SM 2013
Poollistor

Öppen Mixed Trippel -- V55 Mixed Trippel -- V65 Mixed Trippel -- Öppen Mixed Dubbel -- V55 Mixed Dubbel -- V65 Mixed Dubbel -- Öppen Singel -- Dam Singel -- V55 Singel -- V65 Singel -- Öppen Trippel -- Dam Trippel -- V55 Trippel -- V65 Trippel -- Öppen Dubbel -- Dam Dubbel -- V55 Dubbel -- V65 Dubbel -- Junior Mixed Trippel -- Junior Mixed Dubbel -- Yngre Junior Mixed -- Minior Mixed -- Junior Singel -- Yngre Junior Singel -- Minior Singel -- Junior Trippel -- Yngre Junior Trippel -- Minior Trippel -- Junior Dubbel -- Yngre Junior Dubbel -- Minior Dubbel --

Öppen Mixed Trippel
Öppen Mixed Trippel, Pool 1, Bana 201-202
Lag 1:  Marion Andersson, 10315 - Mikael Ström, 27703 - Gert Wulff, 26260   TBG
Lag 2:  Roger Gerdvall, 20515 - Mia Johansson Engdahl, 22241 - Jonas Sjökvist, 21477   SÖR
Lag 3:  Daniel Gillan, 14316 - Lotta Larsson, 32 - Kjell Pettersson, 12263   SIT
Lag 4:  Håkan Berg, 13 - Kicki Wahlberg, 18516 - Ulf Wallman, 14508   LID

Öppen Mixed Trippel, Pool 2, Bana 203-204
Lag 1:  Daniel Eriksson, 23699 - Ingela Eriksson, 23698 - Tobias Svensson, 20653   CPC
Lag 2:  Therese Broberg, 18279 - Pauli Mäkitalo, 17708 - Patrik Thelaus, 13069   BTT
Lag 3:  Thomas Callderyd, 11355 - Simon Jakobsson, 27952 - Suzanne Månsson, 16622   HÄL
Lag 4:  Carina Ellvin, 28015 - Dan Johansson, 20491 - Leif Lundin, 29242   SUM

Öppen Mixed Trippel, Pool 3, Bana 283-206
Lag 1:  Eva-Karin Ingelstedt, 15369 - Hannu Kolehmainen, 14061 - Bert- Ove Sund, 17683   SKT
Lag 2:  Erika Hedström, 27728 - Bertil Jacobsson, 23426 - Rolf Olsson, 28074   ÖRE
Lag 3:  Sten Alstander, 15582 - Ulrika Alstander, 16641 - Stephane Zaklada, 28058   CDB
Lag 4:  Lennart Bengtsson, 29131 - Eva Carlsson, 25 - Fredrik J Svensson, 27   LBO

Öppen Mixed Trippel, Pool 4, Bana 207-208
Lag 1:  Oskar Augustsson, 23629 - Adam Nilsson, 24333 - Amanda Sandström, 24816   SÖR
Lag 2:  Andreas Halvorsen, 21839 - Ulf Ivarsson, 16374 - Jessica Karlsson, 23562   TBG
Lag 3:  Christer Jansson, 20934 - Eva Larsson, 20862 - Leif Larsson, 26130   BOD
Lag 4:  Birgitta Ekroth, 20941 - Göran Ekroth, 21079 - Lars Ekroth, 20942   BOO

Öppen Mixed Trippel, Pool 5, Bana 209-210
Lag 1:  Anders Lindberg, 26277 - Oliver Qvarnström, 24819 - Ann-Charlotte Qvarnström, 28225   SÖR
Lag 2:  Jimmy Löf, 11350 - Carina Schultz, 11367 - William Silfverberg, 28006   HPK
Lag 3:  Lotta Broman, 18552 - Zoran Caric, 20668 - Anders Johansson, 14212   BON
Lag 4:  Eva Grundström, 30685 - Ingalill Halvarsson, 11741 - Jan-Åke Öst, 11957   018

Öppen Mixed Trippel, Pool 6, Bana 211-212
Lag 1:  Robert Boström, 11400 - Janne Johansson, 24435 - Maria Wallman, 17306   LID
Lag 2:  Yvonne Plantin, 12629 - Conny Plantin, 12627 - Anette Zaklada, 28057   CDB
Lag 3:  Anna-Karin Andersson, 25781 - Patrick Roselin, 19994 - Håkan Strand, 30660   ÖSK
Lag 4:  Ann Callderyd, 11302 - Simon Åkesson, 26008 - Yvonne Åkesson, 29298   CPC

Öppen Mixed Trippel, Pool 7, Bana 213-214
Lag 1:  Cecilia Forsell, 21292 - Ronny Lillelund, 18449 - Peter Lundqvist, 11748   018
Lag 2:  Emma Bergström, 24855 - Rebecka Bergström, 24856 - Jimmy Bysell, 30970   SCP
Lag 3:  Stefan Blom, 15272 - Mikael Karlsson, 12723 - Eva Rooth, 18837   LEJ
Lag 4:  Thomas Finné, 12081 - Annika Fjelkner, 12235 - Kenneth Köhalmi, 37   HPK

Öppen Mixed Trippel, Pool 8, Bana 215-216
Lag 1:  Göran Eliasson, 16928 - Jeanette Goddard, 30009 - Adalbert Kamerer, 14905   FPS
Lag 2:  Åsa Jonsson, 21738 - Karl-Gustav Lindblom, 20684 - Rolf Raumer, 28391   LBJ
Lag 3:  Kent Carlsson, 12075 - Agneta Garpenskog, 27123 - Stefan Sabel, 15862   HPK
Lag 4:  Bill Jönsson, 14279 - Sandra Jönsson, 12022 - Carljohan Möller, 21128   ÅST

Öppen Mixed Trippel, Pool 9, Bana 284-288
Lag 1:  Svante Andersson, 14198 - Gunilla Jonsson, 30336 - Maria Morell, 14234   BHM
Lag 2:  Cecilia Andersson, 12008 - Bjarne Axelsson, 12014 - Lars Kroon, 30809   SIM
Lag 3:  Made Kölgran, 27168 - Magnus Kölgran, 27167 - Mats Nordqvist, 28999   LBJ
Lag 4:  Noon Geffenblad, 20505 - Ricky Henriksson, 29454 - Linus Mannerfors, 29499   SCP

Öppen Mixed Trippel, Pool 10, Bana 219-220
Lag 1:  Anna Englund, 27057 - Clarence Näslund, 19460 - Linda Näslund, 18849   BTT
Lag 2:  Bertil Adlivankin, 12491 - Helene Blomqvist, 12545 - Harko Verhagen, 15046   BRO
Lag 3:  Linnea Swenson, 18743 - Henri von Eggers Patron, 11102 - Viktor von Eggers Patron, 11103   KÄR
Lag 4:  Ellinor Skagerlund, 23007 - Johan Skagerlund, 14221 - Thomas Wiede, 12100   HPK

Öppen Mixed Trippel, Pool 11, Bana 221-222
Lag 1:  Camilla Csapó Olsson, 24288 - Robin Johansson, 18838 - Albin Plantin, 12625   SCP
Lag 2:  Eva Bolve, 19106 - Ulf Bolve, 24331 - Johanna Nilsson, 10057   LEJ
Lag 3:  Therese Göthe, 21327 - Mushbata Ramazani, 30114 - Jonny Wennman, 27846   ÖSK
Lag 4:  Dan Edman, 15543 - Marina Edman, 16282 - Patrik Wiik, 16505   RON

Öppen Mixed Trippel, Pool 12, Bana 223-224
Lag 1:  Fredrik Holmqvist, 23289 - Andreas Petersson, 23481 - Therése Sjöström, 11369   HÄL
Lag 2:  Anne-Marie Olsson, 23555 - Lennart Roos, 26085 - Monika Roos, 26084   BKS
Lag 3:  Annelie Cavallin, 11119 - Annelie Ehrenros, 30174 - Jan Norberg, 29282   AIK
Lag 4:  Erik Ekström, 25780 - Kate Lind, 28578 - Ylva Mellin, 19816   ÖSK

Öppen Mixed Trippel, Pool 13, Bana 225-226
Lag 1:  Lasse Franck, 19511 - Tommy Gustafsson, 21515 - Birgitta Jannesson, 21274   GBB
Lag 2:  Kicki Ericsson, 27162 - Carina Sjöberg, 25912 - Daniel Webiörn, 28577   ÖSK
Lag 3:  Fredrik Ekwall, 22408 - Jenny Hamberg, 21007 - Mats Hamberg, 17153   BOO
Lag 4:  Håkan Eriksson, 11262 - Monica Eriksson, 11263 - Jan Åsberg, 15067   LEJ

Öppen Mixed Trippel, Pool 14, Bana 227-228
Lag 1:  Iwe Krüger, 10512 - Jannica Nilsson, 24734 - Nina Roth, 19181   ÅST
Lag 2:  Håkan Bergström, 23785 - Maria Bergström, 21642 - Håkan Eriksson, 25149   SVÄ
Lag 3:  Anders Csapó, 23666 - Jesper Skult, 14435 - Ingrid Wahlbin, 11453   SCP
Lag 4:  Anna Kylstad, 28002 - Åke Rydén, 12436 - Anna Theander, 21516   GBB

Öppen Mixed Trippel, Pool 15, Bana 229-230
Lag 1:  Andreas Dandenell, 23003 - Carola Grandin, 30960 - William Grandin, 30968   ÖSK
Lag 2:  Joachim Andersson, 39 - Jessica Johansson, 38 - Rickard Nilsson, 30   CPC
Lag 3:  Joakim Trogen, 15836 - Sanna Trogen, 10911 - Helene Widing, 14080   DEB
Lag 4:  Patrik Björk, 10005 - Kerstin Hopman, 21448 - Lotta Wiberg, 13102   BSJ

Öppen Mixed Trippel, Pool 16, Bana 231-232
Lag 1:  Emelie Lillelund, 22653 - Tomas Ruudh, 11452 - Patrik Sandin, 11947   018
Lag 2:  Fredrik Dahl, 24966 - Birgitta Nordfors, 22670 - Anders Ståhl, 15034   HBK
Lag 3:  Conny Carlsson, 20560 - Kerstin Ek, 24186 - Daniel Tingvall, 19908   KAJ
Lag 4:  Majlis Israelsson, 22836 - Staffan Karp, 13889 - Magnus Sandberg, 12731   NOR

Öppen Mixed Trippel, Pool 17, Bana 233-234
Lag 1:  Dag Hervieu, 15007 - Carina Johansson, 25564 - Arne Kemvall, 14973   BRO
Lag 2:  Malin Sares, 27776 - Håkan Westling, 13975 - Johan Westling, 17486   SVÄ
Lag 3:  Stefan Giza, 11317 - Stefan Holmström, 24 - Sara Lindelöf, 35   LID
Lag 4:  Eino Heikkinen, 13138 - Annika Karlsson, 26317 - Owe Karlsson, 26316   POM

Öppen Mixed Trippel, Pool 18, Bana 235-236
Lag 1:  Mikael Andersson, 24641 - Kenneth Tengström, 10735 - Åsa Tengström, 16026   BTT
Lag 2:  Anders Larsson, 6 - Tove Naess, 33 - Kenneth Öttenius, 16   SCP
Lag 3:  Lars Nordin, 17209 - Carina Svahn, 28822 - Sören Forss, 24069   SKL
Lag 4:  Ros-Marie Kilbrand, 30595 - Gustaf Linder, 19489 - Ivar Wahl, 20041   ULC

Öppen Mixed Trippel, Pool 19, Bana 237-238
Lag 1:  Karina Larsen, 29120 - Bertil Rosenkvist, 12855 - Stefan Schönhult, 25551   TBG
Lag 2:  Carina Nilsson, 11416 - Jimmie Olsen, 12094 - Pontus Thuresson, 11382   HPK
Lag 3:  Patric Larsson, 15378 - Marie Nord, 14476 - Jörgen Strende, 14243   BKS
Lag 4:  Signe Holgersson, 24649 - Ulf Söderström, 11937 - Pontus Tengström, 10736   BTT

V55 Mixed Trippel
V55 Mixed Trippel, Pool 1, Bana 239-240
Lag 1:  Jan Nilsson, 25239 - Anitha Persson, 17734 - Gert Persson, 17733   PET
Lag 2:  Bengt Edholm, 27983 - Bernt Johansson, 17400 - Eva Johansson, 21850   BOD
Lag 3:  Olle Larsson, 11451 - Birgitta Olofsson, 28777 - Gunnar Sandberg, 26070   018
Lag 4:  Stigbjörn Hellman, 12382 - Robert Petersohn, 20440 - Annette Wallin, 24502   KAJ

V55 Mixed Trippel, Pool 2, Bana 241-242
Lag 1:  Lorens Davidsson, 10376 - Gun-Britt Jansson, 30162 - Ole Jansson, 30163   SKL
Lag 2:  Bernhard Rubinsztajn, 24449 - Lena Säberg, 25820 - Kjell Wallman, 12531   BSJ
Lag 3:  Carina Janson, 11012 - Clas Janson, 11050 - Leif Rappner, 19703   CPC
Lag 4:  Sten-Åke Bergström, 14752 - Lena Stenbeck, 11929 - Nils Stenbeck, 11950   LBJ

V55 Mixed Trippel, Pool 3, Bana 243-244
Lag 1:  Gunnel Eriksson, 24314 - Ulla Schönning, 25571 - Börje Andersson, 29032   KLO
Lag 2:  Hans Larsson, 12680 - Ninni Lis Larsson, 12682 - Anders Strand, 21458   LFL
Lag 3:  Folke Björkman, 26115 - Greta Hedqvist, 27829 - Jan-Erik Åkvist, 27831   KLX
Lag 4:  Bernt Flinck, 13440 - Kjell Klintgren, 23663 - Kerstin Lundberg, 28969   KNF

V55 Mixed Trippel, Pool 4, Bana 245-246
Lag 1:  Margareta Mohlén, 17290 - Mats Olsson, 11941 - Monica Zetterström, 12289   LBJ
Lag 2:  Gun Landell, 12802 - Stefan Landell, 12803 - Håkan Nordenstein, 14818   FPS
Lag 3:  Marianne Blixt, 27701 - Ingvar Häggbrink, 10055 - Somwang Häggbrink, 19197   RPC
Lag 4:  Bengt Åke Mattsson, 14844 - Christer Pettersson, 10508 - Ulla Willnersson- Mattsson, 14845   ÅST

V55 Mixed Trippel, Pool 5, Bana 247-248
Lag 1:  Kjell Andersson, 22339 - Lars Frykberg, 11439 - Marianne Henriksson, 11736   018
Lag 2:  May-Britt Andersson, 15459 - Ove Holm, 12589 - Curt Wulcan, 19742   SKA
Lag 3:  Anita Lysen, 10215 - Jan-Erik Gram, 27309 - Mari Nordfors, 27042   HBK
Lag 4:  Roger Holm, 17618 - Maj- Britt Norberg, 18997 - Berit Åslin, 12411   SUN

V55 Mixed Trippel, Pool 6, Bana 249-250
Lag 1:  Ann Gustafsson, 24638 - Göran Gustavsson, 10052 - Kenneth Johansson, 11268   LEJ
Lag 2:  Bengt Hedvall, 28496 - Ingrid Hedvall, 28497 - Rolf Thurfors, 23973   ÖSK
Lag 3:  Sten Ek, 19142 - Anita Dahlerus, 16683 - Hannele Kangas, 25248   BSJ
Lag 4:  Thomas Ericson, 14098 - Elisabeth Finné, 30879 - Lars Finné, 12078   HPK

V55 Mixed Trippel, Pool 7, Bana 251-252
Lag 1:  Rolf Bonäs, 11922 - Peter Olsson, 23536 - Britt Rosén, 23324   LBJ
Lag 2:  Clas Göthlin, 11740 - Katharina Göthlin, 22528 - Laila Kindberg, 12024   SIM
Lag 3:  Roger Lundmark, 21297 - Cerstin Pettersson, 21298 - Tore Pettersson, 21299   SKL
Lag 4:  Anna-Lena Pettersson, 30499 - Jörgen Pettersson, 30501 - Jan Viberg, 14468   KUN

V55 Mixed Trippel, Pool 8, Bana 2289-254
Lag 1:  Birgitta Boholm, 24869 - Tommy Boholm, 20516 - Bosse Hedlund, 21859   KAJ
Lag 2:  Lena Hansen, 21598 - Lars-Åke Kulinder, 11989 - Åke Winberg, 11994   SUN
Lag 3:  Inger Björling, 28166 - Birgitta Ziemke, 27563 - Curt Ziemke, 27562   LEJ
Lag 4:  Hans Jansson, 29093 - Bertil Lindqvist, 18649 - Yvonne Lindqvist, 10078   SKA

V55 Mixed Trippel, Pool 9, Bana 255-290
Lag 1:  Lennart Claesson, 30560 - Ingela Hermansson, 30562 - Rolf Hermansson, 24935   SMB
Lag 2:  Lillan Callmyr, 29206 - Gunnar Sigvardsson, 20554 - Tommy Ström, 19204   BLK
Lag 3:  Erik Frieberg, 14968 - Ulla Wahlstedt, 20252 - Jan Östgren, 20253   BRO
Lag 4:  Göran Sandell, 12732 - Dennis Videll, 20317 - Marie Videll, 21592   BVP

V55 Mixed Trippel, Pool 10, Bana 257-258
Lag 1:  Anne Börjesson, 10318 - Åke Börjesson, 10319 - Kerstin Johansson, 10320   HÄL
Lag 2:  Håkan Egnell, 25917 - Karin Hansson, 29001 - Harri Kolehimainen, 29006   HOF
Lag 3:  Lee Ekström, 13951 - Sven Sandin, 11563 - Catharina Wiberg, 13976   FPS
Lag 4:  Vakant

V55 Mixed Trippel, Pool 11, Bana 259-260
Lag 1:  Christer Lindqvist, 24053 - Krister Pettersson, 12730 - Anita Sidhagen, 21877   BVP
Lag 2:  Kenneth Bengtsson, 10187 - Mats Jönsson, 16627 - Agneta Ljungberg Bengtsson, 10213   HBK
Lag 3:  Tommy Lundqvist, 11936 - Ann-Kristin Rosén, 26303 - Tommy Åberg, 11956   LBJ
Lag 4:  Ulf Nilsson, 11418 - Agneta Nordström, 23164 - Ulf Stenqvist, 12777   SBO

V55 Mixed Trippel, Pool 12, Bana 261-262
Lag 1:  Taisto Eskonniemi, 20141 - Dorothy Johansson, 25527 - Leif Johansson, 24781   BON
Lag 2:  Roland Bengtsson, 10088 - Anita Rasmusson, 10237 - Jonny Patron, 13273   KÄR
Lag 3:  Anett Martinsson, 19527 - Anders Nyström, 11829 - Åse Nyström, 11830   BOD
Lag 4:  Bo Ekberg, 11011 - Seppo Luoma, 12807 - Tuulikki Luoma, 12808   FLE

V55 Mixed Trippel, Pool 13, Bana 263-264
Lag 1:  Ingemar Gabrielsson, 24543 - Karina Pettersson, 16818 - Birgitta Skagius, 25177   GBK
Lag 2:  Berit Ronnebjer, 29485 - Anne-Louice Simonsson, 29229 - Johnny Simonsson, 29230   UPS
Lag 3:  Iwona Eriksson, 10643 - Leif Eriksson, 10642 - Bengt Malmström, 15008   BRO
Lag 4:  Kerstin Söderman, 22043 - Carl- Eric Grahn, 18419 - Britt Frånberg, 19428   SKÖ

V65 Mixed Trippel
V65 Mixed Trippel, Pool 1, Bana 101-102
Lag 1:  Bo Jakobsson, 27272 - Maj-Britt Jakobsson, 27273 - Christer Lindgren, 29263   FLE
Lag 2:  Assar Lindkvist, 25606 - Barbro Lindkvist, 25605 - Östen Marklund, 23136   LUL
Lag 3:  Maj-Britt Bergsten, 23361 - Elna Johansson, 25289 - Ola Stenbrink, 20794   FFP
Lag 4:  Christer Axenstål, 11919 - Lena Gustavson, 29546 - Mats Larsson, 28998   LBJ

V65 Mixed Trippel, Pool 2, Bana 103-104
Lag 1:  Johan Nordlander, 19053 - Inger Årnfelt, 16557 - Lars-Erik Årnfelt, 16518   RPC
Lag 2:  Gerd Hedlund, 28092 - Ulf Hedlund, 28093 - Bjarne Larsson, 28095   GRY
Lag 3:  Inga Lindström, 25218 - Lars Lindström, 26252 - Sören Sahlén, 20551   KLO
Lag 4:  Inger Löfgren, 10110 - Ove Löfgren, 16095 - Christer Swenson, 18744   KÄR

V65 Mixed Trippel, Pool 3, Bana 105-106
Lag 1:  Gunnar Näslund, 27545 - Ingegerd Hedenskog, 28029 - Poul Larsen, 27889   KLO
Lag 2:  Margaretha Granström, 22351 - Ove Häggström, 26338 - Kurt Larsson, 25758   NPF
Lag 3:  Kenneth Johansson, 13821 - Lennart Johansson, 17831 - Birgitta Olausson, 18071   VAR
Lag 4:  Rolf Larsson, 24390 - Rigmor Sundberg, 18481 - Janne Söderström, 24891   ESP

V65 Mixed Trippel, Pool 4, Bana 107-108
Lag 1:  Kristina Flisager-Mårtensson, 30349 - Gudmund Mårtensson, 30350 - Leif Rundblad, 13771   TBC
Lag 2:  Sune Moberg, 25730 - Elsy Svensson, 26268 - Douglas Adolfsson, 23900   VAR
Lag 3:  Leif Lind, 28579 - Jan Norman, 23972 - Majvi Norman, 23971   ÖSK
Lag 4:  Vakant

V65 Mixed Trippel, Pool 5, Bana 109-110
Lag 1:  Alf Eriksson, 28960 - Lars-Olof Larsson, 27135 - Birgitta Wennerberg, 19824   UPS
Lag 2:  Kerstin Hedehag, 11662 - Tomas Holmin, 12403 - Yvonne Westerlund, 26320   SKÖ
Lag 3:  Lars Andersson, 24810 - Berit Hållås, 24811 - Leif Jakobsson, 28193   MOR
Lag 4:  Ken Berg, 28122 - B-G Nilsson, 25585 - Elvy Nilsson, 25584   FFP

V65 Mixed Trippel, Pool 6, Bana 111-112
Lag 1:  Britta Rosenberg, 24885 - Matz Rosenberg, 24886 - Tage Öhlen, 25497   LUL
Lag 2:  Lennart Johansson, 29527 - Eva Larsson, 29528 - Barbro Hjalmarsson, 22963   FLE
Lag 3:  Aune Henriksson, 28317 - Björn Henriksson, 28318 - Arne Pettersson, 29027   KAJ
Lag 4:  Göran Magnusson, 30581 - Alf Nilsson, 27895 - Rose-Britt Nilsson, 27896   TRO

V65 Mixed Trippel, Pool 7, Bana 113-114
Lag 1:  Lennart Andersson, 24193 - Carl-Erik Edström, 26343 - Gunilla Ribbert, 27582   LEJ
Lag 2:  Ann-Britt Blixt, 21883 - Sven Derring, 21879 - Lars Ericsson, 10455   FJÄ
Lag 3:  Gustaf Davidsson, 24806 - Sid Huntley, 18108 - Britta Olby, 17390   MOR
Lag 4:  Wolf Billström, 20973 - Britt-Inger Nilsson, 22683 - Rolf Nilsson, 22684   BOO

V65 Mixed Trippel, Pool 8, Bana 115-116
Lag 1:  Kjell Andersson, 27786 - Kjell Berglund, 16524 - Maj-Britt Petersson, 29052   FFP
Lag 2:  Benny Martinsson, 19528 - Jan Petschler, 28188 - Kerstin Petschler, 28187   BOD
Lag 3:  Birgitta Bäcklund, 23314 - Göte Bäcklund, 23315 - Allan Edlund, 21098   ÖSK
Lag 4:  Anders Almquist, 13907 - Maija Almquist, 29384 - Olle Almquist, 13908   ÅKE

V65 Mixed Trippel, Pool 9, Bana 117-118
Lag 1:  Oscar Bergman, 25430 - Göran Olsson, 24127 - Gunilla Petersson, 24878   WWI
Lag 2:  Lars-Göran Lind, 30379 - Mona Lindgren, 30380 - Karl-Oscar Sundqvist, 30315   ÖSK
Lag 3:  Lars Ekvall, 28105 - Curt Söderberg, 27817 - Mabel Söderberg, 28101   FFB
Lag 4:  Bertil Andréasson, 26053 - Karin Andréasson, 26054 - Christer Sköld, 30242   VIR

V65 Mixed Trippel, Pool 10, Bana 119-120
Lag 1:  Ulla Bergbom, 19538 - Birgitta Elvingson, 28805 - Bengt Åkvist, 18898   LUL
Lag 2:  Bengt Anefall, 29655 - Lizzie Hjert, 16484 - Erkki Munnukka, 14620   LBJ
Lag 3:  Gerd Hagström, 28218 - Elis Lundin, 28659 - Hans Wikström, 28217   PAN
Lag 4:  Mats-Ove Alexandersson, 28260 - Bertil Karlsson, 23893 - Siv Karlsson, 23894   DER

V65 Mixed Trippel, Pool 11, Bana 121-122
Lag 1:  Sven Flodström, 20206 - Ulla Resare, 22830 - Ulf Zetterlund, 11479   MOR
Lag 2:  Mats Andersson, 28084 - Gudrun Andréasson, 13157 - Jan-Erik Johansson, 26160   SKN
Lag 3:  Maine Johansson, 25276 - Elisabeth Myrevik, 24799 - Östen Myrevik, 24800   LUL
Lag 4:  Ronny Andersson, 12124 - Barbro Hansson, 28457 - Björn Hansson, 10490   FJÄ

V65 Mixed Trippel, Pool 12, Bana 123-124
Lag 1:  Anne Bergqvist, 24108 - Göran Larsson, 24881 - Ann-Christin Olsson, 24126   WWI
Lag 2:  Lisbeth Bonäs, 25475 - Per-Åke Lindgren, 23317 - Ove Lindholm, 26336   KLO
Lag 3:  Anita Claesson, 21553 - Rolf Claesson, 20673 - Egon Mörk, 24780   BON
Lag 4:  Karin Ekström, 29701 - Karl-Erik Sedvall, 29620 - Astrid Östberg, 25841   ESP

V65 Mixed Trippel, Pool 13, Bana 125-126
Lag 1:  Rolf Cronebratt, 19416 - Elisabet Rilling, 11945 - Vivianne Simpson, 26302   LBJ
Lag 2:  Elizabeth Clausén, 18143 - Tore Svensson, 23647 - Rune Jansson, 14623   PRI
Lag 3:  Roland Nordwall, 30326 - Britt Ekström, 29961 - Edith Grönoset, 29858   GRY
Lag 4:  Monica Andersson, 26274 - Stig-Olof Andersson, 26275 - Bengt Arktoft, 21537   TIB

V65 Mixed Trippel, Pool 14, Bana 127-128
Lag 1:  Britt-Louise Andersson, 18659 - Tommy Baudin, 24214 - Sven Sundberg, 18658   LUL
Lag 2:  Annika Afzelius, 16523 - Göran Bondesson, 21559 - Gunnar Pettersson, 25843   FFP
Lag 3:  Bo Norelius, 27124 - Bengt Roos, 28067 - Lisbeth Roos, 28068   OBS
Lag 4:  Gun Larsson, 20596 - Lars-Erik Larsson, 18594 - Stina Lundblad, 20804   SKT

V65 Mixed Trippel, Pool 15, Bana 129-130
Lag 1:  Lennart Johansson, 19281 - Anita Utterström, 23477 - Rune Utterström, 23476   LUL
Lag 2:  Björn Alvin, 28071 - Lill Alvin, 28069 - Roland Nilsson, 28045   OBS
Lag 3:  Rudolf Jarz, 12923 - Mona Johansson, 27448 - Margareta Lundqvist, 28778   VÄX
Lag 4:  Ingvar Carlsson, 25858 - Sigrid Carlsson, 25857 - Lennart Gustavsson, 25091   FLL

V65 Mixed Trippel, Pool 16, Bana 131-132
Lag 1:  Gunnar Henriksson, 15494 - Airi Johansson, 27548 - Folke Johansson, 27549   KLX
Lag 2:  Sonja Danielsson, 25396 - Jan Eriksson, 15650 - Jan-Erik Lönn, 21244   MOR
Lag 3:  Berith Olsson, 18545 - Anita Persson, 28154 - Bo Persson, 24701   FJÄ
Lag 4:  Ove Brendelius, 29494 - Inga-Lott Mellin, 19815 - Walter Montin, 22957   ÖSK

V65 Mixed Trippel, Pool 17, Bana 133-134
Lag 1:  Staffan Forsberg, 30421 - Margareta Lindén, 30424 - Maj Strömberg, 30815   UPS
Lag 2:  Jan Gedeborg, 26063 - Jan-Olof Holmström, 27442 - Margareta Holmström, 27567   LUL
Lag 3:  Siw Agerlo, 17451 - Kjell Davidsson, 24863 - Kristina Davidsson, 24864   KAJ
Lag 4:  Eivor Henriksson, 11717 - Britt-Ingrid Liljedahl, 30884 - Sverker Liljedahl, 30885   TRO

V65 Mixed Trippel, Pool 18, Bana 135-136
Lag 1:  Gunilla Backman, 29957 - Kjell Backman, 29958 - Rune Åström, 21024   LUL
Lag 2:  Jonny Eriksson, 29766 - Gun-Britt Åhman, 30745 - Jan Åhman, 30744   STL
Lag 3:  Irma Gustafson, 19973 - Roland Gustafson, 19974 - Arne Johansson, 18802   LEJ
Lag 4:  Torsten Nilsson, 20354 - Lars Tomt, 23622 - May- Britt Holmgren, 18288   MOR

V65 Mixed Trippel, Pool 19, Bana 137-138
Lag 1:  Lennart Gustafsson, 23129 - Karin Lindberg, 23660 - Reie Lindberg, 13914   LFL
Lag 2:  Anita Flinkfeldt, 23548 - Jan Flinkfeldt, 23475 - Gösta Karlsson, 23135   LUL
Lag 3:  Tommy Andersson, 12125 - Gert Dahlskog, 11515 - Gunnel Hansson, 10491   FJÄ
Lag 4:  Sven Edlund, 25352 - Inga Stenbrink, 27824 - Olle Wiberg, 25291   UPS

V65 Mixed Trippel, Pool 20, Bana 139-140
Lag 1:  Eigil Hansson, 16463 - Hans Nilsson, 12848 - Ingrid Ståhl, 19277   ÅST
Lag 2:  Margareta Lind, 20311 - Ebon Lundmark, 29818 - Bertil Pettersson, 30814   UPS
Lag 3:  Karl-Ivan Andersson, 25719 - Maud Andersson, 30458 - May Söderqvist, 29526   FLE
Lag 4:  Roger Johansson, 24865 - Olle Josefsson, 27922 - Paula Josefsson, 27923   KAJ

Öppen Mixed Dubbel
Öppen Mixed Dubbel, Pool 1, Bana 201
Lag 1:  Åsa Jonsson, 21738 - Karl-Gustav Lindblom, 20684   LBJ
Lag 2:  Linnea Swenson, 18743 - Viktor von Eggers Patron, 11103   KÄR
Lag 3:  Jim Borg, 28727 - Diana Lind Borg, 28726   USK
Lag 4:  Helene Blomqvist, 12545 - Harko Verhagen, 15046   BRO

Öppen Mixed Dubbel, Pool 2, Bana 202
Lag 1:  Mathias Lönngren, 28014 - Pia Terestchenko, 19283   BOO
Lag 2:  Åke Rydén, 12436 - Anna Theander, 21516   GBB
Lag 3:  Rickard Nilsson, 30 - Charlotte Thorén, 30909   CPC
Lag 4:  Anneli Nilsson, 25240 - Jan Nilsson, 25239   PET

Öppen Mixed Dubbel, Pool 3, Bana 203
Lag 1:  Niklas Grimstedt, 20214 - Malin Sares, 27776   SVÄ
Lag 2:  Sten Alstander, 15582 - Ulrika Alstander, 16641   CDB
Lag 3:  Annelie Cavallin, 11119 - Urban Jönhagen, 29481   AIK
Lag 4:  Fredrik Ljungström, 14063 - Majlis Olsson, 20714   LAN

Öppen Mixed Dubbel, Pool 4, Bana 204
Lag 1:  Hans- Erik Hermansson, 18573 - Maria Hermansson, 18574   PNU
Lag 2:  Signe Holgersson, 24649 - Ulf Söderström, 11937   BTT
Lag 3:  Majlis Israelsson, 22836 - Magnus Sandberg, 12731   NOR
Lag 4:  Fredrik Bisenius, 28161 - Marie Holm, 28824   BSJ

Öppen Mixed Dubbel, Pool 5, Bana 205
Lag 1:  Annicka Bergström, 23788 - Magnus Bergström, 12714   BVP
Lag 2:  Therese Göthe, 21327 - Patrick Roselin, 19994   ÖSK
Lag 3:  Emma Köhalmi, 41 - Thomas Wiede, 12100   HPK
Lag 4:  Anne-Marie Olsson, 23555 - Jörgen Strende, 14243   BKS

Öppen Mixed Dubbel, Pool 6, Bana 206
Lag 1:  Annette Sköld, 30243 - Christer Sköld, 30242   VIR
Lag 2:  Christina Ceder, 11480 - Per Wahlund, 11478   NIL
Lag 3:  Mattias Anesten, 15232 - Rebecka Bergström, 24856   SCP
Lag 4:  Suzanne Månsson, 16622 - Andreas Petersson, 23481   HÄL

Öppen Mixed Dubbel, Pool 7, Bana 207
Lag 1:  Kent Carlsson, 12075 - Agneta Garpenskog, 27123   HPK
Lag 2:  Ann Callderyd, 11302 - Tobias Svensson, 20653   CPC
Lag 3:  Lasse Franck, 19511 - Anna Kylstad, 28002   GBB
Lag 4:  Camilla Dufvenfelt, 21500 - Dennis Duvenfelt, 15076   BRO

Öppen Mixed Dubbel, Pool 8, Bana 208
Lag 1:  Carina Nilsson, 11416 - Pontus Thuresson, 11382   HPK
Lag 2:  Lotta Larsson, 32 - Kjell Pettersson, 12263   SIT
Lag 3:  Sten-Åke Bergström, 14752 - Birgit Östling, 30508   LBJ
Lag 4:  Cecilia Andersson, 12008 - Lars Kroon, 30809   SIM

Öppen Mixed Dubbel, Pool 9, Bana 209
Lag 1:  Evelina Lans, 27212 - Kent Wilhelmsson, 19990   SVÄ
Lag 2:  Conny Carlsson, 20560 - Kerstin Ek, 24186   KAJ
Lag 3:  Thomas Finné, 12081 - Annika Fjelkner, 12235   HPK
Lag 4:  Karina Larsen, 29120 - Stefan Schönhult, 25551   TBG

Öppen Mixed Dubbel, Pool 10, Bana 210
Lag 1:  Jack Jansson Carlsson, 24958 - Kate Jansson, 24542   ÖDE
Lag 2:  Lennart Roos, 26085 - Monika Roos, 26084   BKS
Lag 3:  Joakim Trogen, 15836 - Sanna Trogen, 10911   DEB
Lag 4:  Monica Buchheim, 29942 - Jan Vejdegren, 14436   BRO

Öppen Mixed Dubbel, Pool 11, Bana 211
Lag 1:  Eva Grundström, 30685 - Olle Larsson, 11451   018
Lag 2:  Gabriella Karp, 13884 - Mats Lindgren, 13891   LEJ
Lag 3:  Birgitta Ekroth, 20941 - Lars Ekroth, 20942   BOO
Lag 4:  Annelie Behring, 12580 - Jesper Sjöberg, 30899   BKS

Öppen Mixed Dubbel, Pool 12, Bana 212
Lag 1:  Håkan Pettersson, 18513 - Pia Tonelid, 10623   TBC
Lag 2:  Anders Holmberg, 15011 - Ewa Söderholm-Holmberg, 16292   PEK
Lag 3:  Tommy Bagge, 19497 - Christina Nilsson, 27760   USK
Lag 4:  Oskar Augustsson, 23629 - Amanda Sandström, 24816   SÖR

Öppen Mixed Dubbel, Pool 13, Bana 213
Lag 1:  Magnus Hanson, 10906 - Helene Widing, 14080   DEB
Lag 2:  Lisbeth Ekman, 30396 - Pontus Ekman, 30397   MAL
Lag 3:  Annelie Ehrenros, 30174 - Jan Norberg, 29282   AIK
Lag 4:  Joachim Andersson, 39 - Jessica Johansson, 38   CPC

Öppen Mixed Dubbel, Pool 14, Bana 214
Lag 1:  Erika Hedström, 27728 - Bertil Jacobsson, 23426   ÖRE
Lag 2:  Håkan Eriksson, 11262 - Monica Eriksson, 11263   LEJ
Lag 3:  Birgitta Nordfors, 22670 - Anders Ståhl, 15034   HBK
Lag 4:  Anders Csapó, 23666 - Camilla Csapó Olsson, 24288   SCP

Öppen Mixed Dubbel, Pool 15, Bana 215
Lag 1:  Lars Nordin, 17209 - Åsa Nordin, 27384   SKL
Lag 2:  Andreas Dandenell, 23003 - Carola Grandin, 30960   ÖSK
Lag 3:  Eva Carlsson, 25 - Fredrik J Svensson, 27   LBO
Lag 4:  Annie Plantin, 12626 - Stephane Zaklada, 28058   CDB

Öppen Mixed Dubbel, Pool 16, Bana 216
Lag 1:  Conny Plantin, 12627 - Yvonne Plantin, 12629   CDB
Lag 2:  Maria Bernström, 24904 - Sten Fornell, 24905   BOB
Lag 3:  Kenneth Tengström, 10735 - Åsa Tengström, 16026   BTT
Lag 4:  Daniel Eriksson, 23699 - Ingela Eriksson, 23698   CPC

Öppen Mixed Dubbel, Pool 17, Bana 217
Lag 1:  Lorens Davidsson, 10376 - Carina Svahn, 28822   SKL
Lag 2:  Göran Gustavsson, 10052 - Johanna Nilsson, 10057   LEJ
Lag 3:  Emma Bergström, 24855 - Robin Johansson, 18838   SCP
Lag 4:  Ylva Mellin, 19816 - Daniel Webiörn, 28577   ÖSK

Öppen Mixed Dubbel, Pool 18, Bana 218
Lag 1:  Emelie Lillelund, 22653 - Tomas Ruudh, 11452   018
Lag 2:  Anders Larsson, 6 - Tove Naess, 33   SCP
Lag 3:  Iwe Krüger, 10512 - Nina Roth, 19181   ÅST
Lag 4:  Birgitta Thorell, 25150 - Herman Thorell, 24669   POM

Öppen Mixed Dubbel, Pool 19, Bana 219
Lag 1:  Lars Cato, 18490 - Malin Rosquist, 11245   KÄV
Lag 2:  Eva-Karin Ingelstedt, 15369 - Hannu Kolehmainen, 14061   SKT
Lag 3:  Clarence Näslund, 19460 - Linda Näslund, 18849   BTT
Lag 4:  Sara Andersson, 28000 - Dag Hervieu, 15007   BRO

Öppen Mixed Dubbel, Pool 20, Bana 220
Lag 1:  Vakant
Lag 2:  Annica Kallionpää, 23857 - Lasse Kallionpää, 22880   OPP
Lag 3:  Fredrik Holmqvist, 23289 - Therése Sjöström, 11369   HÄL
Lag 4:  Jeanette Goddard, 30009 - Adalbert Kamerer, 14905   FPS

Öppen Mixed Dubbel, Pool 21, Bana 221
Lag 1:  Jenny Laagen, 27793 - Karl Sandgren, 29569   GAR
Lag 2:  Bill Jönsson, 14279 - Sandra Jönsson, 12022   ÅST
Lag 3:  Jenny Hamberg, 21007 - Mats Hamberg, 17153   BOO
Lag 4:  Sebastian Kallionpää, 29363 - Ulrica Näslund, 29360   OPP

Öppen Mixed Dubbel, Pool 22, Bana 222
Lag 1:  Carljohan Möller, 21128 - Jannica Nilsson, 24734   ÅST
Lag 2:  Patrik Björk, 10005 - Kerstin Hopman, 21448   BSJ
Lag 3:  Eva Bolve, 19106 - Ulf Bolve, 24331   LEJ
Lag 4:  Morgan Ericsson, 24241 - Petra Karlsson, 22205   TRX

Öppen Mixed Dubbel, Pool 23, Bana 223
Lag 1:  Anna-Karin Gräffelt, 22882 - Bosse Gustafsson, 12106   OPP
Lag 2:  Carl Ahlstrand, 14793 - Malin Kallbro, 29292   ÅST
Lag 3:  Gösta Berg, 23890 - Carina Ellvin, 28015   SUM
Lag 4:  Patric Larsson, 15378 - Marie Nord, 14476   BKS

Öppen Mixed Dubbel, Pool 24, Bana 224
Lag 1:  Annika Karlsson, 26317 - Owe Karlsson, 26316   POM
Lag 2:  Janne Johansson, 24435 - Maria Wallman, 17306   LID
Lag 3:  Cecilia Forsell, 21292 - Ronny Lillelund, 18449   018
Lag 4:  Ronny Carlsson, 27396 - Inger Tyfting, 21506   KAJ

Öppen Mixed Dubbel, Pool 25, Bana 225
Lag 1:  Pontus Ericsson, 23048 - Jenny Jönsson, 29359   TRX
Lag 2:  Henri von Eggers Patron, 11102 - Linnea von Eggers Patron, 30289   KÄR
Lag 3:  Noon Geffenblad, 20505 - Albin Plantin, 12625   SCP
Lag 4:  Roger Gerdvall, 20515 - Mia Johansson Engdahl, 22241   SÖR

Öppen Mixed Dubbel, Pool 26, Bana 226
Lag 1:  Maria Bergström, 21642 - Jan Östberg, 25094   SVÄ
Lag 2:  Christina Fallsten, 30751 - Patrik Wirström, 21211   KAJ
Lag 3:  Stefan Holmström, 24 - Sara Lindelöf, 35   LID
Lag 4:  Simon Åkesson, 26008 - Yvonne Åkesson, 29298   CPC

Öppen Mixed Dubbel, Pool 27, Bana 227
Lag 1:  Jessica Karlsson, 23562 - Bertil Rosenkvist, 12855   TBG
Lag 2:  Per Davidsson, 13950 - Eva Sares, 27104   SVÄ
Lag 3:  Thomas Callderyd, 11355 - Lynn Ljungberg, 11522   HÄL
Lag 4:  Jesper Skult, 14435 - Ingrid Wahlbin, 11453   SCP

Öppen Mixed Dubbel, Pool 28, Bana 228
Lag 1:  Therese Broberg, 18279 - Pauli Mäkitalo, 17708   BTT
Lag 2:  Anja Lysén, 22639 - Bo Sjöström, 11395   HÄL
Lag 3:  Michael Bjartorp, 20558 - Carola Martinsson, 22101   KAJ
Lag 4:  Jimmy Löf, 11350 - Ellinor Skagerlund, 23007   HPK

Öppen Mixed Dubbel, Pool 29, Bana 229
Lag 1:  Anna Englund, 27057 - Patrik Thelaus, 13069   BTT
Lag 2:  Harry Hugosson, 11444 - Lotta Wiberg, 13102   BSJ
Lag 3:  Stefan Blom, 15272 - Eva Rooth, 18837   LEJ
Lag 4:  Robert Boström, 11400 - Kicki Wahlberg, 18516   LID

Öppen Mixed Dubbel, Pool 30, Bana 230
Lag 1:  Ingemar Gabrielsson, 24543 - Pamela Lindgren, 24663   GBK
Lag 2:  Carina Johansson, 25564 - Arne Kemvall, 14973   BRO
Lag 3:  Kenneth Köhalmi, 37 - Carina Schultz, 11367   HPK
Lag 4:  Vakant

Öppen Mixed Dubbel, Pool 31, Bana 231
Lag 1:  Svante Andersson, 14198 - Maria Morell, 14234   BHM
Lag 2:  Ann-Catrine Stubbendorff, 30758 - Jakob Stubbendorff, 13694   AIK
Lag 3:  Johanna Löfqvist, 16259 - Pontus Tengström, 10736   BTT
Lag 4:  Tommy Gustafsson, 21515 - Birgitta Jannesson, 21274   GBB

Öppen Mixed Dubbel, Pool 32, Bana 232
Lag 1:  Ann-Sofi Björndahl, 26071 - Davy Johansson, 11154   HÄL
Lag 2:  Bertil Adlivankin, 12491 - Eva Nobel Norrman, 10572   BRO
Lag 3:  Vakant
Lag 4:  Anna-Karin Andersson, 25781 - Erik Ekström, 25780   ÖSK

Öppen Mixed Dubbel, Pool 33, Bana 233
Lag 1:  Kerstin Hjelm, 25389 - Thor Andreas Hjelm, 25390   CPC
Lag 2:  Malin Gustafsson, 13879 - Mikael Rännar, 13897   NOR
Lag 3:  Stefan Giza, 11317 - Cecilia Holm, 24525   LID
Lag 4:  Lage Hedin, 24068 - Carina Mård, 11758   NIL

V55 Mixed Dubbel
V55 Mixed Dubbel, Pool 1, Bana 235
Lag 1:  Hans Askerlund, 28698 - Agneta Nymark, 28697   SÖR
Lag 2:  Anders Neroth, 12881 - Birgitta Neroth, 12882   SME
Lag 3:  Cerstin Pettersson, 21298 - Tore Pettersson, 21299   SKL
Lag 4:  Ing-Marie Öhman, 12576 - Sture Öhman, 12579   DIF

V55 Mixed Dubbel, Pool 2, Bana 236
Lag 1:  Seppo Luoma, 12807 - Tuulikki Luoma, 12808   FLE
Lag 2:  Bengt Carlsson, 12426 - Lillemor Carlsson, 12427   LAN
Lag 3:  Ingvar Häggbrink, 10055 - Somwang Häggbrink, 19197   RPC
Lag 4:  Britt Frånberg, 19428 - Carl- Eric Grahn, 18419   SKÖ

V55 Mixed Dubbel, Pool 3, Bana 237
Lag 1:  Peter Olsson, 23536 - Britt Rosén, 23324   LBJ
Lag 2:  Christer Jansson, 20934 - Eva Larsson, 20862   BOD
Lag 3:  Anna Karin Lilieqvist, 18436 - Lars Lilieqvist, 18244   RPC
Lag 4:  Anne Börjesson, 10318 - Åke Börjesson, 10319   HÄL

V55 Mixed Dubbel, Pool 4, Bana 238
Lag 1:  Ove Brendelius, 29494 - Carina Sjöberg, 25912   ÖSK
Lag 2:  Bernhard Rubinsztajn, 24449 - Lena Säberg, 25820   BSJ
Lag 3:  Maj-Lis Löving, 26229 - Curt Wulcan, 19742   SKA
Lag 4:  Kjerstin Andersson, 13491 - Leif Rappner, 19703   CPC

V55 Mixed Dubbel, Pool 5, Bana 239
Lag 1:  Rolf Bonäs, 11922 - Vivianne Simpson, 26302   LBJ
Lag 2:  Birgitta Eklöw, 22447 - Gunnar Eklöw, 24084   SKÖ
Lag 3:  Anita Dahlerus, 16683 - Patrick Dumée, 12457   BSJ
Lag 4:  Berit Hindgård, 10977 - Bo Hindgård, 10978   GBK

V55 Mixed Dubbel, Pool 6, Bana 240
Lag 1:  Ethel Forsberg, 25873 - Anders Hall, 30506   LBJ
Lag 2:  Lena Hansen, 21598 - Åke Winberg, 11994   SUN
Lag 3:  Jan Brandberg, 10970 - Lis Brandberg Svensson, 10999   GBK
Lag 4:  Kjell Petersen, 22587 - Sirkka Petersen, 24029   KIF

V55 Mixed Dubbel, Pool 7, Bana 241
Lag 1:  Ulf Nilsson, 11418 - Agneta Nordström, 23164   SBO
Lag 2:  Thomas Gustavsson, 19977 - Gunilla Jonsson, 30336   BHM
Lag 3:  Clas Göthlin, 11740 - Katharina Göthlin, 22528   SIM
Lag 4:  Göran Ekroth, 21079 - Ene Johansson, 21692   BOO

V55 Mixed Dubbel, Pool 8, Bana 242
Lag 1:  Ann-Marie Olofson, 19232 - Anders Strand, 21458   LFL
Lag 2:  Carina Janson, 11012 - Clas Janson, 11050   CPC
Lag 3:  Ewa Hahn Karp, 13880 - Kjell Karp, 13886   NOR
Lag 4:  Leif Lind, 28579 - Kate Lind, 28578   ÖSK

V55 Mixed Dubbel, Pool 9, Bana 243
Lag 1:  Anett Martinsson, 19527 - Benny Martinsson, 19528   BOD
Lag 2:  Göran Sandell, 12732 - Anita Sidhagen, 21877   BVP
Lag 3:  Christer Gylfe, 25743 - Monica Gylfe, 25742   USK
Lag 4:  Kjell Klintgren, 23663 - Kerstin Samuelsson, 28051   KNF

V55 Mixed Dubbel, Pool 10, Bana 244
Lag 1:  Kjell Andersson, 22339 - Marianne Henriksson, 11736   018
Lag 2:  Anitha Persson, 17734 - Gert Persson, 17733   PET
Lag 3:  Vakant
Lag 4:  Birgitta Abrahamsson, 23510 - Leif Abrahamsson, 19694   SÖD

V55 Mixed Dubbel, Pool 11, Bana 245
Lag 1:  Monica Rydell, 17622 - Östen Rydell, 17623   KIF
Lag 2:  Lillan Callmyr, 29206 - Ulf Eriksson, 22902   BLK
Lag 3:  Håkan Nordenstein, 14818 - Lena Nordenstein, 14819   FPS
Lag 4:  Kenneth Bengtsson, 10187 - Agneta Ljungberg Bengtsson, 10213   HBK

V55 Mixed Dubbel, Pool 12, Bana 246
Lag 1:  Mats Jönsson, 16627 - Anita Lysen, 10215   HBK
Lag 2:  Marita Rigfelt, 23673 - Arne Teljer, 13065   LDÖ
Lag 3:  Bernt Flinck, 13440 - Kerstin Lundberg, 28969   KNF
Lag 4:  Lars-Åke Kulinder, 11989 - Berit Åslin, 12411   SUN

V55 Mixed Dubbel, Pool 13, Bana 247
Lag 1:  Anders Nyström, 11829 - Åse Nyström, 11830   BOD
Lag 2:  Jan Holmgren, 28065 - Bodil Nilsson, 27651   HLS
Lag 3:  May-Britt Andersson, 15459 - Ove Holm, 12589   SKA
Lag 4:  Ulla Wahlstedt, 20252 - Jan Östgren, 20253   BRO

V55 Mixed Dubbel, Pool 14, Bana 248
Lag 1:  Kicki Åberg, 27592 - Sven Sandin, 11563   FPS
Lag 2:  Marion Andersson, 10315 - Gert Wulff, 26260   TBG
Lag 3:  Sten-Eric Lindquist, 19875 - Siv Vedung, 11756   NIL
Lag 4:  Greta Hedqvist, 27829 - Jan-Erik Åkvist, 27831   KLX

V55 Mixed Dubbel, Pool 15, Bana 249
Lag 1:  Lennart Claesson, 30560 - Ingela Hermansson, 30562   SMB
Lag 2:  Bengt Hedvall, 28496 - Ingrid Hedvall, 28497   ÖSK
Lag 3:  Bengt Åke Mattsson, 14844 - Ulla Willnersson- Mattsson, 14845   ÅST
Lag 4:  Bo Haraldsson, 15546 - Kerstin Johansson, 10320   HÄL

V55 Mixed Dubbel, Pool 16, Bana 250
Lag 1:  Jan-Erik Gram, 27309 - Mari Nordfors, 27042   HBK
Lag 2:  Inger Björling, 28166 - Arne Johansson, 18802   LEJ
Lag 3:  Max Carlsson, 27188 - Britt-Marie Englund, 27189   KRY
Lag 4:  Jan Gedeborg, 26063 - Tina Gedeborg, 30792   LUL

V55 Mixed Dubbel, Pool 17, Bana 251
Lag 1:  Johan Nilsson, 11277 - Gitten Råsander, 11267   LEJ
Lag 2:  Bertil Lindqvist, 18649 - Yvonne Lindqvist, 10078   SKA
Lag 3:  Lee Ekström, 13951 - Catharina Wiberg, 13976   FPS
Lag 4:  Vakant

V55 Mixed Dubbel, Pool 18, Bana 252
Lag 1:  Lars Frykberg, 11439 - Ingalill Halvarsson, 11741   018
Lag 2:  Iwona Eriksson, 10643 - Leif Eriksson, 10642   BRO
Lag 3:  Britta Westergaard, 29729 - Rolf Westergaard, 29730   LUL
Lag 4:  Bengt-Göran Ohlsson, 23729 - Marianne Ohlsson, 18386   KLL

V55 Mixed Dubbel, Pool 19, Bana 253
Lag 1:  Gun Landell, 12802 - Stefan Landell, 12803   FPS
Lag 2:  Bror Andersson, 28352 - Lisskulla Eriksson, 26104   KLO
Lag 3:  Solveig Axelsson, 13204 - Lasse Blychert, 21785   GBK
Lag 4:  Gunnel Andersson, 12011 - Bjarne Axelsson, 12014   SIM

V55 Mixed Dubbel, Pool 20, Bana 254
Lag 1:  Ronnie Andersson, 12822 - Karin Morän, 24123   KLL
Lag 2:  Sten Ek, 19142 - Hannele Kangas, 25248   BSJ
Lag 3:  Stina Stenqvist, 12776 - Ulf Stenqvist, 12777   SBO
Lag 4:  Curt Jillebo, 30357 - Siw Jillebo, 30356   TDJ

V55 Mixed Dubbel, Pool 21, Bana 255
Lag 1:  Hannu Lilja, 15202 - Leena Lilja, 15203   FPS
Lag 2:  Elisabeth Finné, 30879 - Lars Finné, 12078   HPK
Lag 3:  Margareta Mohlén, 17290 - Mats Olsson, 11941   LBJ
Lag 4:  Jonny Patron, 13273 - Anita Rasmusson, 10237   KÄR

V55 Mixed Dubbel, Pool 22, Bana 256
Lag 1:  Anita Ekunger, 23637 - Egon Ekunger, 21920   HÖK
Lag 2:  Peter Elgström, 20658 - Ragnhild Nyberg, 22702   FPS
Lag 3:  Gun-Britt Jansson, 30162 - Roger Lundmark, 21297   SKL
Lag 4:  Anne-Louice Simonsson, 29229 - Johnny Simonsson, 29230   UPS

V55 Mixed Dubbel, Pool 23, Bana 257
Lag 1:  Stigbjörn Hellman, 12382 - Annette Wallin, 24502   KAJ
Lag 2:  Lizzie Hjert, 16484 - Erkki Munnukka, 14620   LBJ
Lag 3:  Björn Andersson, 25761 - Britt Andersson, 30846   SME
Lag 4:  Dennis Videll, 20317 - Marie Videll, 21592   BVP

V55 Mixed Dubbel, Pool 24, Bana 258
Lag 1:  Marianne Lindeberg, 21180 - Ove Lindeberg, 21181   BOO
Lag 2:  Marianne Blixt, 27701 - Johan Nordlander, 19053   RPC
Lag 3:  Kjell Ahlbin, 10006 - Gunilla Eriksson, 10868   MAL
Lag 4:  Bernt Johansson, 17400 - Eva Johansson, 21850   BOD

V55 Mixed Dubbel, Pool 25, Bana 259
Lag 1:  Bengt Berglund, 15209 - Christina Berglund, 29241   FPS
Lag 2:  Ann Gustafsson, 24638 - Kenneth Johansson, 11268   LEJ
Lag 3:  Lena Stenbeck, 11929 - Nils Stenbeck, 11950   LBJ
Lag 4:  Anna-Lena Pettersson, 30499 - Jörgen Pettersson, 30501   KUN

V55 Mixed Dubbel, Pool 26, Bana 260
Lag 1:  Inger Karlund, 23276 - Bengt-Åke Sällberg, 10331   HÄL
Lag 2:  Rolf Raumer, 28391 - Monica Zetterström, 12289   LBJ
Lag 3:  Klaus Grossmann, 15015 - Inger Malmberg, 27403   VAR
Lag 4:  Birgitta Boholm, 24869 - Tommy Boholm, 20516   KAJ

V55 Mixed Dubbel, Pool 27, Bana 261
Lag 1:  Ann-Kristin Rosén, 26303 - Tommy Åberg, 11956   LBJ
Lag 2:  Lars Haara, 22418 - Monica Haara, 30964   HÄL
Lag 3:  Barbro Hansson, 28457 - Karl-Erik Svensson, 21155   FJÄ
Lag 4:  Björn Gjörwell, 29160 - Yvonne Gjörwell, 30569   TBC

V65 Mixed Dubbel
V65 Mixed Dubbel, Pool 1, Bana 101
Lag 1:  Hans Larsson, 12680 - Ninni Lis Larsson, 12682   LFL
Lag 2:  Bertil Tunje, 27723 - Gerd Tunje, 27722   SSÖ
Lag 3:  Eivor Henriksson, 11717 - Göran Magnusson, 30581   TRO
Lag 4:  Arne Bjelk, 13545 - Erian Bjelk, 13546   QUA

V65 Mixed Dubbel, Pool 2, Bana 102
Lag 1:  Karin Ekström, 29701 - Karl-Erik Sedvall, 29620   ESP
Lag 2:  Dorothy Johansson, 25527 - Leif Johansson, 24781   BON
Lag 3:  Birgitta Wildsjö, 30902 - Kurt Wildsjö, 30901   SÖD
Lag 4:  Gun-Britt Csapo´, 22870 - Gyula Csapo´, 22871   LER

V65 Mixed Dubbel, Pool 3, Bana 103
Lag 1:  Gunnel Borg, 22296 - Kjell Westin, 24445   MOR
Lag 2:  Britt-Inger Nilsson, 22683 - Rolf Nilsson, 22684   BOO
Lag 3:  Eivor Holmqvist, 19243 - Gösta Karlsson, 23135   LUL
Lag 4:  Bertil Andersson, 26141 - Kerstin Andersson, 26140   FFP

V65 Mixed Dubbel, Pool 4, Bana 104
Lag 1:  Claes Bergh, 14202 - Ann-Lis Svensson, 20682   BON
Lag 2:  Bengt Roos, 28067 - Lisbeth Roos, 28068   OBS
Lag 3:  Sonja Danielsson, 25396 - Leif Jakobsson, 28193   MOR
Lag 4:  Edina Veznaver, 25884 - Rudjero Veznaver, 25883   JOB

V65 Mixed Dubbel, Pool 5, Bana 105
Lag 1:  Benny Larsson, 29693 - Ulla Larsson, 29694   VPC
Lag 2:  Olle Josefsson, 27922 - Paula Josefsson, 27923   KAJ
Lag 3:  Sten Wilhelmsson, 21059 - Ulla Wilhelmsson, 21058   TRÅ
Lag 4:  Hilding Frank, 10870 - Ulla Frank, 10896   RÖK

V65 Mixed Dubbel, Pool 6, Bana 106
Lag 1:  Assar Lindkvist, 25606 - Barbro Lindkvist, 25605   LUL
Lag 2:  Arne Håkansson, 19972 - Anita Söderberg, 19971   GÄS
Lag 3:  Lars Lindström, 26252 - Inga Lindström, 25218   KLO
Lag 4:  Vakant

V65 Mixed Dubbel, Pool 7, Bana 107
Lag 1:  Vakant
Lag 2:  Ulla Schönning, 25571 - Börje Andersson, 29032   KLO
Lag 3:  Elisabeth Myrevik, 24799 - Östen Myrevik, 24800   LUL
Lag 4:  Bengt Björk, 25563 - Birgitta Eldh, 25599   GRY

V65 Mixed Dubbel, Pool 8, Bana 108
Lag 1:  Alf Eriksson, 28960 - Margareta Lindén, 30424   UPS
Lag 2:  Hans Nilsson, 12848 - Ingrid Ståhl, 19277   ÅST
Lag 3:  B-G Nilsson, 25585 - Elvy Nilsson, 25584   FFP
Lag 4:  Vakant

V65 Mixed Dubbel, Pool 9, Bana 109
Lag 1:  Vakant
Lag 2:  Billy Svanberg, 25897 - Monica Svanberg, 25898   BOO
Lag 3:  Evy Gustafsson, 30142 - Leif Gustafsson, 30141   NOR
Lag 4:  Inger Ekstrand, 27897 - Åke Ekstrand, 27898   TDJ

V65 Mixed Dubbel, Pool 10, Bana 110
Lag 1:  Birgitta Bäcklund, 23314 - Göte Bäcklund, 23315   ÖSK
Lag 2:  Gunilla Backman, 29957 - Kjell Backman, 29958   LUL
Lag 3:  Berndt Eskilsborn, 24769 - Inger Eskilsborn, 25244   VPC
Lag 4:  Anna-Maria Karlsson, 12595 - Ingemar Karlsson, 12597   SKA

V65 Mixed Dubbel, Pool 11, Bana 111
Lag 1:  Jan Grönoset, 22813 - Ulla Hedberg, 22811   GRY
Lag 2:  Anne Bergqvist, 24108 - Göran Larsson, 24881   WWI
Lag 3:  Barbro Blomqvist, 25811 - Håkan Blomqvist, 25810   FLE
Lag 4:  Egon Mörk, 24780 - Hjördis Mörk, 25014   BON

V65 Mixed Dubbel, Pool 12, Bana 112
Lag 1:  Gösta Gunderson, 23646 - May Svensson, 13972   KLO
Lag 2:  Margareta Ljungberg, 28675 - Åke Ljungberg, 21029   PRI
Lag 3:  Anita Utterström, 23477 - Rune Utterström, 23476   LUL
Lag 4:  Rosie Lundström, 27151 - Sture Lundström, 27089   LEK

V65 Mixed Dubbel, Pool 13, Bana 113
Lag 1:  Karl-Erik Karlsson, 27186 - Ylva Wendert, 27993   VPC
Lag 2:  Christina Andersson, 12322 - Lennart Andersson, 12323   ÖDE
Lag 3:  Kerstin Hedehag, 11662 - Tomas Holmin, 12403   SKÖ
Lag 4:  Gustaf Davidsson, 24806 - Eva Ljungberg, 27837   MOR

V65 Mixed Dubbel, Pool 14, Bana 114
Lag 1:  Birgitta Elvingson, 28805 - Bengt Åkvist, 18898   LUL
Lag 2:  Monica Lind, 16796 - Leif Rundblad, 13771   TBC
Lag 3:  Gunnar Näslund, 27545 - Ingegerd Hedenskog, 28029   KLO
Lag 4:  Ronny Andersson, 12124 - Gunnel Hansson, 10491   FJÄ

V65 Mixed Dubbel, Pool 15, Bana 115
Lag 1:  Anita Persson, 28154 - Bo Persson, 24701   FJÄ
Lag 2:  Els Marie Niccolai, 23009 - Luciano Niccolai, 23010   BLK
Lag 3:  Britt Andrén, 19648 - Björn Hugosson, 23605   KUN
Lag 4:  Harald Mrozek, 21811 - Britt Sundbom, 24682   ÅRE

V65 Mixed Dubbel, Pool 16, Bana 116
Lag 1:  Maj-Britt Smångs, 19659 - Stig Smångs, 19658   MOR
Lag 2:  Ulla Bergbom, 19538 - Rune Åström, 21024   LUL
Lag 3:  Bertil Karlsson, 23893 - Siv Karlsson, 23894   DER
Lag 4:  Bengt Anefall, 29655 - Ylva Hedman, 22889   LBJ

V65 Mixed Dubbel, Pool 17, Bana 117
Lag 1:  Jan-Olof Holmström, 27442 - Margareta Holmström, 27567   LUL
Lag 2:  Rolf Engman, 27222 - Soile Vennola Engman, 27221   NÄS
Lag 3:  Birgit Stockman, 30752 - Jan-Eric Stockman, 30753   ROS
Lag 4:  Ulla Gustavsson, 28703 - Lars Pettersson, 28501   VÄX

V65 Mixed Dubbel, Pool 18, Bana 118
Lag 1:  Berit Almén, 23524 - Rolf Almén, 23523   KRY
Lag 2:  Lennart Johansson, 17831 - Elsy Svensson, 26268   VAR
Lag 3:  Bo Eriksson, 24993 - Siv Eriksson, 24992   LEJ
Lag 4:  Håkan Egnell, 25917 - Karin Hansson, 29001   HOF

V65 Mixed Dubbel, Pool 19, Bana 119
Lag 1:  Arne Andersson, 21176 - Inger Andersson, 21177   PNU
Lag 2:  Jan Berndtsson, 15558 - Liselotte Berndtsson, 15559   LEJ
Lag 3:  Alf Nilsson, 27895 - Rose-Britt Nilsson, 27896   TRO
Lag 4:  Per-Erik Holst, 28451 - Vivi Holst, 30514   LVÄ

V65 Mixed Dubbel, Pool 20, Bana 120
Lag 1:  Sven Edlund, 25352 - Berit Ronnebjer, 29485   UPS
Lag 2:  Anne-Marie Skoog, 23537 - Lars Skoog, 23538   VED
Lag 3:  Rigmor Sundberg, 18481 - Janne Söderström, 24891   ESP
Lag 4:  Jan Petschler, 28188 - Kerstin Petschler, 28187   BOD

V65 Mixed Dubbel, Pool 21, Bana 121
Lag 1:  Tuula Hallikainen, 21976 - Rolf Lidén, 20661   LER
Lag 2:  Nils Hållén, 29555 - Pia Hållén, 29556   SÖR
Lag 3:  Lennart Johansson, 29527 - Eva Larsson, 29528   FLE
Lag 4:  Clary Glaas, 27779 - Allan Johansson, 23325   NOR

V65 Mixed Dubbel, Pool 22, Bana 122
Lag 1:  Kjell Wallström, 28390 - Märta Wallström, 28574   KLO
Lag 2:  Kjell Berglund, 16524 - Tutta Pettersson, 28877   FFP
Lag 3:  Inger Hallqvist, 29873 - Leif Hallqvist, 29874   LEK
Lag 4:  Irma Gustafson, 19973 - Roland Gustafson, 19974   LEJ

V65 Mixed Dubbel, Pool 23, Bana 123
Lag 1:  Christer Axenstål, 11919 - Lena Gustavson, 29546   LBJ
Lag 2:  Elna Johansson, 25289 - Ola Stenbrink, 20794   FFP
Lag 3:  Karin Carlsson, 25907 - Sven-Olof Carlsson, 24831   VÄX
Lag 4:  Britt-Louise Andersson, 18659 - Sven Sundberg, 18658   LUL

V65 Mixed Dubbel, Pool 24, Bana 124
Lag 1:  Majlert Zettermark, 20550 - Nils Zettermark, 20549   GAG
Lag 2:  Bengt Edholm, 27983 - Ella Edholm, 27982   BOD
Lag 3:  Kristina Flisager-Mårtensson, 30349 - Gudmund Mårtensson, 30350   TBC
Lag 4:  Britt-Marie Hall, 19491 - Sture Hall, 19494   RUN

V65 Mixed Dubbel, Pool 25, Bana 125
Lag 1:  Gunnel Jansson, 27171 - Lars Simonsson, 28591   PAN
Lag 2:  Ann-Christin Olsson, 24126 - Göran Olsson, 24127   WWI
Lag 3:  Lisbeth Bonäs, 25475 - Ove Lindholm, 26336   KLO
Lag 4:  Inga-Lisa Corell- Sällberg, 22203 - Stefan Svensson, 20681   BON

V65 Mixed Dubbel, Pool 26, Bana 126
Lag 1:  Bertil Andréasson, 26053 - Karin Andréasson, 26054   VIR
Lag 2:  Vakant
Lag 3:  Bengt Persson, 16184 - Margareta Persson, 24890   ESP
Lag 4:  Kent Andersson, 28965 - Ewa Carlgren, 29691   VPC

V65 Mixed Dubbel, Pool 27, Bana 127
Lag 1:  Alf Larsson, 10667 - Birgitta Larsson, 19724   ÖST
Lag 2:  Karl-Ivan Andersson, 25719 - Maud Andersson, 30458   FLE
Lag 3:  Airi Johansson, 27548 - Folke Johansson, 27549   KLX
Lag 4:  Mats-Ove Alexandersson, 28260 - Florence Lind, 28257   DER

V65 Mixed Dubbel, Pool 28, Bana 128
Lag 1:  Anita Claesson, 21553 - Rolf Claesson, 20673   BON
Lag 2:  Lars-Olof Larsson, 27135 - Birgitta Wennerberg, 19824   UPS
Lag 3:  Håkan Skoog, 27512 - Mona Åkesson, 25478   KLO
Lag 4:  Leila Partti, 19545 - Vesa Partti, 10021   HÖG

V65 Mixed Dubbel, Pool 29, Bana 129
Lag 1:  Marie-Louise Allansson, 31007 - Lennart Allansson, 31008   ÖRE
Lag 2:  Per-Inge Malm, 11178 - Birgitta Ziemke, 27563   LEJ
Lag 3:  Barbro Lindvall, 20811 - Kenneth Lindvall, 20808   VPC
Lag 4:  Gun-Britt Åhman, 30745 - Jan Åhman, 30744   STL

V65 Mixed Dubbel, Pool 30, Bana 130
Lag 1:  Vakant
Lag 2:  Ove Olsson, 25789 - Gun Skiöld, 25834   NJV
Lag 3:  Bengt Hillström, 28373 - Laila Hillström, 28597   NÄS
Lag 4:  Siw Kämpe Uddemar, 27533 - Göran Schultz, 21938   IST

V65 Mixed Dubbel, Pool 31, Bana 131
Lag 1:  Kerstin Blom, 30989 - Kurt Blom, 25273   ÖDE
Lag 2:  Annika Afzelius, 16523 - Gunnar Pettersson, 25843   FFP
Lag 3:  Gunnar Backström, 27518 - Karin Magnusson, 30811   FFB
Lag 4:  Lennart Andersson, 24193 - Gunilla Ribbert, 27582   LEJ

V65 Mixed Dubbel, Pool 32, Bana 132
Lag 1:  Birgitta Forsström, 30313 - Hans Karlsson, 27522   PAN
Lag 2:  Ingemar Johansson, 23982 - Karin Lindberg, 23660   LFL
Lag 3:  Kristina Fröberg, 21548 - Per Fröberg, 21546   FEB
Lag 4:  Birgit Johansson, 14500 - Leif Johansson, 14501   LER

V65 Mixed Dubbel, Pool 33, Bana 133
Lag 1:  Tage Axelsson, 24330 - Karin Bergström, 26195   SSÖ
Lag 2:  Birgitta Olofsson, 28777 - Gunnar Sandberg, 26070   018
Lag 3:  Anita Berg, 28121 - Ken Berg, 28122   FFP
Lag 4:  Stina Magnusson, 29028 - Arne Pettersson, 29027   KAJ

V65 Mixed Dubbel, Pool 34, Bana 134
Lag 1:  Anita Flinkfeldt, 23548 - Jan Flinkfeldt, 23475   LUL
Lag 2:  Ingvar Carlsson, 25858 - Sigrid Carlsson, 25857   FLL
Lag 3:  Staffan Forsberg, 30421 - Maj Strömberg, 30815   UPS
Lag 4:  Kurt Andersson, 20671 - Ulla Andersson, 20672   BON

V65 Mixed Dubbel, Pool 35, Bana 135
Lag 1:  Inger Årnfelt, 16557 - Lars-Erik Årnfelt, 16518   RPC
Lag 2:  Britta Rosenberg, 24885 - Matz Rosenberg, 24886   LUL
Lag 3:  Ann-Britt Blixt, 21883 - Björn Hansson, 10490   FJÄ
Lag 4:  Nelly Jonsson, 21248 - Bo Ögrim, 21247   MOR

V65 Mixed Dubbel, Pool 36, Bana 136
Lag 1:  Bo Ekberg, 11011 - May Söderqvist, 29526   FLE
Lag 2:  Lennart Johansson, 19281 - Maine Johansson, 25276   LUL
Lag 3:  Marion Svensson, 24030 - Roland Svensson, 21863   BBC
Lag 4:  Britt Ståhl, 23321 - Åke Ståhl, 23662   KRY

V65 Mixed Dubbel, Pool 37, Bana 137
Lag 1:  Evy Lehman, 19535 - Östen Marklund, 23136   LUL
Lag 2:  Anna-Lena Eriksson, 22223 - Hans Eriksson, 22224   TBC
Lag 3:  Maj-Britt Bergsten, 23361 - Ove Johansson, 28406   FFP
Lag 4:  Allan Edlund, 21098 - Inga-Lott Mellin, 19815   ÖSK

V65 Mixed Dubbel, Pool 38, Bana 138
Lag 1:  Barbro Herou, 23075 - Sven Olov Pers, 28882   GAG
Lag 2:  Gun Larsson, 20596 - Lars-Erik Larsson, 18594   SKT
Lag 3:  Lena Nilsson, 29955 - Sven Nilsson, 29956   LUL
Lag 4:  Margareta Lind, 20311 - Bertil Pettersson, 30814   UPS

V65 Mixed Dubbel, Pool 39, Bana 139
Lag 1:  Clary Christansson, 28639 - Rolf Olsson, 28074   ÖRE
Lag 2:  Stig Karlsson, 12450 - Laila Kindberg, 12024   SIM
Lag 3:  Kjell Andersson, 27786 - Maj-Britt Petersson, 29052   FFP
Lag 4:  Gerd Hagström, 28218 - Hans Wikström, 28217   PAN

V65 Mixed Dubbel, Pool 40, Bana 140
Lag 1:  Maj- Britt Norberg, 18997 - Sven Nordlund, 18996   SUN
Lag 2:  Lars-Göran Lind, 30379 - Mona Lindgren, 30380   ÖSK
Lag 3:  Rena Söderberg, 20587 - Stig Söderberg, 20588   LER
Lag 4:  Elizabeth Clausén, 18143 - Rune Jansson, 14623   PRI

V65 Mixed Dubbel, Pool 41, Bana 141
Lag 1:  Oscar Bergman, 25430 - Gunilla Petersson, 24878   WWI
Lag 2:  Marianne Karlsson, 29772 - Roland Karlsson, 29774   STL
Lag 3:  Siw Agerlo, 17451 - Roger Johansson, 24865   KAJ
Lag 4:  Margaretha Granström, 22351 - Ove Häggström, 26338   NPF

V65 Mixed Dubbel, Pool 42, Bana 142
Lag 1:  Monica Andersson, 26274 - Stig-Olof Andersson, 26275   TIB
Lag 2:  Ulla Humla, 20171 - Göran Nilsson, 20172   SKÖ
Lag 3:  Kenneth Johansson, 13821 - Birgitta Olausson, 18071   VAR
Lag 4:  Björn Alvin, 28071 - Lill Alvin, 28069   OBS

V65 Mixed Dubbel, Pool 43, Bana 143
Lag 1:  Kjell Davidsson, 24863 - Kristina Davidsson, 24864   KAJ
Lag 2:  Bengt Östberg, 28884 - Birgitta Östberg, 28885   GAG
Lag 3:  Britt-Ingrid Liljedahl, 30884 - Sverker Liljedahl, 30885   TRO
Lag 4:  Ingegerd Johansson, 11158 - Curt Ziemke, 27562   LEJ

V65 Mixed Dubbel, Pool 44, Bana 144
Lag 1:  Kjell Elfsberg, 29616 - Gun Hedström, 29617   ESP
Lag 2:  Maija Almquist, 29384 - Olle Almquist, 13908   ÅKE
Lag 3:  Rolf Cronebratt, 19416 - Elisabet Rilling, 11945   LBJ
Lag 4:  Lars-Gunnar Krantz, 27474 - Helena Ojala, 27475   KIF

V65 Mixed Dubbel, Pool 45, Bana 145
Lag 1:  Gun Nyström, 17271 - Hans Nyström, 15902   TBC
Lag 2:  Inga Stenbrink, 27824 - Olle Wiberg, 25291   UPS
Lag 3:  Alex Strachan, 24039 - Yvonne Thano, 27806   TDJ
Lag 4:  Margareta Larsson, 23396 - Stig Larsson, 21013   TIB

V65 Mixed Dubbel, Pool 46, Bana 146
Lag 1:  Åke Lundén, 10727 - Eva Wedin, 26183   PAN
Lag 2:  Jan-Olof Caspersson, 10854 - Mona Larsson, 26253   KIF
Lag 3:  Inger Borland, 26237 - Sture Sjöö, 22637   PNU
Lag 4:  Aina Gårdeman, 17749 - Kjell Wallman, 12531   BSJ

V65 Mixed Dubbel, Pool 47, Bana 147
Lag 1:  Lars Tomt, 23622 - May- Britt Holmgren, 18288   MOR
Lag 2:  Siw Bergh, 14204 - Stig-Olof Sällberg, 22204   BON
Lag 3:  Ebba Larsson, 27809 - Kurt Larsson, 25758   NPF
Lag 4:  Bo Jakobsson, 27272 - Maj-Britt Jakobsson, 27273   FLE

V65 Mixed Dubbel, Pool 48, Bana 148
Lag 1:  Britta Thunander, 27730 - Hans Thunander, 27729   ÖRE
Lag 2:  Inger Löfgren, 10110 - Ove Löfgren, 16095   KÄR
Lag 3:  Gudrun Andréasson, 13157 - Jan-Erik Johansson, 26160   SKN
Lag 4:  Inger Ljungström, 14064 - Kent Ljungström, 14066   LAN

V65 Mixed Dubbel, Pool 49, Bana 149
Lag 1:  Sören Sahlins, 26184 - Ulla-Greta Sahlins, 26185   PAN
Lag 2:  Anita Wenzel, 15832 - Sven Wenzel, 15833   PNU
Lag 3:  Gert Dahlskog, 11515 - Berith Olsson, 18545   FJÄ
Lag 4:  Maj-Britt Johansson, 30785 - Rune Johansson, 30786   UTS

V65 Mixed Dubbel, Pool 50, Bana 150
Lag 1:  Gun-Britt Lindgren, 30940 - Hans Lindgren, 16662   TBC
Lag 2:  Inger Karlsson, 27185 - Bertil Wendert, 27992   VPC
Lag 3:  Jan Norman, 23972 - Majvi Norman, 23971   ÖSK
Lag 4:  Margareta Lindroth, 21335 - Per Lindroth, 21334   LEJ

V65 Mixed Dubbel, Pool 51, Bana 151
Lag 1:  Aune Henriksson, 28317 - Björn Henriksson, 28318   KAJ
Lag 2:  Vakant
Lag 3:  Barbro Hjalmarsson, 22963 - John Olof Hjalmarsson, 22948   FLE
Lag 4:  Arne Trobäck, 10764 - Lisbeth Trobäck, 28272   KLL

V65 Mixed Dubbel, Pool 52, Bana 152
Lag 1:  Claes-Göran Claesson, 11143 - Ingrid Larsson, 11175   KUN
Lag 2:  Inga-Lill Andersson, 27516 - Tore Wilén, 22812   GRY
Lag 3:  Sid Huntley, 18108 - Britta Olby, 17390   MOR
Lag 4:  Gun-Britt Bonnevier, 28342 - Ingemar Larsson, 18932   BBC

Öppen Singel
Öppen Singel, Pool 1, Bana 201
Lag 1:  Roger Gerdvall, 20515   SÖR
Lag 2:  Henrik Hugosson, 11319   LID
Lag 3:  Kjell Pettersson, 12263   SIT
Lag 4:  Joakim Nilsson, 30021   KLL

Öppen Singel, Pool 2, Bana 202
Lag 1:  Tove Naess, 33   SCP
Lag 2:  Pontus Tengström, 10736   BTT
Lag 3:  Peter Carlén, 28046   BCÖ
Lag 4:  Sebastian Hjortander, 25531   CPC

Öppen Singel, Pool 3, Bana 203
Lag 1:  Anders Gerestrand, 11464   HPK
Lag 2:  Robin Johansson, 18838   SCP
Lag 3:  Jörgen Forsberg, 15235   BOD
Lag 4:  Pauli Mäkitalo, 17708   BTT

Öppen Singel, Pool 4, Bana 204
Lag 1:  Thomas Wiede, 12100   HPK
Lag 2:  Jörgen Strende, 14243   BKS
Lag 3:  Leif Bäckström, 13987   MAR
Lag 4:  Dan Edman, 15543   RON

Öppen Singel, Pool 5, Bana 205
Lag 1:  Johan Öberg, 30987   FFB
Lag 2:  Dan Backne, 10599   TBC
Lag 3:  Mikael Rännar, 13897   NOR
Lag 4:  Joachim Andersson, 39   CPC

Öppen Singel, Pool 6, Bana 206
Lag 1:  Jesper Skult, 14435   SCP
Lag 2:  Viktor von Eggers Patron, 11103   KÄR
Lag 3:  Leif Larsson, 26130   BOD
Lag 4:  Rickard Westler, 16766   HPK

Öppen Singel, Pool 7, Bana 207
Lag 1:  Jonas Almqvist, 29492   BSJ
Lag 2:  Erik Olofsson, 14601   PEK
Lag 3:  Kent Wilhelmsson, 19990   SVÄ
Lag 4:  Anna Theander, 21516   GBB

Öppen Singel, Pool 8, Bana 208
Lag 1:  Carljohan Möller, 21128   ÅST
Lag 2:  Jonny Olsson, 12728   BVP
Lag 3:  Daniel Webiörn, 28577   ÖSK
Lag 4:  Mats Hamberg, 17153   BOO

Öppen Singel, Pool 9, Bana 209
Lag 1:  Jessica Johansson, 38   CPC
Lag 2:  Fredrik Ekwall, 22408   BOO
Lag 3:  Kristian Eklund , 12718   KÄR
Lag 4:  Ronny Lillelund, 18449   018

Öppen Singel, Pool 10, Bana 210
Lag 1:  Jan-Åke Öst, 11957   018
Lag 2:  Patric Larsson, 15378   BKS
Lag 3:  Alexander Heikkinen, 27429   POM
Lag 4:  Ronny Carlsson, 27396   KAJ

Öppen Singel, Pool 11, Bana 211
Lag 1:  Conny Carlsson, 20560   KAJ
Lag 2:  Carl Ahlstrand, 14793   ÅST
Lag 3:  Johan Skagerlund, 14221   HPK
Lag 4:  Jan Östberg, 25094   SVÄ

Öppen Singel, Pool 12, Bana 212
Lag 1:  Love Engman, 17826   NOR
Lag 2:  Peter Bengtsson, 7   MAR
Lag 3:  Fredrik J Svensson, 27   LBO
Lag 4:  Simon Jakobsson, 27952   HÄL

Öppen Singel, Pool 13, Bana 213
Lag 1:  Mikael Karlsson, 12723   LEJ
Lag 2:  Anders Csapó, 23666   SCP
Lag 3:  Owe Karlsson, 26316   POM
Lag 4:  Lasse Kallionpää, 22880   OPP

Öppen Singel, Pool 14, Bana 214
Lag 1:  Herman Thorell, 24669   POM
Lag 2:  Staffan Karp, 13889   NOR
Lag 3:  Håkan Eriksson, 11262   LEJ
Lag 4:  Robert Lindström, 22105   KAJ

Öppen Singel, Pool 15, Bana 215
Lag 1:  Håkan Westling, 13975   SVÄ
Lag 2:  Stefan Giza, 11317   LID
Lag 3:  Linus Mannerfors, 29499   SCP
Lag 4:  Jack Jansson Carlsson, 24958   ÖDE

Öppen Singel, Pool 16, Bana 216
Lag 1:  Fredrik Holmqvist, 23289   HÄL
Lag 2:  Kenneth Larsson, 30057   KLB
Lag 3:  Daniel Eriksson, 23699   CPC
Lag 4:  Ricky Henriksson, 29454   SCP

Öppen Singel, Pool 17, Bana 217
Lag 1:  Stefan Schönhult, 25551   TBG
Lag 2:  Jenny Hamberg, 21007   BOO
Lag 3:  Tobias Wallden, 29905   KLB
Lag 4:  Davy Johansson, 11154   HÄL

Öppen Singel, Pool 18, Bana 218
Lag 1:  Eino Heikkinen, 13138   POM
Lag 2:  Stefan Sabel, 15862   HPK
Lag 3:  Andreas Petersson, 23481   HÄL
Lag 4:  Andreas Dandenell, 23003   ÖSK

Öppen Singel, Pool 19, Bana 219
Lag 1:  Josef Sjöberg, 28868   BVP
Lag 2:  Jakob Stubbendorff, 13694   AIK
Lag 3:  Håkan Berg, 13   LID
Lag 4:  Roger Svensson, 11550   RON

Öppen Singel, Pool 20, Bana 220
Lag 1:  Bill Jönsson, 14279   ÅST
Lag 2:  Anders Runnman, 23246   KAJ
Lag 3:  Stefan Holmström, 24   LID
Lag 4:  Pontus Thuresson, 11382   HPK

Öppen Singel, Pool 21, Bana 221
Lag 1:  Leif Johansson, 18717   018
Lag 2:  Joakim Trogen, 15836   DEB
Lag 3:  Albin Plantin, 12625   SCP
Lag 4:  Per Åkesson, 30392   CPC

Öppen Singel, Pool 22, Bana 222
Lag 1:  Sten Alstander, 15582   CDB
Lag 2:  Lars Kroon, 30809   SIM
Lag 3:  Harko Verhagen, 15046   BRO
Lag 4:  Olle Larsson, 11451   018

Öppen Singel, Pool 23, Bana 223
Lag 1:  Peter Lundqvist, 11748   018
Lag 2:  Stephane Zaklada, 28058   CDB
Lag 3:  Daniel Gillan, 14316   SIT
Lag 4:  Jimmie Olsen, 12094   HPK

Öppen Singel, Pool 24, Bana 224
Lag 1:  Marcus Enbom, 15298   BOO
Lag 2:  Jimmy Löf, 11350   HPK
Lag 3:  Andreas Halvorsen, 21839   TBG
Lag 4:  Mats Nordqvist, 28999   LBJ

Öppen Singel, Pool 25, Bana 225
Lag 1:  Dag Hervieu, 15007   BRO
Lag 2:  Tony Jakobsson, 27951   BCÖ
Lag 3:  William Silfverberg, 28006   HPK
Lag 4:  Jonas Sjökvist, 21477   SÖR

Öppen Singel, Pool 26, Bana 226
Lag 1:  Conny Johansson, 16113   GAR
Lag 2:  Patrik Wiik, 16505   RON
Lag 3:  Mikael Andersson, 24641   BTT
Lag 4:  Michael Bjartorp, 20558   KAJ

Öppen Singel, Pool 27, Bana 227
Lag 1:  Arne Kemvall, 14973   BRO
Lag 2:  Johan Isaksson, 13687   BOD
Lag 3:  Kent Carlsson, 12075   HPK
Lag 4:  Oskar Augustsson, 23629   SÖR

Öppen Singel, Pool 28, Bana 228
Lag 1:  Kerstin Ek, 24186   KAJ
Lag 2:  Rickard Nilsson, 30   CPC
Lag 3:  Kenneth Stridfelt, 26335   BOD
Lag 4:  Mats Peterson, 10060   VAR

Öppen Singel, Pool 29, Bana 229
Lag 1:  Lage Hedin, 24068   NIL
Lag 2:  Kenneth Öttenius, 16   SCP
Lag 3:  Fredrik Dahl, 24966   HBK
Lag 4:  Tommy Gustafsson, 21515   GBB

Öppen Singel, Pool 30, Bana 230
Lag 1:  Janne Johansson, 24435   LID
Lag 2:  Henri von Eggers Patron, 11102   KÄR
Lag 3:  Vakant
Lag 4:  Linus Engman, 17825   NOR

Öppen Singel, Pool 31, Bana 231
Lag 1:  Magnus Hanson, 10906   DEB
Lag 2:  Stefan Gustafsson, 27783   POM
Lag 3:  Mikael Hallendorf, 30247   PET
Lag 4:  Dan Johansson, 20491   SUM

Öppen Singel, Pool 32, Bana 232
Lag 1:  Joakim Kristiansson, 23594   BOO
Lag 2:  Daniel Trobäck, 11940   KLL
Lag 3:  Ronny Gustavsson, 25286   SÖR
Lag 4:  Johan Karlberg, 11330   HÄL

Öppen Singel, Pool 33, Bana 233
Lag 1:  Robin Eiselt Ohlsson, 22600   KLL
Lag 2:  Cajsa Qvarnström, 26278   SÖR
Lag 3:  Jonny Wennman, 27846   ÖSK
Lag 4:  Iain Douglas, 15176   MAR

Öppen Singel, Pool 34, Bana 234
Lag 1:  Nicklas Gustavsson, 30649   HOF
Lag 2:  Mattias Anesten, 15232   SCP
Lag 3:  Pontus Ericsson, 23048   TRX
Lag 4:  Emma Bernström, 27287   SÖR

Öppen Singel, Pool 35, Bana 235
Lag 1:  Robert Boström, 11400   LID
Lag 2:  Anders Larsson, 6   SCP
Lag 3:  Magnus Sandberg, 12731   NOR
Lag 4:  Sven Erick Alm, 11462   NIL

Öppen Singel, Pool 36, Bana 236
Lag 1:  Marcus Fredriksson, 30022   KAJ
Lag 2:  Pierre Renkonen, 13896   NOR
Lag 3:  Per Davidsson, 13950   SVÄ
Lag 4:  Eva Carlsson, 25   LBO

Öppen Singel, Pool 37, Bana 237
Lag 1:  Lotta Larsson, 32   SIT
Lag 2:  Tobias Svensson, 20653   CPC
Lag 3:  Erik Ekström, 25780   ÖSK
Lag 4:  Hans- Erik Hermansson, 18573   PNU

Öppen Singel, Pool 38, Bana 238
Lag 1:  Bo Persson, 10501   RON
Lag 2:  Patrik Ekström, 13074   PET
Lag 3:  Zoran Caric, 20668   BON
Lag 4:  Niklas Grimstedt, 20214   SVÄ

Öppen Singel, Pool 39, Bana 239
Lag 1:  Thomas Bäck, 13876   NOR
Lag 2:  Erik Frieberg, 14968   BRO
Lag 3:  Ulf Wallman, 14508   LID
Lag 4:  Anders Pramholt, 12636   RON

Öppen Singel, Pool 40, Bana 240
Lag 1:  Kenneth Köhalmi, 37   HPK
Lag 2:  Jerker Axelsson, 30055   KLB
Lag 3:  Magnus Bergström, 12714   BVP
Lag 4:  Thor Andreas Hjelm, 25390   CPC

Öppen Singel, Pool 41, Bana 241
Lag 1:  Anders Lindberg, 26277   SÖR
Lag 2:  Johannes Boström, 16933   BOD
Lag 3:  Thomas Finné, 12081   HPK
Lag 4:  Kenny Nilsson, 20   NOB

Öppen Singel, Pool 42, Bana 242
Lag 1:  Simon Åkesson, 26008   CPC
Lag 2:  Mushbata Ramazani, 30114   ÖSK
Lag 3:  Ronnie Ohlsson, 16186   BSJ
Lag 4:  Lasse Franck, 19511   GBB

Öppen Singel, Pool 43, Bana 243
Lag 1:  Jimmy Bysell, 30970   SCP
Lag 2:  Mikael Ström, 27703   TBG
Lag 3:  Patrik Thelaus, 13069   BTT
Lag 4:  Emil Nilsson, 26187   PET

Dam Singel
Dam Singel, Pool 1, Bana 213
Lag 1:  Eva-Karin Ingelstedt, 15369   SKT
Lag 2:  Kerstin Petschler, 28187   BOD
Lag 3:  Margareta Lind, 20311   UPS
Lag 4:  Carina Ellvin, 28015   SUM

Dam Singel, Pool 2, Bana 214
Lag 1:  Malin Sares, 27776   SVÄ
Lag 2:  Jenny Laagen, 27793   GAR
Lag 3:  Margareta Lundqvist, 28778   VÄX
Lag 4:  Monica Gylfe, 25742   USK

Dam Singel, Pool 3, Bana 215
Lag 1:  Agneta Garpenskog, 27123   HPK
Lag 2:  Eva Sares, 27104   SVÄ
Lag 3:  Tuula Hallikainen, 21976   LER
Lag 4:  Birgitta Ziemke, 27563   LEJ

Dam Singel, Pool 4, Bana 216
Lag 1:  Britta Westergaard, 29729   LUL
Lag 2:  Johanna Nilsson, 10057   LEJ
Lag 3:  Monica Zetterström, 12289   LBJ
Lag 4:  Therése Sjöström, 11369   HÄL

Dam Singel, Pool 5, Bana 217
Lag 1:  Annelie Cavallin, 11119   AIK
Lag 2:  Anita Lysen, 10215   HBK
Lag 3:  Ewa Söderholm-Holmberg, 16292   PEK
Lag 4:  Ebon Lundmark, 29818   UPS

Dam Singel, Pool 6, Bana 218
Lag 1:  Birgit Östling, 30508   LBJ
Lag 2:  Malin Gustafsson, 13879   NOR
Lag 3:  Rebecka Bergström, 24856   SCP
Lag 4:  Jannica Nilsson, 24734   ÅST

Dam Singel, Pool 7, Bana 219
Lag 1:  Therese Broberg, 18279   BTT
Lag 2:  Carina Johansson, 25564   BRO
Lag 3:  Airi Johansson, 27548   KLX
Lag 4:  Anette Zaklada, 28057   CDB

Dam Singel, Pool 8, Bana 220
Lag 1:  Jenny Jönsson, 29359   TRX
Lag 2:  Ulrica Näslund, 29360   OPP
Lag 3:  Carina Janson, 11012   CPC
Lag 4:  Lis Brandberg Svensson, 10999   GBK

Dam Singel, Pool 9, Bana 221
Lag 1:  Birgitta Wennerberg, 19824   UPS
Lag 2:  Sirkka Petersen, 24029   KIF
Lag 3:  Diana Lind Borg, 28726   USK
Lag 4:  Hannele Kangas, 25248   BSJ

Dam Singel, Pool 10, Bana 222
Lag 1:  Berit Åslin, 12411   SUN
Lag 2:  Erika Hedström, 27728   ÖRE
Lag 3:  Cecilia Holm, 24525   LID
Lag 4:  Marie Nord, 14476   BKS

Dam Singel, Pool 11, Bana 223
Lag 1:  Annika Andersson, 23521   BSJ
Lag 2:  Evelina Lans, 27212   SVÄ
Lag 3:  Sandra Jönsson, 12022   ÅST
Lag 4:  Sara Andersson, 28000   BRO

Dam Singel, Pool 12, Bana 224
Lag 1:  Leena Lilja, 15203   FPS
Lag 2:  Lena Hansen, 21598   SUN
Lag 3:  Carina Mård, 11758   NIL
Lag 4:  Signe Holgersson, 24649   BTT

Dam Singel, Pool 13, Bana 225
Lag 1:  Maria Wallman, 17306   LID
Lag 2:  Helene Blomqvist, 12545   BRO
Lag 3:  Mari Nordfors, 27042   HBK
Lag 4:  Anna-Karin Andersson, 25781   ÖSK

Dam Singel, Pool 14, Bana 226
Lag 1:  Åsa Tengström, 16026   BTT
Lag 2:  Anna Karin Lilieqvist, 18436   RPC
Lag 3:  Cecilia Forsell, 21292   018
Lag 4:  Anja Lysén, 22639   HÄL

Dam Singel, Pool 15, Bana 227
Lag 1:  Gunilla Winberg, 10370   KÄV
Lag 2:  Birgitta Rasmusson, 27727   ÖRE
Lag 3:  Maj- Britt Norberg, 18997   SUN
Lag 4:  Ulrika Alstander, 16641   CDB

Dam Singel, Pool 16, Bana 228
Lag 1:  Kerstin Hjelm, 25389   CPC
Lag 2:  Ulla Schönning, 25571   KLO
Lag 3:  Annelie Behring, 12580   BKS
Lag 4:  Carina Nilsson, 11416   HPK

Dam Singel, Pool 17, Bana 229
Lag 1:  Mona Johansson, 27448   VÄX
Lag 2:  Åsa Jonsson, 21738   LBJ
Lag 3:  Birgitta Thorell, 25150   POM
Lag 4:  Anna Kylstad, 28002   GBB

Dam Singel, Pool 18, Bana 230
Lag 1:  Els Marie Niccolai, 23009   BLK
Lag 2:  Eva Nobel Norrman, 10572   BRO
Lag 3:  Kerstin Johansson, 10320   HÄL
Lag 4:  Johanna Löfqvist, 16259   BTT

Dam Singel, Pool 19, Bana 231
Lag 1:  Charlotte Thorén, 30909   CPC
Lag 2:  Inga Stenbrink, 27824   UPS
Lag 3:  Christina Ceder, 11480   NIL
Lag 4:  Marianne Blixt, 27701   RPC

Dam Singel, Pool 20, Bana 232
Lag 1:  Anita Rasmusson, 10237   KÄR
Lag 2:  Kicki Ericsson, 27162   ÖSK
Lag 3:  Camilla Csapó Olsson, 24288   SCP
Lag 4:  Christina Nilsson, 27760   USK

Dam Singel, Pool 21, Bana 233
Lag 1:  Ragnhild Nyberg, 22702   FPS
Lag 2:  Yvonne Thano, 27806   TDJ
Lag 3:  Monica Eriksson, 11263   LEJ
Lag 4:  Kerstin Hedehag, 11662   SKÖ

Dam Singel, Pool 22, Bana 234
Lag 1:  Ellinor Skagerlund, 23007   HPK
Lag 2:  Pia Terestchenko, 19283   BOO
Lag 3:  Agneta Nymark, 28697   SÖR
Lag 4:  Maria Hermansson, 18574   PNU

Dam Singel, Pool 23, Bana 235
Lag 1:  Sanna Trogen, 10911   DEB
Lag 2:  Carina Andersson, 28863   ÖRE
Lag 3:  Majlis Israelsson, 22836   NOR
Lag 4:  Anna Strand, 21203   MAR

Dam Singel, Pool 24, Bana 236
Lag 1:  Vakant
Lag 2:  Lotta Broman, 18552   BON
Lag 3:  Marianne Henriksson, 11736   018
Lag 4:  Suzanne Månsson, 16622   HÄL

Dam Singel, Pool 25, Bana 237
Lag 1:  Carina Svahn, 28822   SKL
Lag 2:  Anna-Karin Gräffelt, 22882   OPP
Lag 3:  Siv Vedung, 11756   NIL
Lag 4:  Malin Rosquist, 11245   KÄV

Dam Singel, Pool 26, Bana 238
Lag 1:  Gabriella Karp, 13884   LEJ
Lag 2:  Linda Näslund, 18849   BTT
Lag 3:  Greta Hedqvist, 27829   KLX
Lag 4:  Ingela Eriksson, 23698   CPC

Dam Singel, Pool 27, Bana 239
Lag 1:  Emma Bergström, 24855   SCP
Lag 2:  Lynn Ljungberg, 11522   HÄL
Lag 3:  Inger Björling, 28166   LEJ
Lag 4:  Ylva Mellin, 19816   ÖSK

Dam Singel, Pool 28, Bana 240
Lag 1:  Kerstin Söderman, 22043   SKÖ
Lag 2:  Berit Ronnebjer, 29485   UPS
Lag 3:  Kicki Åberg, 27592   FPS
Lag 4:  Eva Bolve, 19106   LEJ

Dam Singel, Pool 29, Bana 241
Lag 1:  Made Kölgran, 27168   LBJ
Lag 2:  Åsa Nordin, 27384   SKL
Lag 3:  Lotta Wiberg, 13102   BSJ
Lag 4:  Cecilia Andersson, 12008   SIM

Dam Singel, Pool 30, Bana 242
Lag 1:  Eva Grundström, 30685   018
Lag 2:  Vakant
Lag 3:  Gunilla Ribbert, 27582   LEJ
Lag 4:  Ingrid Ståhl, 19277   ÅST

Dam Singel, Pool 31, Bana 243
Lag 1:  Gun-Britt Jansson, 30162   SKL
Lag 2:  Anita Dahlerus, 16683   BSJ
Lag 3:  Gitten Råsander, 11267   LEJ
Lag 4:  Karin Hellström, 30346   UPS

Dam Singel, Pool 32, Bana 244
Lag 1:  Ella Edholm, 27982   BOD
Lag 2:  Margareta Lindén, 30424   UPS
Lag 3:  Lena Stenbeck, 11929   LBJ
Lag 4:  Aina Gårdeman, 17749   BSJ

Dam Singel, Pool 33, Bana 245
Lag 1:  Birgitta Nordfors, 22670   HBK
Lag 2:  Maria Bergström, 21642   SVÄ
Lag 3:  Kerstin Hopman, 21448   BSJ
Lag 4:  Pamela Lindgren, 24663   GBK

Dam Singel, Pool 34, Bana 246
Lag 1:  Ulla Gustavsson, 28703   VÄX
Lag 2:  Birgitta Olofsson, 28777   018
Lag 3:  Katarina Tell, 12540   BOB
Lag 4:  Annica Kallionpää, 23857   OPP

V55 Singel
V55 Singel, Pool 1, Bana 245
Lag 1:  Anders Strand, 21458   LFL
Lag 2:  Bernt Bankemo, 25906   SFF
Lag 3:  Tore Pettersson, 21299   SKL
Lag 4:  Rolf Bonäs, 11922   LBJ

V55 Singel, Pool 2, Bana 246
Lag 1:  Lars Frykberg, 11439   018
Lag 2:  Sven Sandin, 11563   FPS
Lag 3:  Sören Forss, 24069   SKL
Lag 4:  Yngve Hoff, 27707   ÅBK

V55 Singel, Pool 3, Bana 247
Lag 1:  Gunnar Eklöw, 24084   SKÖ
Lag 2:  Åke Löwbeer, 15251   MAR
Lag 3:  Monica Rydell, 17622   KIF
Lag 4:  Kent Tungström, 12735   BVP

V55 Singel, Pool 4, Bana 248
Lag 1:  Göran Ekroth, 21079   BOO
Lag 2:  Leif Rappner, 19703   CPC
Lag 3:  Göran Gustavsson, 10052   LEJ
Lag 4:  Olle Swanér, 11755   NIL

V55 Singel, Pool 5, Bana 249
Lag 1:  Ronnie Andersson, 12822   KLL
Lag 2:  Bo Sjöström, 11395   HÄL
Lag 3:  Curt Renkonen, 13895   NOR
Lag 4:  Håkan Nordenstein, 14818   FPS

V55 Singel, Pool 6, Bana 250
Lag 1:  Lars Haara, 22418   HÄL
Lag 2:  Clas Janson, 11050   CPC
Lag 3:  Leif Lundin, 29242   SUM
Lag 4:  Evert Henriksson, 13165   HVE

V55 Singel, Pool 7, Bana 251
Lag 1:  Peter Ahlbom, 12455   BOB
Lag 2:  Jonny Patron, 13273   KÄR
Lag 3:  Vakant
Lag 4:  Carl- Eric Grahn, 18419   SKÖ

V55 Singel, Pool 8, Bana 252
Lag 1:  Lillemor Carlsson, 12427   LAN
Lag 2:  Kjell Mattsson, 27324   BSJ
Lag 3:  Christer Jansson, 20934   BOD
Lag 4:  Christer Lindqvist, 24053   BVP

V55 Singel, Pool 9, Bana 253
Lag 1:  Ulf Söderström, 11937   BTT
Lag 2:  Jan Östgren, 20253   BRO
Lag 3:  Kenneth Johansson, 11268   LEJ
Lag 4:  Jim Borg, 28727   USK

V55 Singel, Pool 10, Bana 254
Lag 1:  Kjell Karp, 13886   NOR
Lag 2:  Kjell Klintgren, 23663   KNF
Lag 3:  Björn Andersson, 25761   SME
Lag 4:  Bengt Berglund, 15209   FPS

V55 Singel, Pool 11, Bana 255
Lag 1:  Gunnar Sigvardsson, 20554   BLK
Lag 2:  Håkan Lundin, 19270   KAJ
Lag 3:  Anitha Persson, 17734   PET
Lag 4:  Åke Börjesson, 10319   HÄL

V55 Singel, Pool 12, Bana 256
Lag 1:  Mats Gelin, 10792   BRO
Lag 2:  Klaus Grossmann, 15015   VAR
Lag 3:  Ola Holmberg, 18499   NIL
Lag 4:  Jaime Higa, 15344   NOB

V55 Singel, Pool 13, Bana 257
Lag 1:  Hans Askerlund, 28698   SÖR
Lag 2:  Yvonne Lindqvist, 10078   SKA
Lag 3:  Lee Ekström, 13951   FPS
Lag 4:  BengtGunnar Damberg, 14327   CDB

V55 Singel, Pool 14, Bana 258
Lag 1:  Solveig Axelsson, 13204   GBK
Lag 2:  Rikard Klang, 13082   PET
Lag 3:  Håkan Sjöström, 23661   ÅKE
Lag 4:  Peter Olsson, 23536   LBJ

V55 Singel, Pool 15, Bana 259
Lag 1:  Roland Bengtsson, 10088   KÄR
Lag 2:  Tommy Ström, 19204   BLK
Lag 3:  Sture Öhman, 12579   DIF
Lag 4:  Jan Åsberg, 15067   LEJ

V55 Singel, Pool 16, Bana 260
Lag 1:  Mats Lindgren, 13891   LEJ
Lag 2:  Kenneth Marell, 15077   BRO
Lag 3:  Anita Jansson, 22485   LAN
Lag 4:  Kerstin Samuelsson, 28051   KNF

V55 Singel, Pool 17, Bana 261
Lag 1:  Dennis Duvenfelt, 15076   BRO
Lag 2:  Sten-Eric Lindquist, 19875   NIL
Lag 3:  Gebbe Björkman, 21889   CDB
Lag 4:  Karl-Erik Svensson, 21155   FJÄ

V55 Singel, Pool 18, Bana 262
Lag 1:  Jan Westerberg, 29795   KAJ
Lag 2:  Hans Jansson, 29093   SKA
Lag 3:  Bjarne Axelsson, 12014   SIM
Lag 4:  Dennis Videll, 20317   BVP

V55 Singel, Pool 19, Bana 263
Lag 1:  Christer Nilsson, 16441   BOB
Lag 2:  Lars Lilieqvist, 18244   RPC
Lag 3:  Anders Neroth, 12881   SME
Lag 4:  Per Wahlund, 11478   NIL

V55 Singel, Pool 20, Bana 264
Lag 1:  Pär Rosén, 10615   TBC
Lag 2:  Vakant
Lag 3:  Jan Brandberg, 10970   GBK
Lag 4:  Göran Sandell, 12732   BVP

V55 Singel, Pool 21, Bana 265
Lag 1:  Sten-Åke Henricson, 19876   NIL
Lag 2:  Alf Selberg, 10616   TBC
Lag 3:  Lars-Åke Kulinder, 11989   SUN
Lag 4:  Vakant

V55 Singel, Pool 22, Bana 266
Lag 1:  Lars Nordin, 17209   SKL
Lag 2:  Anders Holmberg, 15011   PEK
Lag 3:  Bertil Adlivankin, 12491   BRO
Lag 4:  Lars Finné, 12078   HPK

V55 Singel, Pool 23, Bana 267
Lag 1:  Mikael Uppström, 21760   NOB
Lag 2:  Thomas Ericson, 14098   HPK
Lag 3:  Per Olof Fransson, 12057   CDB
Lag 4:  Sten Ek, 19142   BSJ

V55 Singel, Pool 24, Bana 268
Lag 1:  Johan Nilsson, 11277   LEJ
Lag 2:  Leif Eriksson, 10642   BRO
Lag 3:  Stina Stenqvist, 12776   SBO
Lag 4:  Karl-Gustav Lindblom, 20684   LBJ

V55 Singel, Pool 25, Bana 269
Lag 1:  Björn Gjörwell, 29160   TBC
Lag 2:  Kjell Petersen, 22587   KIF
Lag 3:  Kjell Andersson, 22339   018
Lag 4:  Lasse Blychert, 21785   GBK

V55 Singel, Pool 26, Bana 270
Lag 1:  Hans Hellqvist, 14587   BVP
Lag 2:  Ole Jansson, 30163   SKL
Lag 3:  Lars Ekroth, 20942   BOO
Lag 4:  Gunnel Andersson, 12011   SIM

V55 Singel, Pool 27, Bana 271
Lag 1:  Birgitta Boholm, 24869   KAJ
Lag 2:  Ulf Hjelm, 11443   018
Lag 3:  Ingvar Häggbrink, 10055   RPC
Lag 4:  Christer Pettersson, 10508   ÅST

V55 Singel, Pool 28, Bana 272
Lag 1:  Bodil Nilsson, 27651   HLS
Lag 2:  Roger Holm, 17618   SUN
Lag 3:  Clarence Näslund, 19460   BTT
Lag 4:  Bernhard Rubinsztajn, 24449   BSJ

V55 Singel, Pool 29, Bana 273
Lag 1:  Lennart Roos, 26085   BKS
Lag 2:  Bo Haraldsson, 15546   HÄL
Lag 3:  Lars Cato, 18490   KÄV
Lag 4:  Bo Wahrgren, 15590   DIF

V55 Singel, Pool 30, Bana 274
Lag 1:  Christer Håkansson, 27540   SKT
Lag 2:  Roger Lundmark, 21297   SKL
Lag 3:  Ulf Bolve, 24331   LEJ
Lag 4:  Bengt Malmström, 15008   BRO

V55 Singel, Pool 31, Bana 275
Lag 1:  Åke Winberg, 11994   SUN
Lag 2:  Kenneth Tengström, 10735   BTT
Lag 3:  Cliff Johansson, 23778   DIF
Lag 4:  Ingemar Gabrielsson, 24543   GBK

V55 Singel, Pool 32, Bana 276
Lag 1:  Kerstin Lundberg, 28969   KNF
Lag 2:  Mats Olsson, 11941   LBJ
Lag 3:  Hans-Åke Svensson, 27787   VAR
Lag 4:  Leif Abrahamsson, 19694   SÖD

V55 Singel, Pool 33, Bana 277
Lag 1:  Birgitta Skagius, 25177   GBK
Lag 2:  Marie Videll, 21592   BVP
Lag 3:  Ivan Brouer, 28189   ÅST
Lag 4:  Christer Fundin, 10604   TBC

V55 Singel, Pool 34, Bana 278
Lag 1:  Bosse Hedlund, 21859   KAJ
Lag 2:  Bertil Jacobsson, 23426   ÖRE
Lag 3:  Lorens Davidsson, 10376   SKL
Lag 4:  Gert Olsson, 19419   KÄR

V55 Singel, Pool 35, Bana 279
Lag 1:  Håkan Engman, 16546   MAR
Lag 2:  Ulf Nilsson, 11418   SBO
Lag 3:  Anna-Lena Pettersson, 30499   KUN
Lag 4:  Gert Wulff, 26260   TBG

V65 Singel
V65 Singel, Pool 1, Bana 101
Lag 1:  Seppo Luoma, 12807   FLE
Lag 2:  Eivor Holmqvist, 19243   LUL
Lag 3:  Vakant
Lag 4:  Monica Lind, 16796   TBC

V65 Singel, Pool 2, Bana 102
Lag 1:  Matz Rosenberg, 24886   LUL
Lag 2:  Ingalill Halvarsson, 11741   018
Lag 3:  Anita Berg, 28121   FFP
Lag 4:  Hans Nilsson, 12848   ÅST

V65 Singel, Pool 3, Bana 103
Lag 1:  Leif Johansson, 24781   BON
Lag 2:  Margareta Holmström, 27567   LUL
Lag 3:  Svante Sjölin, 19673   BLK
Lag 4:  Lars Skoog, 23538   VED

V65 Singel, Pool 4, Bana 104
Lag 1:  Sven Nilsson, 29956   LUL
Lag 2:  Göran Ivarsson, 12059   CDB
Lag 3:  Karl-Erik Karlsson, 27186   VPC
Lag 4:  Bo Norelius, 27124   OBS

V65 Singel, Pool 5, Bana 105
Lag 1:  Sven-Erik Fjellström, 29871   SÖD
Lag 2:  Lars Tomt, 23622   MOR
Lag 3:  Arne Johansson, 18802   LEJ
Lag 4:  Anne Bergqvist, 24108   WWI

V65 Singel, Pool 6, Bana 106
Lag 1:  Anita Söderberg, 19971   GÄS
Lag 2:  Maja Lindholm, 23258   GBK
Lag 3:  Lennart Bengtsson, 29131   LBO
Lag 4:  Anders Nyström, 11829   BOD

V65 Singel, Pool 7, Bana 107
Lag 1:  Bengt Roos, 28067   OBS
Lag 2:  Elsy Svensson, 26268   VAR
Lag 3:  Thure Berg, 22445   NOR
Lag 4:  Gösta Berg, 23890   SUM

V65 Singel, Pool 8, Bana 108
Lag 1:  Gun Skiöld, 25834   NJV
Lag 2:  Siv Eriksson, 24992   LEJ
Lag 3:  Ulla Andersson, 20672   BON
Lag 4:  Per Fröberg, 21546   FEB

V65 Singel, Pool 9, Bana 109
Lag 1:  Ebba Larsson, 27809   NPF
Lag 2:  Hjördis Mörk, 25014   BON
Lag 3:  Alf Nilsson, 27895   TRO
Lag 4:  Sven Derring, 21879   FJÄ

V65 Singel, Pool 10, Bana 110
Lag 1:  Lizzie Hjert, 16484   LBJ
Lag 2:  Ingemar Johansson, 23982   LFL
Lag 3:  Lennart Andersson, 24193   LEJ
Lag 4:  Ola Stenbrink, 20794   FFP

V65 Singel, Pool 11, Bana 111
Lag 1:  Leif Jakobsson, 28193   MOR
Lag 2:  Kjell Backman, 29958   LUL
Lag 3:  Wolf Billström, 20973   BOO
Lag 4:  Irma Gustafson, 19973   LEJ

V65 Singel, Pool 12, Bana 112
Lag 1:  Ove Olsson, 25789   NJV
Lag 2:  Britt Sundbom, 24682   ÅRE
Lag 3:  Bertil Andersson, 25892   ALM
Lag 4:  Jan B W Rosengren, 25794   NIL

V65 Singel, Pool 13, Bana 113
Lag 1:  Sven Antonsson, 29283   AIK
Lag 2:  Per-Olof Ahlin, 24473   SMB
Lag 3:  Tommy Larsson, 23525   KRY
Lag 4:  Berit Hindgård, 10977   GBK

V65 Singel, Pool 14, Bana 114
Lag 1:  Benny Larsson, 29693   VPC
Lag 2:  Anita Sidhagen, 21877   BVP
Lag 3:  Åke Ståhl, 23662   KRY
Lag 4:  Margaretha Norberg, 14611   SKÖ

V65 Singel, Pool 15, Bana 115
Lag 1:  Bo Eriksson, 24993   LEJ
Lag 2:  Jan-Erik Johansson, 26160   SKN
Lag 3:  Linnea Swenson, 18743   KÄR
Lag 4:  Britt Rosén, 23324   LBJ

V65 Singel, Pool 16, Bana 116
Lag 1:  Bengt Olov Andreasen, 22607   TDJ
Lag 2:  Margareta Lindroth, 21335   LEJ
Lag 3:  Allis Wedberg, 22660   NJV
Lag 4:  Peter Gategren, 18803   BOB

V65 Singel, Pool 17, Bana 117
Lag 1:  Stina Lundblad, 20804   SKT
Lag 2:  Inger Löfgren, 10110   KÄR
Lag 3:  Per-Inge Malm, 11178   LEJ
Lag 4:  Kjell Karlsson, 27128   KLO

V65 Singel, Pool 18, Bana 118
Lag 1:  Douglas Adolfsson, 23900   VAR
Lag 2:  Göran Larsson, 24881   WWI
Lag 3:  Siw Kämpe Uddemar, 27533   IST
Lag 4:  Göte Bäcklund, 23315   ÖSK

V65 Singel, Pool 19, Bana 119
Lag 1:  Tage Axelsson, 19998   SMB
Lag 2:  Ulla Britt Bragstedt, 23734   LEK
Lag 3:  Björn Biskop, 16372   TEL
Lag 4:  Maine Johansson, 25276   LUL

V65 Singel, Pool 20, Bana 120
Lag 1:  B-G Nilsson, 25585   FFP
Lag 2:  Gunnel Hansson, 10491   FJÄ
Lag 3:  Olle Wiberg, 25291   UPS
Lag 4:  Arne Haraldsson, 11150   HÄL

V65 Singel, Pool 21, Bana 121
Lag 1:  Edina Veznaver, 25884   JOB
Lag 2:  Lennart Johansson, 24205   NOR
Lag 3:  Ture Engstedt, 21841   BLK
Lag 4:  Sten Wilhelmsson, 21059   TRÅ

V65 Singel, Pool 22, Bana 122
Lag 1:  Bengt Persson, 16184   ESP
Lag 2:  Barbro Hansson, 28457   FJÄ
Lag 3:  Jan-Erik Lönn, 21244   MOR
Lag 4:  Billy Svanberg, 25897   BOO

V65 Singel, Pool 23, Bana 123
Lag 1:  Lars-Gunnar Krantz, 27474   KIF
Lag 2:  Kjell Wallström, 28390   KLO
Lag 3:  Agneta Öhman, 28117   NPF
Lag 4:  Lennart Gustafsson, 23129   LFL

V65 Singel, Pool 24, Bana 124
Lag 1:  Birgitta Elvingson, 28805   LUL
Lag 2:  Jan Persson, 27469   BCÖ
Lag 3:  Lars Ericsson, 10455   FJÄ
Lag 4:  Rolf Olsson, 28074   ÖRE

V65 Singel, Pool 25, Bana 125
Lag 1:  Bengt Åkvist, 18898   LUL
Lag 2:  Berit Almén, 23524   KRY
Lag 3:  Ove Johansson, 28406   FFP
Lag 4:  Leif Gustavsson, 27639   VPC

V65 Singel, Pool 26, Bana 126
Lag 1:  Rolf Lidén, 20661   LER
Lag 2:  Gudmund Mårtensson, 30350   TBC
Lag 3:  Christer Sköld, 30242   VIR
Lag 4:  Elisabet Rilling, 11945   LBJ

V65 Singel, Pool 27, Bana 127
Lag 1:  Göran Schultz, 21938   IST
Lag 2:  Barbro Lindkvist, 25605   LUL
Lag 3:  Tore Svensson, 23647   PRI
Lag 4:  Barbro Blomqvist, 25811   FLE

V65 Singel, Pool 28, Bana 128
Lag 1:  Arne Teljer, 13065   LDÖ
Lag 2:  Nils-Olof Nilsson, 14284   LBO
Lag 3:  Benny Martinsson, 19528   BOD
Lag 4:  Roland Nilsson, 28045   OBS

V65 Singel, Pool 29, Bana 129
Lag 1:  Bo Persson, 24701   FJÄ
Lag 2:  Rune Jansson, 14623   PRI
Lag 3:  Lena Nilsson, 29955   LUL
Lag 4:  Henning Norström, 29493   MOR

V65 Singel, Pool 30, Bana 130
Lag 1:  Bengt Edholm, 27983   BOD
Lag 2:  Leif Svensson, 10127   RON
Lag 3:  Sven Edlund, 25352   UPS
Lag 4:  Inger Eskilsborn, 25244   VPC

V65 Singel, Pool 31, Bana 131
Lag 1:  Ingrid Larsson, 11175   KUN
Lag 2:  Britta Olby, 17390   MOR
Lag 3:  Per Lindroth, 21334   LEJ
Lag 4:  Margit Kroohn, 19886   BON

V65 Singel, Pool 32, Bana 132
Lag 1:  Claes-Göran Claesson, 11143   KUN
Lag 2:  Mats Andersson, 28084   SKN
Lag 3:  Anders Täpp, 28575   MOR
Lag 4:  Leif Johansson, 14501   LER

V65 Singel, Pool 33, Bana 133
Lag 1:  Sverker Liljedahl, 30885   TRO
Lag 2:  Lars-Erik Årnfelt, 16518   RPC
Lag 3:  Oscar Bergman, 25430   WWI
Lag 4:  Elizabeth Clausén, 18143   PRI

V65 Singel, Pool 34, Bana 134
Lag 1:  Kjell Vretinger, 10626   TBC
Lag 2:  Göran Nilsson, 20172   SKÖ
Lag 3:  Birger Eriksson, 22941   MOR
Lag 4:  Gunilla Petersson, 24878   WWI

V65 Singel, Pool 35, Bana 135
Lag 1:  Lars Pettersson, 28501   VÄX
Lag 2:  Kerstin Persson, 19039   KRY
Lag 3:  Leif Rundblad, 13771   TBC
Lag 4:  Ann-Christin Olsson, 24126   WWI

V65 Singel, Pool 36, Bana 136
Lag 1:  Max Carlsson, 27188   KRY
Lag 2:  Anita Claesson, 21553   BON
Lag 3:  Vesa Partti, 10021   HÖG
Lag 4:  Ronny Andersson, 12124   FJÄ

V65 Singel, Pool 37, Bana 137
Lag 1:  Assar Lindkvist, 25606   LUL
Lag 2:  Stina Magnusson, 29028   KAJ
Lag 3:  Gösta Gunderson, 23646   KLO
Lag 4:  Gerd Tunje, 27722   SSÖ

V65 Singel, Pool 38, Bana 138
Lag 1:  Göran Nyman, 28518   SMB
Lag 2:  Eivor Henriksson, 11717   TRO
Lag 3:  Tomas Holmin, 12403   SKÖ
Lag 4:  Bengt Anefall, 29655   LBJ

V65 Singel, Pool 39, Bana 139
Lag 1:  Björn Fränding, 28739   VPC
Lag 2:  Mia Jacobsson, 11671   SKÖ
Lag 3:  Börje Cedergren, 24988   TEL
Lag 4:  Lars-Ove Antonsson, 26109   ÖRE

V65 Singel, Pool 40, Bana 140
Lag 1:  Mats-Ove Alexandersson, 28260   DER
Lag 2:  Erkki Munnukka, 14620   LBJ
Lag 3:  Rudjero Veznaver, 25883   JOB
Lag 4:  Carl-Erik Edström, 26343   LEJ

V65 Singel, Pool 41, Bana 141
Lag 1:  Anders Almquist, 13907   ÅKE
Lag 2:  Lars Wickström, 20339   KRY
Lag 3:  Rudolf Jarz, 12923   VÄX
Lag 4:  Leif Gustafsson, 30141   NOR

V65 Singel, Pool 42, Bana 142
Lag 1:  Arne Andersson, 26110   ÖRE
Lag 2:  Lars-Åke Nordh, 21483   ÖDE
Lag 3:  Lisbeth Roos, 28068   OBS
Lag 4:  Carlos Soto, 12931   VÄX

V65 Singel, Pool 43, Bana 143
Lag 1:  Jonny Nilsson, 30711   KRY
Lag 2:  Bertil Andréasson, 26053   VIR
Lag 3:  Ove Löfgren, 16095   KÄR
Lag 4:  Sven Sundberg, 18658   LUL

V65 Singel, Pool 44, Bana 144
Lag 1:  Lars-Olof Larsson, 27135   UPS
Lag 2:  Ove Jansson, 30432   AIK
Lag 3:  Lennart Johansson, 17831   VAR
Lag 4:  Gunnar Jansson, 21343   ÖDE

V65 Singel, Pool 45, Bana 145
Lag 1:  Sune Moberg, 25730   VAR
Lag 2:  Robert Petersohn, 20440   KAJ
Lag 3:  Rune Åström, 21024   LUL
Lag 4:  Berndt Hansson, 27944   KRY

V65 Singel, Pool 46, Bana 146
Lag 1:  Stig Gustavsson, 13954   HOF
Lag 2:  Kjell Davidsson, 24863   KAJ
Lag 3:  Ulla Bergbom, 19538   LUL
Lag 4:  Harald Mrozek, 21811   ÅRE

V65 Singel, Pool 47, Bana 147
Lag 1:  Helena Ojala, 27475   KIF
Lag 2:  Eigil Hansson, 16463   ÅST
Lag 3:  Lill Alvin, 28069   OBS
Lag 4:  Sven Nordlund, 18996   SUN

V65 Singel, Pool 48, Bana 148
Lag 1:  Hans Lindgren, 16662   TBC
Lag 2:  Bengt Arktoft, 21537   TIB
Lag 3:  Gunnar Henriksson, 15494   KLX
Lag 4:  Rolf Almén, 23523   KRY

V65 Singel, Pool 49, Bana 149
Lag 1:  Tuulikki Luoma, 12808   FLE
Lag 2:  Leif Andersson, 24328   ÅKE
Lag 3:  Berndt Eskilsborn, 24769   VPC
Lag 4:  Allan Johansson, 23325   NOR

V65 Singel, Pool 50, Bana 150
Lag 1:  Adalbert Kamerer, 14905   FPS
Lag 2:  Björn Hugosson, 23605   KUN
Lag 3:  Inger Malmberg, 27403   VAR
Lag 4:  Kenneth Lindvall, 20808   VPC

V65 Singel, Pool 51, Bana 151
Lag 1:  Curt Ziemke, 27562   LEJ
Lag 2:  Britt-Ingrid Liljedahl, 30884   TRO
Lag 3:  Birgit Johansson, 14500   LER
Lag 4:  Gunilla Backman, 29957   LUL

V65 Singel, Pool 52, Bana 152
Lag 1:  Ove Lindholm, 26336   KLO
Lag 2:  Bertil Karlsson, 23893   DER
Lag 3:  Kristina Davidsson, 24864   KAJ
Lag 4:  Göran Magnusson, 30581   TRO

V65 Singel, Pool 53, Bana 153
Lag 1:  Clary Glaas, 27779   NOR
Lag 2:  Siv Karlsson, 23894   DER
Lag 3:  Karl-Erik Söderlund, 25771   TDJ
Lag 4:  Siv Lake, 16719   BON

V65 Singel, Pool 54, Bana 154
Lag 1:  Tage Öhlen, 25497   LUL
Lag 2:  Göran Olsson, 24127   WWI
Lag 3:  Gun Hedström, 29617   ESP
Lag 4:  Erik Andersson, 23339   MOR

V65 Singel, Pool 55, Bana 155
Lag 1:  Lennart Gustavsson, 25091   FLL
Lag 2:  Karina Pettersson, 16818   GBK
Lag 3:  Jan-Olof Caspersson, 10854   KIF
Lag 4:  Jan Berndtsson, 15558   LEJ

V65 Singel, Pool 56, Bana 156
Lag 1:  Birgitta Bäcklund, 23314   ÖSK
Lag 2:  Roland Wallenstein, 10041   SMB
Lag 3:  Birgitta Olausson, 18071   VAR
Lag 4:  Åke Ljungberg, 21029   PRI

V65 Singel, Pool 57, Bana 157
Lag 1:  Hilding Frank, 10870   RÖK
Lag 2:  Roland Gustafson, 19974   LEJ
Lag 3:  Reie Lindberg, 13914   LFL
Lag 4:  Mona Larsson, 26253   KIF

V65 Singel, Pool 58, Bana 158
Lag 1:  Evy Gustafsson, 30142   NOR
Lag 2:  Per Johansson, 19052   VIR
Lag 3:  Alf Larsson, 10667   ÖST
Lag 4:  Rolf Cronebratt, 19416   LBJ

V65 Singel, Pool 59, Bana 159
Lag 1:  Olle Josefsson, 27922   KAJ
Lag 2:  Tord Jakobsson, 20190   BLK
Lag 3:  Björn Hansson, 10490   FJÄ
Lag 4:  Birgitta Eklöw, 22447   SKÖ

V65 Singel, Pool 60, Bana 160
Lag 1:  Alf Eriksson, 28960   UPS
Lag 2:  Solfrid Persson, 19574   BON
Lag 3:  Åke Håkansson, 28237   BCÖ
Lag 4:  Jan-Olof Holmström, 27442   LUL

V65 Singel, Pool 61, Bana 161
Lag 1:  Claes Svensson, 13114   VÄX
Lag 2:  Björn Alvin, 28071   OBS
Lag 3:  Lars Gustafsson, 23583   NOR
Lag 4:  Bertil Lindqvist, 18649   SKA

V65 Singel, Pool 62, Bana 162
Lag 1:  Rolf Hermansson, 24935   SMB
Lag 2:  Ole Gröndahl, 27284   NOR
Lag 3:  Urban Jönhagen, 29481   AIK
Lag 4:  Håkan Blomqvist, 25810   FLE

V65 Singel, Pool 63, Bana 163
Lag 1:  Hans Eriksson, 22224   TBC
Lag 2:  Margaretha Granström, 22351   NPF
Lag 3:  Gert Persson, 17733   PET
Lag 4:  Bo Jakobsson, 27272   FLE

V65 Singel, Pool 64, Bana 164
Lag 1:  Östen Marklund, 23136   LUL
Lag 2:  Lars Thomasson, 12541   SKA
Lag 3:  Bengt Lind, 16797   TBC
Lag 4:  Gunnbritt Sundström, 29034   LEK

V65 Singel, Pool 65, Bana 165
Lag 1:  Anita Utterström, 23477   LUL
Lag 2:  Sture Sjöö, 22637   PNU
Lag 3:  Hans Nyström, 15902   TBC
Lag 4:  Karl-Oscar Sundqvist, 30315   ÖSK

V65 Singel, Pool 66, Bana 166
Lag 1:  Britt Andrén, 19648   KUN
Lag 2:  Bengt Hedvall, 28496   ÖSK
Lag 3:  Arne Pettersson, 29027   KAJ
Lag 4:  Tommy Bagge, 19497   USK

V65 Singel, Pool 67, Bana 167
Lag 1:  Ingemar Johansson, 20458   SMB
Lag 2:  Stefan Landell, 12803   FPS
Lag 3:  Christer Gylfe, 25743   USK
Lag 4:  Allan Edlund, 21098   ÖSK

V65 Singel, Pool 68, Bana 168
Lag 1:  Rolf Claesson, 20673   BON
Lag 2:  Ingemar Olmats, 25144   MOR
Lag 3:  Östen Myrevik, 24800   LUL
Lag 4:  Jan Viberg, 14468   KUN

V65 Singel, Pool 69, Bana 169
Lag 1:  Jan Petschler, 28188   BOD
Lag 2:  Arne Håkansson, 19972   GÄS
Lag 3:  Lennart Petersson, 21216   LEJ
Lag 4:  Christer Woxbäck, 10628   TBC

V65 Singel, Pool 70, Bana 170
Lag 1:  Luciano Niccolai, 23010   BLK
Lag 2:  Dorothy Johansson, 25527   BON
Lag 3:  Lars Rahme, 14171   FPS
Lag 4:  Rune Utterström, 23476   LUL

V65 Singel, Pool 71, Bana 171
Lag 1:  Jan Gedeborg, 26063   LUL
Lag 2:  Gyula Csapo´, 22871   LER
Lag 3:  Ken Berg, 28122   FFP
Lag 4:  Hannu Lilja, 15202   FPS

V65 Singel, Pool 72, Bana 172
Lag 1:  Tommy Boholm, 20516   KAJ
Lag 2:  Kenneth Johansson, 13821   VAR
Lag 3:  Ingvar Carlsson, 25858   FLL
Lag 4:  Christer Kullberg, 12598   SKA

V65 Singel, Pool 73, Bana 173
Lag 1:  Jan Eriksson, 15650   MOR
Lag 2:  Stig-Olof Andersson, 26275   TIB
Lag 3:  Kjell Forsström, 24065   KRY
Lag 4:  Ulla Humla, 20171   SKÖ

V65 Singel, Pool 74, Bana 174
Lag 1:  Folke Björkman, 26115   KLX
Lag 2:  Egon Mörk, 24780   BON
Lag 3:  Per-Erik Holst, 28451   LVÄ
Lag 4:  Sigge Bysell, 20384   MOR

V65 Singel, Pool 75, Bana 175
Lag 1:  Per-Åke Lindgren, 23317   KLO
Lag 2:  Elvy Nilsson, 25584   FFP
Lag 3:  Folke Johansson, 27549   KLX
Lag 4:  Jan Lindqvist, 24772   VPC

V65 Singel, Pool 76, Bana 176
Lag 1:  Åke Lundén, 10727   PAN
Lag 2:  Ann-Britt Blixt, 21883   FJÄ
Lag 3:  Britt Lundbäck, 14231   BON
Lag 4:  Rolf Nilsson, 22684   BOO

V65 Singel, Pool 77, Bana 201
Lag 1:  Kurt Sandberg, 28255   CDB
Lag 2:  Roger Johansson, 24865   KAJ
Lag 3:  Ove Häggström, 26338   NPF
Lag 4:  Bertil Pettersson, 30814   UPS

V65 Singel, Pool 78, Bana 202
Lag 1:  Evy Lehman, 19535   LUL
Lag 2:  Kent Ljungström, 14066   LAN
Lag 3:  Rolf Raumer, 28391   LBJ
Lag 4:  Hasse Lindberg, 14169   FPS

V65 Singel, Pool 79, Bana 203
Lag 1:  Bertil Tunje, 27723   SSÖ
Lag 2:  Paula Josefsson, 27923   KAJ
Lag 3:  Vakant
Lag 4:  Mats Nilsson, 25656   PET

V65 Singel, Pool 80, Bana 204
Lag 1:  Leif Carlsson, 25750   KLO
Lag 2:  Jörgen Pettersson, 30501   KUN
Lag 3:  Jan-Erik Åkvist, 27831   KLX
Lag 4:  Lennart Jönsson, 13916   LVÄ

V65 Singel, Pool 81, Bana 205
Lag 1:  Bernt Flinck, 13440   KNF
Lag 2:  Marion Andersson, 10315   TBG
Lag 3:  Kurt Larsson, 25758   NPF
Lag 4:  Harald Jonson, 30004   KLO

V65 Singel, Pool 82, Bana 206
Lag 1:  Britt Ståhl, 23321   KRY
Lag 2:  Bengt Carlsson, 12426   LAN
Lag 3:  Håkan Strand, 30660   ÖSK
Lag 4:  Rolf Westergaard, 29730   LUL

V65 Singel, Pool 83, Bana 207
Lag 1:  Christer Lindgren, 29263   FLE
Lag 2:  Lennart Johansson, 19281   LUL
Lag 3:  Peter Elgström, 20658   FPS
Lag 4:  Ulla Wilhelmsson, 21058   TRÅ

V65 Singel, Pool 84, Bana 208
Lag 1:  Ulf Isaksson, 27191   AIK
Lag 2:  Gunnar Sandberg, 26070   018
Lag 3:  Ulf Eriksson, 22902   BLK
Lag 4:  Anne-Marie Skoog, 23537   VED

V65 Singel, Pool 85, Bana 209
Lag 1:  Göran Eliasson, 16928   FPS
Lag 2:  Rose-Britt Nilsson, 27896   TRO
Lag 3:  Kurt Andersson, 20671   BON
Lag 4:  Yvonne Westerlund, 26320   SKÖ

V65 Singel, Pool 86, Bana 210
Lag 1:  Johan Nordlander, 19053   RPC
Lag 2:  Bo Ekberg, 11011   FLE
Lag 3:  Tommy Baudin, 24214   LUL
Lag 4:  Christer Swenson, 18744   KÄR

V65 Singel, Pool 87, Bana 211
Lag 1:  Monica Andersson, 26274   TIB
Lag 2:  Jan Holmgren, 28065   HLS
Lag 3:  Rolf Lindvall, 24021   VPC
Lag 4:  Evert Ädel, 21840   BLK

Öppen Trippel
Öppen Trippel, Pool 1, Bana 253-254
Lag 1:  Håkan Berg, 13 - Janne Johansson, 24435 - Ulf Wallman, 14508   LID
Lag 2:  Andreas Halvorsen, 21839 - Ulf Ivarsson, 16374 - Mikael Ström, 27703   TBG
Lag 3:  Per Carlsson, 24305 - Henry Steffensen, 21530 - Jocke Sthare, 29098   SVÄ
Lag 4:  Dan Backne, 10599 - Pär Rosén, 10615 - Christer Woxbäck, 10628   TBC

Öppen Trippel, Pool 2, Bana 255-256
Lag 1:  Per Davidsson, 13950 - Erik Rosén, 13969 - Johan Westling, 17486   SVÄ
Lag 2:  Erik Frieberg, 14968 - Chai Kedeskog, 20034 - Arne Kemvall, 14973   BRO
Lag 3:  Tommy Gustafsson, 21515 - Anna Kylstad, 28002 - Anna Theander, 21516   GBB
Lag 4:  Daniel Eriksson, 23699 - Tobias Svensson, 20653 - Simon Åkesson, 26008   CPC

Öppen Trippel, Pool 3, Bana 257-258
Lag 1:  Kent Carlsson, 12075 - Thomas Ericson, 14098 - Stefan Sabel, 15862   HPK
Lag 2:  Ali Abdi Aden, 28431 - Daniel Gillan, 14316 - Jerker Malmsten, 13055   SIT
Lag 3:  Stefan Gustafsson, 27783 - Annika Karlsson, 26317 - Owe Karlsson, 26316   POM
Lag 4:  Jörgen Forsberg, 15235 - Christer Jansson, 20934 - Kenneth Stridfelt, 26335   BOD

Öppen Trippel, Pool 4, Bana 259-260
Lag 1:  Hans Brandin, 24398 - Robert Malm, 14544 - Martin Forss, 14534   SIT
Lag 2:  Magnus Kölgran, 27167 - Patrik Myhre, 29657 - Mats Nordqvist, 28999   LBJ
Lag 3:  Carl Ahlstrand, 14793 - Bill Jönsson, 14279 - Carljohan Möller, 21128   ÅST
Lag 4:  Morgan Ericsson, 24241 - Pontus Ericsson, 23048 - Mattias Thorell, 17332   TRX

Öppen Trippel, Pool 5, Bana 261-262
Lag 1:  Anders Csapó, 23666 - Anders Larsson, 6 - Albin Plantin, 12625   SCP
Lag 2:  Tommy Andersson, 11623 - Stefan Kulinder, 11964 - Jens Bäck, 11971   SUN
Lag 3:  Birgitta Thorell, 25150 - Herman Thorell, 24669 - Urban Thorell, 29707   POM
Lag 4:  Bosse Gustafsson, 12106 - Lasse Kallionpää, 22880 - Mikael Karlsson, 30969   OPP

Öppen Trippel, Pool 6, Bana 263-264
Lag 1:  Mattias Anesten, 15232 - Robin Johansson, 18838 - Jesper Skult, 14435   SCP
Lag 2:  Bjarne Axelsson, 12014 - Clas Göthlin, 11740 - Lars Kroon, 30809   SIM
Lag 3:  Ola Andersson, 23615 - William Heinonen, 29116 - Tommy Mårtensson, 30761   EBP
Lag 4:  Evert Henriksson, 13165 - Peter Johansson, 11874 - Annelie Kling-Johansson, 11872   HVE

Öppen Trippel, Pool 7, Bana 265-266
Lag 1:  Dan Edman, 15543 - Bo Persson, 10501 - Patrik Wiik, 16505   RON
Lag 2:  Eric Ericsson, 10866 - Peter Qvist, 30453 - Thomas Sjöberg, 23059   EBP
Lag 3:  Michael Bjartorp, 20558 - Bosse Hedlund, 21859 - Håkan Lundin, 19270   KAJ
Lag 4:  Patrik Andersson, 23 - Kenneth Köhalmi, 37 - Jimmy Löf, 11350   HPK

Öppen Trippel, Pool 8, Bana 267-268
Lag 1:  Stefan Blom, 15272 - Håkan Eriksson, 11262 - Mikael Karlsson, 12723   LEJ
Lag 2:  Andreas Dandenell, 23003 - Patrick Roselin, 19994 - Jonny Wennman, 27846   ÖSK
Lag 3:  Thomas Callderyd, 11355 - Simon Jakobsson, 27952 - Johan Karlberg, 11330   HÄL
Lag 4:  Peter Gategren, 18803 - Christer Nilsson, 16441 - Katarina Tell, 12540   BOB

Öppen Trippel, Pool 9, Bana 269-270
Lag 1:  Peter Bengtsson, 7 - Pelle Brood, 13323 - Leif Bäckström, 13987   MAR
Lag 2:  Kenth Carlén, 25949 - Peter Carlén, 28046 - Tony Jakobsson, 27951   BCÖ
Lag 3:  Erik Ekström, 25780 - Mushbata Ramazani, 30114 - Daniel Webiörn, 28577   ÖSK
Lag 4:  Maths Lind, 12555 - Kjell Pettersson, 12263 - Hasse Silverberg, 14932   SIT

Öppen Trippel, Pool 10, Bana 271-272
Lag 1:  Lasse Isaksson, 22899 - Michael Lind, 20370 - Tommy Lindqvist, 12567   BRO
Lag 2:  Robin Eiselt Ohlsson, 22600 - Joakim Nilsson, 30021 - Daniel Trobäck, 11940   KLL
Lag 3:  Thomas Bäck, 13876 - Mikael Rännar, 13897 - Magnus Sandberg, 12731   NOR
Lag 4:  Pauli Mäkitalo, 17708 - Pontus Tengström, 10736 - Patrik Thelaus, 13069   BTT

Öppen Trippel, Pool 11, Bana 273-274
Lag 1:  Patrik Ekström, 13074 - Lars-Ola Jacobsson, 12903 - Emil Nilsson, 26187   PET
Lag 2:  Conny Carlsson, 20560 - Ronny Carlsson, 27396 - Patrik Wirström, 21211   KAJ
Lag 3:  Inga-Lott Mellin, 19815 - Ylva Mellin, 19816 - Nils Nilsson, 20103   ÖSK
Lag 4:  Fredrik Dahl, 24966 - John Lysén, 10216 - Anders Ståhl, 15034   HBK

Öppen Trippel, Pool 12, Bana 275-276
Lag 1:  Jimmy Persson, 24945 - Niklas Villanyi, 30327 - Lars Cato, 18490   KÄV
Lag 2:  Magnus Bergström, 12714 - Annicka Bergström, 23788 - Anita Sidhagen, 21877   BVP
Lag 3:  Stefan Giza, 11317 - Stefan Holmström, 24 - Henrik Hugosson, 11319   LID
Lag 4:  Mikael Andersson, 24641 - Ulf Söderström, 11937 - Kenneth Tengström, 10735   BTT

Öppen Trippel, Pool 13, Bana 277-278
Lag 1:  Eva Carlsson, 25 - Nils-Olof Nilsson, 14284 - Fredrik J Svensson, 27   LBO
Lag 2:  Fredrik Ekwall, 22408 - Mats Hamberg, 17153 - Joakim Kristiansson, 23594   BOO
Lag 3:  Johannes Boström, 16933 - Johan Isaksson, 13687 - Leif Larsson, 26130   BOD
Lag 4:  Roger Gerdvall, 20515 - Jonas Sjökvist, 21477 - Mia Johansson Engdahl, 22241   SÖR

Öppen Trippel, Pool 14, Bana 279-280
Lag 1:  Rickard Arvidsson, 22619 - Patrik Sandin, 11947 - Jan-Åke Öst, 11957   018
Lag 2:  Svante Andersson, 14198 - Thomas Gustavsson, 19977 - Maria Morell, 14234   BHM
Lag 3:  Joachim Andersson, 39 - Jessica Johansson, 38 - Rickard Nilsson, 30   CPC
Lag 4:  Hans Eriksson, 22224 - Gudmund Mårtensson, 30350 - Pia Tonelid, 10623   TBC

Öppen Trippel, Pool 15, Bana 281-282
Lag 1:  Lasse Franck, 19511 - Birgitta Jannesson, 21274 - Åke Rydén, 12436   GBB
Lag 2:  Annika Andersson, 23521 - Fredrik Bisenius, 28161 - Magnus Sjöstrand, 25496   BSJ
Lag 3:  Linus Engman, 17825 - Love Engman, 17826 - Staffan Karp, 13889   NOR
Lag 4:  Pontus Thuresson, 11382 - Magnus Wedel, 15087 - Rickard Westler, 16766   HPK

Öppen Trippel, Pool 16, Bana 283-284
Lag 1:  Ricky Henriksson, 29454 - Linus Mannerfors, 29499 - Ingrid Wahlbin, 11453   SCP
Lag 2:  Rikard Klang, 13082 - Anneli Nilsson, 25240 - Jan Nilsson, 25239   PET
Lag 3:  Oskar Augustsson, 23629 - Stefan Berglund, 14783 - Jerry Karlsson, 12168   SÖR
Lag 4:  Joakim Trogen, 15836 - Sanna Trogen, 10911 - Helene Widing, 14080   DEB

Öppen Trippel, Pool 17, Bana 285-286
Lag 1:  Malin Gustafsson, 13879 - Majlis Israelsson, 22836 - Pierre Renkonen, 13896   NOR
Lag 2:  Jerker Axelsson, 30055 - Tobias Wallden, 29905 - Kenneth Larsson, 30057   KLB
Lag 3:  Jörgen Jensen, 13866 - Leif Karlsson, 15093 - Jörgen Strende, 14243   BKS
Lag 4:  Dag Hervieu, 15007 - Kenneth Marell, 15077 - Jan Östgren, 20253   BRO

Öppen Trippel, Pool 18, Bana 287-288
Lag 1:  Marcus Fredriksson, 30022 - Robert Lindström, 22105 - Daniel Rosenlund, 24868   KAJ
Lag 2:  Patric Larsson, 15378 - Jonas Strende, 16577 - Roger Söder, 14246   BKS
Lag 3:  Lars Finné, 12078 - Thomas Finné, 12081 - Jimmie Olsen, 12094   HPK
Lag 4:  Håkan Bergström, 23785 - Stefan Johansson, 13963 - Jan Östberg, 25094   SVÄ

Öppen Trippel, Pool 19, Bana 289-290
Lag 1:  Fredrik Holmqvist, 23289 - Davy Johansson, 11154 - Andreas Petersson, 23481   HÄL
Lag 2:  Henri von Eggers Patron, 11102 - Viktor von Eggers Patron, 11103 - Kristian Eklund , 12718   KÄR
Lag 3:  Gösta Berg, 23890 - Dan Johansson, 20491 - Leif Lundin, 29242   SUM
Lag 4:  Håkan Eriksson, 25149 - Håkan Westling, 13975 - Kent Wilhelmsson, 19990   SVÄ

Öppen Trippel, Pool 20, Bana 291-292
Lag 1:  Jonas Elmqvist, 30862 - Noon Geffenblad, 20505 - Fredrik Rimne, 30859   SCP
Lag 2:  Anders Pramholt, 12636 - Roger Svensson, 11550 - Leif Svensson, 10127   RON
Lag 3:  Cecilia Forsell, 21292 - Leif Johansson, 18717 - Peter Lundqvist, 11748   018
Lag 4:  Bo Janding, 11323 - Fredrik Ljungström, 14063 - Kent Ljungström, 14066   LAN

Öppen Trippel, Pool 21, Bana 293-294
Lag 1:  Conny Johansson, 16113 - Marcus Laagen, 23128 - Karl Sandgren, 29569   GAR
Lag 2:  William Silfverberg, 28006 - Johan Skagerlund, 14221 - Thomas Wiede, 12100   HPK
Lag 3:  Iain Douglas, 15176 - Håkan Engman, 16546 - Åke Löwbeer, 15251   MAR
Lag 4:  Krister Lindberg, 12511 - Jakob Stubbendorff, 13694 - Håkan Eriksson, 18256   AIK

Öppen Trippel, Pool 22, Bana 295-296
Lag 1:  Dennis Duvenfelt, 15076 - Jan Vejdegren, 14436 - Harko Verhagen, 15046   BRO
Lag 2:  Olle Larsson, 11451 - Ronny Lillelund, 18449 - Håkan Ström, 17586   018
Lag 3:  Malin Kallbro, 29292 - Iwe Krüger, 10512 - Jannica Nilsson, 24734   ÅST
Lag 4:  Anders Johansson, 14212 - Robin Johansson, 14216 - Hamid Zangeneh, 17903   BON

Öppen Trippel, Pool 23, Bana 301-302
Lag 1:  Ronny Gustavsson, 25286 - Anders Lindberg, 26277 - Lars Nilsson, 24332   SÖR
Lag 2:  Bertil Rosenkvist, 12855 - Stefan Schönhult, 25551 - Gert Wulff, 26260   TBG
Lag 3:  Sten Alstander, 15582 - Conny Plantin, 12627 - Stephane Zaklada, 28058   CDB
Lag 4:  Mikael Barkman, 25919 - Lars Ekroth, 20942 - Marcus Enbom, 15298   BOO

Dam Trippel
Dam Trippel, Pool 1, Bana 165-166
Lag 1:  Eva Johansson, 21850 - Anett Martinsson, 19527 - Ella Edholm, 27982   BOD
Lag 2:  Monika Andersson, 10916 - Eva Bengtsson, 10341 - Malin Rosquist, 11245   KÄV
Lag 3:  Cecilia Holm, 24525 - Kicki Wahlberg, 18516 - Maria Wallman, 17306   LID
Lag 4:  Anna-Lena Ericsson, 10865 - Iiris Heinonen, 10874 - Anne-Maith Persson, 10898   EBP

Dam Trippel, Pool 2, Bana 167-168
Lag 1:  Gun-Britt Jansson, 30162 - Åsa Nordin, 27384 - Cerstin Pettersson, 21298   SKL
Lag 2:  Solveig Axelsson, 13204 - Lis Brandberg Svensson, 10999 - Pamela Lindgren, 24663   GBK
Lag 3:  Leena Lilja, 15203 - Ragnhild Nyberg, 22702 - Kicki Åberg, 27592   FPS
Lag 4:  Clary Christansson, 28639 - Erika Hedström, 27728 - Britta Thunander, 27730   ÖRE

Dam Trippel, Pool 3, Bana 169-170
Lag 1:  Eva Grundström, 30685 - Ingalill Halvarsson, 11741 - Marianne Henriksson, 11736   018
Lag 2:  Cecilia Andersson, 12008 - Gunnel Andersson, 12011 - Katharina Göthlin, 22528   SIM
Lag 3:  Pirjo Karlsson, 15092 - Eva-Lena Malm, 13867 - Anne-Marie Olsson, 23555   BKS
Lag 4:  Monica Eriksson, 11263 - Gabriella Karp, 13884 - Gitten Råsander, 11267   LEJ

Dam Trippel, Pool 4, Bana 171-172
Lag 1:  Monica Buchheim, 29942 - Camilla Dufvenfelt, 21500 - Ulla Wahlstedt, 20252   BRO
Lag 2:  Ingrid Bengtsson, 27921 - Charlotte Thorén, 30909 - Yvonne Åkesson, 29298   CPC
Lag 3:  Vakant
Lag 4:  Annelie Behring, 12580 - Emma Larsson, 27242 - Marie Nord, 14476   BKS

Dam Trippel, Pool 5, Bana 173-174
Lag 1:  Anna Englund, 27057 - Johanna Löfqvist, 16259 - Linda Näslund, 18849   BTT
Lag 2:  Eva Bolve, 19106 - Ann Gustafsson, 24638 - Johanna Nilsson, 10057   LEJ
Lag 3:  Margareta Hydén, 10182 - Ene Johansson, 21692 - Marianne Lindeberg, 21180   BOO
Lag 4:  Vakant

Dam Trippel, Pool 6, Bana 175-176
Lag 1:  Birgitta Ekroth, 20941 - Jenny Hamberg, 21007 - Pia Terestchenko, 19283   BOO
Lag 2:  Anita Lysen, 10215 - Birgitta Nordfors, 22670 - Mari Nordfors, 27042   HBK
Lag 3:  Monica Gylfe, 25742 - Diana Lind Borg, 28726 - Christina Nilsson, 27760   USK
Lag 4:  Therese Broberg, 18279 - Signe Holgersson, 24649 - Åsa Tengström, 16026   BTT

Dam Trippel, Pool 7, Bana 201-202
Lag 1:  Ann Callderyd, 11302 - Linn Callderyd, 24900 - Saga Wahlberg, 27275   CPC
Lag 2:  Christina Berglund, 29241 - Jeanette Goddard, 30009 - Gun Landell, 12802   FPS
Lag 3:  Anna-Karin Gräffelt, 22882 - Annica Kallionpää, 23857 - Ulrica Näslund, 29360   OPP
Lag 4:  Birgitta Eklöw, 22447 - Britt Frånberg, 19428 - Kerstin Söderman, 22043   SKÖ

Dam Trippel, Pool 8, Bana 203-204
Lag 1:  Helene Blomqvist, 12545 - Carina Johansson, 25564 - Eva Nobel Norrman, 10572   BRO
Lag 2:  Sandra Jönsson, 12022 - Nina Roth, 19181 - Ulla Willnersson- Mattsson, 14845   ÅST
Lag 3:  Ulrika Alstander, 16641 - Yvonne Plantin, 12629 - Anette Zaklada, 28057   CDB
Lag 4:  Karin Hellström, 30346 - Ebon Lundmark, 29818 - Berit Ronnebjer, 29485   UPS

Dam Trippel, Pool 9, Bana 205-206
Lag 1:  Anna-Karin Andersson, 25781 - Carola Grandin, 30960 - Therese Göthe, 21327   ÖSK
Lag 2:  Ann-Sofi Björndahl, 26071 - Kerstin Johansson, 10320 - Lynn Ljungberg, 11522   HÄL
Lag 3:  Emma Bergström, 24855 - Rebecka Bergström, 24856 - Camilla Csapó Olsson, 24288   SCP
Lag 4:  Wivi Jonsson, 28221 - Gun Skiöld, 25834 - Allis Wedberg, 22660   NJV

Dam Trippel, Pool 10, Bana 207-208
Lag 1:  Annika Fjelkner, 12235 - Emma Köhalmi, 41 - Carina Schultz, 11367   HPK
Lag 2:  Christina Fallsten, 30751 - Carola Martinsson, 22101 - Inger Tyfting, 21506   KAJ
Lag 3:  Siw Bergh, 14204 - Inga-Lisa Corell- Sällberg, 22203 - Ann-Lis Svensson, 20682   BON
Lag 4:  Lena Gustavson, 29546 - Lizzie Hjert, 16484 - Åsa Jonsson, 21738   LBJ

Dam Trippel, Pool 11, Bana 209-210
Lag 1:  Aina Gårdeman, 17749 - Marie Holm, 28824 - Lena Säberg, 25820   BSJ
Lag 2:  Maria Bergström, 21642 - Evelina Lans, 27212 - Malin Sares, 27776   SVÄ
Lag 3:  Karin Carlsson, 25907 - Mona Johansson, 27448 - Margareta Lundqvist, 28778   VÄX
Lag 4:  Vakant

Dam Trippel, Pool 12, Bana 211-212
Lag 1:  Agneta Garpenskog, 27123 - Carina Nilsson, 11416 - Ellinor Skagerlund, 23007   HPK
Lag 2:  Anita Dahlerus, 16683 - Kerstin Hopman, 21448 - Lotta Wiberg, 13102   BSJ
Lag 3:  Kerstin Andersson, 19255 - Jenny Jönsson, 29359 - Petra Karlsson, 22205   TRX
Lag 4:  Ingegerd Johansson, 11158 - Gunilla Ribbert, 27582 - Birgitta Ziemke, 27563   LEJ

Dam Trippel, Pool 13, Bana 213-214
Lag 1:  Carina Andersson, 28863 - Birgitta Rasmusson, 27727 - Hjördis Renfana, 29558   ÖRE
Lag 2:  Marion Andersson, 10315 - Jessica Karlsson, 23562 - Karina Larsen, 29120   TBG
Lag 3:  Annelie Cavallin, 11119 - Annelie Ehrenros, 30174 - Ann-Catrine Stubbendorff, 30758   AIK
Lag 4:  Anne Börjesson, 10318 - Anja Lysén, 22639 - Therése Sjöström, 11369   HÄL

V55 Trippel
V55 Trippel, Pool 1, Bana 215-216
Lag 1:  Jan Brandberg, 10970 - Berit Hindgård, 10977 - Bo Hindgård, 10978   GBK
Lag 2:  Lars-Åke Kulinder, 11989 - Maj- Britt Norberg, 18997 - Åke Winberg, 11994   SUN
Lag 3:  Leif Eriksson, 10644 - Håkan Pettersson, 18513 - Kjell Vretinger, 10626   TBC
Lag 4:  Lillan Callmyr, 29206 - Gunnar Sigvardsson, 20554 - Tommy Ström, 19204   BLK

V55 Trippel, Pool 2, Bana 217-218
Lag 1:  Bengt Berglund, 15209 - Stefan Landell, 12803 - Håkan Nordenstein, 14818   FPS
Lag 2:  Björn Andersson, 25761 - Anders Neroth, 12881 - Birgitta Neroth, 12882   SME
Lag 3:  Mats Lindgren, 13891 - Johan Nilsson, 11277 - Jan Åsberg, 15067   LEJ
Lag 4:  Britta Westergaard, 29729 - Rolf Westergaard, 29730 - Rune Åström, 21024   LUL

V55 Trippel, Pool 3, Bana 219-220
Lag 1:  Klaus Grossmann, 15015 - Inger Malmberg, 27403 - Hans-Åke Svensson, 27787   VAR
Lag 2:  Maja Lindholm, 23258 - Karina Pettersson, 16818 - Birgitta Skagius, 25177   GBK
Lag 3:  Håkan Egnell, 25917 - Karin Hansson, 29001 - Harri Kolehimainen, 29006   HOF
Lag 4:  Harri Anttila, 28326 - Kent Jakobsson, 21618 - Åke Sterner, 14622   BOO

V55 Trippel, Pool 4, Bana 221-222
Lag 1:  Bengt Hedvall, 28496 - Ingrid Hedvall, 28497 - Rolf Thurfors, 23973   ÖSK
Lag 2:  Roger Lundmark, 21297 - Lars Nordin, 17209 - Tore Pettersson, 21299   SKL
Lag 3:  Göran Ekroth, 21079 - Roland Hydén, 12572 - Ove Lindeberg, 21181   BOO
Lag 4:  Vakant

V55 Trippel, Pool 5, Bana 223-224
Lag 1:  Gunnar Eklöw, 24084 - Carl- Eric Grahn, 18419 - Göran Nilsson, 20172   SKÖ
Lag 2:  Göran Sandell, 12732 - Dennis Videll, 20317 - Marie Videll, 21592   BVP
Lag 3:  Tommy Bagge, 19497 - Jim Borg, 28727 - Christer Gylfe, 25743   USK
Lag 4:  Stefan Lydeborn, 22411 - Billy Svanberg, 25897 - Monica Svanberg, 25898   BOO

V55 Trippel, Pool 6, Bana 225-226
Lag 1:  Lars-Gunnar Krantz, 27474 - Kjell Petersen, 22587 - Östen Rydell, 17623   KIF
Lag 2:  Sten Ek, 19142 - Kjell Mattsson, 27324 - Bernhard Rubinsztajn, 24449   BSJ
Lag 3:  Sten-Åke Henricson, 19876 - Ola Holmberg, 18499 - Olle Swanér, 11755   NIL
Lag 4:  Mats Nilsson, 25656 - Anitha Persson, 17734 - Gert Persson, 17733   PET

V55 Trippel, Pool 7, Bana 227-228
Lag 1:  Leif Abrahamsson, 19694 - Birgitta Wildsjö, 30902 - Kurt Wildsjö, 30901   SÖD
Lag 2:  Kenneth Bengtsson, 10187 - Jan-Erik Gram, 27309 - Mats Jönsson, 16627   HBK
Lag 3:  Bengt Carlsson, 12426 - Lillemor Carlsson, 12427 - Majlis Olsson, 20714   LAN
Lag 4:  Kjell Andersson, 22339 - Lars Frykberg, 11439 - Ulf Hjelm, 11443   018

V55 Trippel, Pool 8, Bana 229-230
Lag 1:  Stigbjörn Hellman, 12382 - Robert Petersohn, 20440 - Annette Wallin, 24502   KAJ
Lag 2:  Margareta Mohlén, 17290 - Mats Olsson, 11941 - Monica Zetterström, 12289   LBJ
Lag 3:  Helena Ojala, 27475 - Sirkka Petersen, 24029 - Monica Rydell, 17622   KIF
Lag 4:  Vakant

V55 Trippel, Pool 9, Bana 231-232
Lag 1:  Sven Erick Alm, 11462 - Lage Hedin, 24068 - Per Wahlund, 11478   NIL
Lag 2:  Ivan Brouer, 28189 - Bengt Åke Mattsson, 14844 - Christer Pettersson, 10508   ÅST
Lag 3:  Vakant
Lag 4:  Leif Andersson, 24328 - Carl- Olov Land, 18406 - Håkan Sjöström, 23661   ÅKE

V55 Trippel, Pool 10, Bana 233-234
Lag 1:  Ove Holm, 12589 - Hans Jansson, 29093 - Curt Wulcan, 19742   SKA
Lag 2:  Lee Ekström, 13951 - Adalbert Kamerer, 14905 - Sven Sandin, 11563   FPS
Lag 3:  BengtGunnar Damberg, 14327 - Per Olof Fransson, 12057 - Göran Ivarsson, 12059   CDB
Lag 4:  Lars Haara, 22418 - Bo Sjöström, 11395 - Bengt-Åke Sällberg, 10331   HÄL

V55 Trippel, Pool 11, Bana 235-236
Lag 1:  Lena Hansen, 21598 - Roger Holm, 17618 - Berit Åslin, 12411   SUN
Lag 2:  Peter Ahlbom, 12455 - Hans Lindblom, 12461 - Per Lindblom, 12462   BOB
Lag 3:  Anna-Lena Pettersson, 30499 - Jörgen Pettersson, 30501 - Jan Viberg, 14468   KUN
Lag 4:  Rolf Bonäs, 11922 - Ann-Kristin Rosén, 26303 - Tommy Åberg, 11956   LBJ

V55 Trippel, Pool 12, Bana 237-238
Lag 1:  Max Carlsson, 27188 - Britt-Marie Englund, 27189 - Jonny Nilsson, 30711   KRY
Lag 2:  Per Ekemark, 15302 - John-Erik Eriksson, 19339 - Kenneth Ljungberg, 15271   LLE
Lag 3:  Christer Fundin, 10604 - Björn Gjörwell, 29160 - Alf Selberg, 10616   TBC
Lag 4:  Karin Morän, 24123 - Marianne Ohlsson, 18386 - Arne Trobäck, 10764   KLL

V55 Trippel, Pool 13, Bana 239-240
Lag 1:  Ulf Nilsson, 11418 - Ulf Stenqvist, 12777 - Agneta Nordström, 23164   SBO
Lag 2:  Åke Börjesson, 10319 - Bo Haraldsson, 15546 - Daniel Lindgren, 13420   HÄL
Lag 3:  Marianne Blixt, 27701 - Somwang Häggbrink, 19197 - Ingvar Häggbrink, 10055   RPC
Lag 4:  Birgitta Boholm, 24869 - Tommy Boholm, 20516 - Jan Westerberg, 29795   KAJ

V55 Trippel, Pool 14, Bana 241-242
Lag 1:  Inger Björling, 28166 - Irma Gustafson, 19973 - Roland Gustafson, 19974   LEJ
Lag 2:  Hans Larsson, 12680 - Ninni Lis Larsson, 12682 - Anders Strand, 21458   LFL
Lag 3:  Sten-Eric Lindquist, 19875 - Jan B W Rosengren, 25794 - Siv Vedung, 11756   NIL
Lag 4:  Bernt Flinck, 13440 - Kjell Klintgren, 23663 - Kerstin Lundberg, 28969   KNF

V55 Trippel, Pool 15, Bana 243-244
Lag 1:  Roland Bengtsson, 10088 - Gert Olsson, 19419 - Jonny Patron, 13273   KÄR
Lag 2:  Hans Hellqvist, 14587 - Christer Lindqvist, 24053 - Kent Tungström, 12735   BVP
Lag 3:  Patrick Dumée, 12457 - Kjell Wallman, 12531 - Stig Eriksson, 25887   BSJ
Lag 4:  Greta Hedqvist, 27829 - Airi Johansson, 27548 - Folke Johansson, 27549   KLX

V55 Trippel, Pool 16, Bana 245-246
Lag 1:  Kate Lind, 28578 - Tommy Lundell, 30661 - Carina Sjöberg, 25912   ÖSK
Lag 2:  Ewa Hahn Karp, 13880 - Kjell Karp, 13886 - Curt Renkonen, 13895   NOR
Lag 3:  Lennart Claesson, 30560 - Inge Gren, 30561 - Ingela Hermansson, 30562   SMB
Lag 4:  Carina Janson, 11012 - Clas Janson, 11050 - Leif Rappner, 19703   CPC

V55 Trippel, Pool 17, Bana 247-248
Lag 1:  May-Britt Andersson, 15459 - Anna-Maria Karlsson, 12595 - Yvonne Lindqvist, 10078   SKA
Lag 2:  Karl-Gustav Lindblom, 20684 - Peter Olsson, 23536 - Britt Rosén, 23324   LBJ
Lag 3:  Cliff Johansson, 23778 - Bo Wahrgren, 15590 - Sture Öhman, 12579   DIF
Lag 4:  Ulf Bolve, 24331 - Göran Gustavsson, 10052 - Kenneth Johansson, 11268   LEJ

V55 Trippel, Pool 18, Bana 249-250
Lag 1:  Sven Jönhede, 13253 - Mikael Uppström, 21760 - Jaime Higa, 15344   NOB
Lag 2:  Sten-Åke Bergström, 14752 - Lena Stenbeck, 11929 - Nils Stenbeck, 11950   LBJ
Lag 3:  Iwona Eriksson, 10643 - Mats Gelin, 10792 - Bengt Malmström, 15008   BRO
Lag 4:  Gerd Sandin, 25568 - Gerd Tunje, 27722 - Bertil Tunje, 27723   SSÖ

V55 Trippel, Pool 19, Bana 251-252
Lag 1:  Ronnie Andersson, 12822 - Bengt-Göran Ohlsson, 23729 - Lisbeth Trobäck, 28272   KLL
Lag 2:  Bertil Jacobsson, 23426 - Rolf Olsson, 28074 - Bertil Renfana, 29557   ÖRE
Lag 3:  Lorens Davidsson, 10376 - Sören Forss, 24069 - Ole Jansson, 30163   SKL
Lag 4:  Bertil Adlivankin, 12491 - Hasse Ekström, 13037 - Leif Eriksson, 10642   BRO

V65 Trippel
V65 Trippel, Pool 1, Bana 101-102
Lag 1:  Britt-Louise Andersson, 18659 - Tommy Baudin, 24214 - Sven Sundberg, 18658   LUL
Lag 2:  Ingvar Carlsson, 25858 - Sigrid Carlsson, 25857 - Lennart Gustavsson, 25091   FLL
Lag 3:  Bo Eriksson, 24993 - Per Lindroth, 21334 - Ivan Stipic, 21624   LEJ
Lag 4:  Sven Antonsson, 29283 - Ulf Isaksson, 27191 - Ove Jansson, 30432   AIK

V65 Trippel, Pool 2, Bana 103-104
Lag 1:  Rudolf Jarz, 12923 - Carlos Soto, 12931 - Claes Svensson, 13114   VÄX
Lag 2:  Kurt Berg, 28826 - Olle Brändström, 28130 - Curt Winberg, 24755   FFB
Lag 3:  Folke Björkman, 26115 - Gunnar Henriksson, 15494 - Jan-Erik Åkvist, 27831   KLX
Lag 4:  Vakant

V65 Trippel, Pool 3, Bana 105-106
Lag 1:  Ann-Britt Blixt, 21883 - Barbro Hansson, 28457 - Gunnel Hansson, 10491   FJÄ
Lag 2:  Christina Andersson, 12322 - Lennart Andersson, 12323 - Lars-Åke Nordh, 21483   ÖDE
Lag 3:  Britt-Inger Nilsson, 22683 - Rolf Nilsson, 22684 - Lars Ringdahl, 25442   BOO
Lag 4:  Ingvar Kusgård, 28901 - Sture Lundström, 27089 - Arne Pers, 16421   LEK

V65 Trippel, Pool 4, Bana 107-108
Lag 1:  Kjell Andersson, 27786 - Kjell Berglund, 16524 - Tutta Pettersson, 28877   FFP
Lag 2:  Roger Claeson, 30058 - Inger Hallqvist, 29873 - Leif Hallqvist, 29874   LEK
Lag 3:  Birgitta Bäcklund, 23314 - Göte Bäcklund, 23315 - Allan Edlund, 21098   ÖSK
Lag 4:  Siw Agerlo, 17451 - Kristina Davidsson, 24864 - Paula Josefsson, 27923   KAJ

V65 Trippel, Pool 5, Bana 109-110
Lag 1:  Hans Eriksson, 25918 - Gösta Persson, 26272 - Stig-Gunnar Pettersson, 29007   HOF
Lag 2:  Gösta Karlsson, 23135 - Monica Larsson, 26337 - Östen Marklund, 23136   LUL
Lag 3:  Eigil Hansson, 16463 - Hans Nilsson, 12848 - Ingrid Ståhl, 19277   ÅST
Lag 4:  Peter Elgström, 20658 - Hannu Lilja, 15202 - Börje Åberg, 25147   FPS

V65 Trippel, Pool 6, Bana 111-112
Lag 1:  Anne Bergqvist, 24108 - Ann-Christin Olsson, 24126 - Gunilla Petersson, 24878   WWI
Lag 2:  Håkan Blomqvist, 25810 - Seppo Luoma, 12807 - Tuulikki Luoma, 12808   FLE
Lag 3:  Arne Andersson, 21176 - Sture Sjöö, 22637 - Sven Wenzel, 15833   PNU
Lag 4:  Anita Flinkfeldt, 23548 - Jan Flinkfeldt, 23475 - Rune Åström, 21024   LUL

V65 Trippel, Pool 7, Bana 113-114
Lag 1:  Ture Engstedt, 21841 - Els Marie Niccolai, 23009 - Luciano Niccolai, 23010   BLK
Lag 2:  Monica Andersson, 26274 - Stig-Olof Andersson, 26275 - Margareta Larsson, 23396   TIB
Lag 3:  Eva Eriksson, 29631 - Leif Nylén, 29333 - Lennart Larsson, 27675   HOF
Lag 4:  Hans Lindgren, 16662 - Tom Mentzer, 10609 - Leif Rundblad, 13771   TBC

V65 Trippel, Pool 8, Bana 115-116
Lag 1:  Barbro Blomqvist, 25811 - Bo Jakobsson, 27272 - Christer Lindgren, 29263   FLE
Lag 2:  Kjell Davidsson, 24863 - Roger Johansson, 24865 - Olle Josefsson, 27922   KAJ
Lag 3:  Ingemar Olmats, 25144 - Sune Olsson, 29424 - Anders Täpp, 28575   MOR
Lag 4:  Thure Berg, 22445 - Ole Gröndahl, 27284 - Lennart Johansson, 24205   NOR

V65 Trippel, Pool 9, Bana 117-118
Lag 1:  Claes Bergh, 14202 - Stefan Svensson, 20681 - Stig-Olof Sällberg, 22204   BON
Lag 2:  Kerstin Hedehag, 11662 - Tomas Holmin, 12403 - Ulla Humla, 20171   SKÖ
Lag 3:  Gun Larsson, 20596 - Lars-Erik Larsson, 18594 - Stina Lundblad, 20804   SKT
Lag 4:  Lars-Göran Lind, 30379 - Mona Lindgren, 30380 - Karl-Oscar Sundqvist, 30315   ÖSK

V65 Trippel, Pool 10, Bana 119-120
Lag 1:  Anders Hall, 30506 - Mats Larsson, 28998 - Erkki Munnukka, 14620   LBJ
Lag 2:  Annika Afzelius, 16523 - Anita Berg, 28121 - Gunnar Pettersson, 25843   FFP
Lag 3:  Walter Montin, 22957 - Jan Norman, 23972 - Majvi Norman, 23971   ÖSK
Lag 4:  Mats Andersson, 28084 - Gudrun Andréasson, 13157 - Jan-Erik Johansson, 26160   SKN

V65 Trippel, Pool 11, Bana 121-122
Lag 1:  Margit Finné, 21020 - Mary Hörstrand, 21021 - Britt Lundén, 19899   SIL
Lag 2:  Maj-Britt Bergsten, 23361 - Elna Johansson, 25289 - Ove Johansson, 28406   FFP
Lag 3:  Ronny Andersson, 12124 - Gert Dahlskog, 11515 - Lars Ericsson, 10455   FJÄ
Lag 4:  Mia Jacobsson, 11671 - Margaretha Norberg, 14611 - Yvonne Westerlund, 26320   SKÖ

V65 Trippel, Pool 12, Bana 123-124
Lag 1:  Kent Andersson, 28965 - Ewa Carlgren, 29691 - Björn Fränding, 28739   VPC
Lag 2:  Maj-Britt Jakobsson, 27273 - Lennart Johansson, 29527 - Eva Larsson, 29528   FLE
Lag 3:  Sven-Olof Carlsson, 24831 - Ulla Gustavsson, 28703 - Lars Pettersson, 28501   VÄX
Lag 4:  Ulla Schönning, 25571 - Börje Andersson, 29032 - Sven Bergqvist, 24120   KLO

V65 Trippel, Pool 13, Bana 125-126
Lag 1:  Barbro Lindkvist, 25605 - Elisabeth Myrevik, 24799 - Östen Myrevik, 24800   LUL
Lag 2:  Thomas Carlén, 24606 - Åke Håkansson, 28237 - Jan Persson, 27469   BCÖ
Lag 3:  Inger Ekstrand, 27897 - Åke Ekstrand, 27898 - Alex Strachan, 24039   TDJ
Lag 4:  Vakant

V65 Trippel, Pool 14, Bana 127-128
Lag 1:  Barbro Eriksson, 25962 - Ulla Lindström, 25672 - Signe Söderman, 20223   HOF
Lag 2:  Anders Almquist, 13907 - Olle Almquist, 13908 - Kurt Sandvreten, 13910   ÅKE
Lag 3:  Vakant
Lag 4:  Tage Axelsson, 19998 - Göran Nyman, 28518 - Åke Thunfors, 11984   SMB

V65 Trippel, Pool 15, Bana 129-130
Lag 1:  Bo Norelius, 27124 - Bengt Roos, 28067 - Lisbeth Roos, 28068   OBS
Lag 2:  Benny Larsson, 29693 - Ulla Larsson, 29694 - Barbro Lindvall, 20811   VPC
Lag 3:  Jan Eriksson, 15650 - Jan-Erik Lönn, 21244 - Lars Tomt, 23622   MOR
Lag 4:  Lennart Gustafsson, 23129 - Ingemar Johansson, 23982 - Reie Lindberg, 13914   LFL

V65 Trippel, Pool 16, Bana 131-132
Lag 1:  Inga-Lill Bergström, 29763 - Lillemor Davidsson, 26176 - Jan Skogh, 29784   STL
Lag 2:  Margit Kroohn, 19886 - Siv Lake, 16719 - Solfrid Persson, 19574   BON
Lag 3:  Rolf Cronebratt, 19416 - Elisabet Rilling, 11945 - Vivianne Simpson, 26302   LBJ
Lag 4:  Bernt Johansson, 17400 - Benny Martinsson, 19528 - Anders Nyström, 11829   BOD

V65 Trippel, Pool 17, Bana 133-134
Lag 1:  Gun-Britt Csapo´, 22870 - Gyula Csapo´, 22871 - Tuula Hallikainen, 21976   LER
Lag 2:  Kerstin Persson, 19039 - Barbro Skogsmark, 18120 - Lillvor Varnrot, 23519   KRY
Lag 3:  Margaretha Granström, 22351 - Ove Häggström, 26338 - Kurt Larsson, 25758   NPF
Lag 4:  Bertil Andersson, 26141 - Kerstin Andersson, 26140 - Ola Stenbrink, 20794   FFP

V65 Trippel, Pool 18, Bana 135-136
Lag 1:  Lennart Hammarlind, 20860 - Sören Sahlén, 20551 - Bengt Jonsson, 27775   KLO
Lag 2:  Kjell Backman, 29958 - Jan-Olof Holmström, 27442 - Margareta Holmström, 27567   LUL
Lag 3:  Ken Berg, 28122 - B-G Nilsson, 25585 - Elvy Nilsson, 25584   FFP
Lag 4:  Birger Eriksson, 22941 - Britta Olby, 17390 - Sven Flodström, 20206   MOR

V65 Trippel, Pool 19, Bana 137-138
Lag 1:  Ulla Bergbom, 19538 - Birgitta Elvingson, 28805 - Bengt Åkvist, 18898   LUL
Lag 2:  Berith Olsson, 18545 - Anita Persson, 28154 - Bo Persson, 24701   FJÄ
Lag 3:  Wolf Billström, 20973 - Per-Axel Hansson, 11442 - Erling Hongell, 14618   BOO
Lag 4:  Laszlo Anda, 30333 - Jan-Eric Andersson, 30722 - Kjell Söderholm, 30750   FFB

V65 Trippel, Pool 20, Bana 139-140
Lag 1:  Sven Edlund, 25352 - Inga Stenbrink, 27824 - Olle Wiberg, 25291   UPS
Lag 2:  Britta Rosenberg, 24885 - Matz Rosenberg, 24886 - Tage Öhlen, 25497   LUL
Lag 3:  Bengt Arktoft, 21537 - Stig Larsson, 21013 - Sven Lövgren, 14232   TIB
Lag 4:  Göran Eliasson, 16928 - Hasse Lindberg, 14169 - Lars Rahme, 14171   FPS

V65 Trippel, Pool 21, Bana 141-142
Lag 1:  Jan Gedeborg, 26063 - Lennart Johansson, 19281 - Assar Lindkvist, 25606   LUL
Lag 2:  Berit Almén, 23524 - Rolf Almén, 23523 - Britt Ståhl, 23321   KRY
Lag 3:  Ulla Britt Bragstedt, 23734 - Sven-Olof Grönlund, 30509 - Gunnbritt Sundström, 29034   LEK
Lag 4:  Mats-Ove Alexandersson, 28260 - Bertil Karlsson, 23893 - Florence Lind, 28257   DER

V65 Trippel, Pool 22, Bana 143-144
Lag 1:  Britt Lundbäck, 14231 - Leif Johansson, 24781 - Dorothy Johansson, 25527   BON
Lag 2:  Karl-Ivan Andersson, 25719 - Maud Andersson, 30458 - May Söderqvist, 29526   FLE
Lag 3:  Tommy Andersson, 12125 - Sven Derring, 21879 - Björn Hansson, 10490   FJÄ
Lag 4:  Leif Hansson, 14495 - Rena Söderberg, 20587 - Stig Söderberg, 20588   LER

V65 Trippel, Pool 23, Bana 145-146
Lag 1:  Ylva Hedman, 22889 - Rolf Raumer, 28391 - Lars-Inge Wiberg, 29000   LBJ
Lag 2:  Göran Borgman, 11025 - Lars-Göran Persson, 11042 - Urban Sandberg, 19608   GUB
Lag 3:  Inger Karlsson, 27185 - Karl-Erik Karlsson, 27186 - Bertil Wendert, 27992   VPC
Lag 4:  Lennart Andersson, 24193 - Arne Johansson, 18802 - Lennart Petersson, 21216   LEJ

V65 Trippel, Pool 24, Bana 147-148
Lag 1:  Carl-Erik Edström, 26343 - Per-Inge Malm, 11178 - Curt Ziemke, 27562   LEJ
Lag 2:  Ove Brendelius, 29494 - Leif Lind, 28579 - Håkan Strand, 30660   ÖSK
Lag 3:  Eva Larsson, 20862 - Jan Petschler, 28188 - Kerstin Petschler, 28187   BOD
Lag 4:  Lars Andersson, 24810 - Leif Jakobsson, 28193 - Tommy Moberg, 16417   MOR

V65 Trippel, Pool 25, Bana 149-150
Lag 1:  Björn Alvin, 28071 - Lill Alvin, 28069 - Roland Nilsson, 28045   OBS
Lag 2:  Per-Erik Holst, 28451 - Vivi Holst, 30514 - Lennart Jönsson, 13916   LVÄ
Lag 3:  Kenneth Johansson, 13821 - Lennart Johansson, 17831 - Birgitta Olausson, 18071   VAR
Lag 4:  Kerstin Blom, 30989 - Kurt Blom, 25273 - Gunnar Jansson, 21343   ÖDE

V65 Trippel, Pool 26, Bana 151-152
Lag 1:  Gunilla Backman, 29957 - Anita Utterström, 23477 - Rune Utterström, 23476   LUL
Lag 2:  Margareta Lind, 20311 - Margareta Lindén, 30424 - Bertil Pettersson, 30814   UPS
Lag 3:  Bo Ekberg, 11011 - Barbro Hjalmarsson, 22963 - John Olof Hjalmarsson, 22948   FLE
Lag 4:  Kristina Flisager-Mårtensson, 30349 - Bengt Lind, 16797 - Monica Lind, 16796   TBC

V65 Trippel, Pool 27, Bana 153-154
Lag 1:  Sune Moberg, 25730 - Mats Peterson, 10060 - Douglas Adolfsson, 23900   VAR
Lag 2:  Nils Andersson, 24943 - Kjell Forsström, 24065 - Berndt Hansson, 27944   KRY
Lag 3:  Ulf Eriksson, 22902 - Svante Sjölin, 19673 - Evert Ädel, 21840   BLK
Lag 4:  Karin Berg, 27580 - Siv Eriksson, 24992 - Margareta Lindroth, 21335   LEJ

V65 Trippel, Pool 28, Bana 155-156
Lag 1:  Johan Nordlander, 19053 - Inger Årnfelt, 16557 - Lars-Erik Årnfelt, 16518   RPC
Lag 2:  Berndt Eskilsborn, 24769 - Inger Eskilsborn, 25244 - Leif Gustavsson, 27639   VPC
Lag 3:  Oscar Bergman, 25430 - Göran Larsson, 24881 - Göran Olsson, 24127   WWI
Lag 4:  Åke Lundén, 10727 - Lars Simonsson, 28591 - Eva Wedin, 26183   PAN

V65 Trippel, Pool 29, Bana 157-158
Lag 1:  Per-Olof Ahlin, 24473 - Rolf Hermansson, 24935 - Ingemar Johansson, 20458   SMB
Lag 2:  Clary Glaas, 27779 - Lars Gustafsson, 23583 - Allan Johansson, 23325   NOR
Lag 3:  Aune Henriksson, 28317 - Björn Henriksson, 28318 - Arne Pettersson, 29027   KAJ
Lag 4:  Valter Lindgren, 18479 - Kerstin Skoog, 30827 - Håkan Skoog, 27512   KLO

V65 Trippel, Pool 30, Bana 159-160
Lag 1:  Anita Claesson, 21553 - Rolf Claesson, 20673 - Egon Mörk, 24780   BON
Lag 2:  Elizabeth Clausén, 18143 - Rune Jansson, 14623 - Tore Svensson, 23647   PRI
Lag 3:  Eivor Holmqvist, 19243 - Maine Johansson, 25276 - Evy Lehman, 19535   LUL
Lag 4:  Eivor Henriksson, 11717 - Britt-Ingrid Liljedahl, 30884 - Sverker Liljedahl, 30885   TRO

V65 Trippel, Pool 31, Bana 161-162
Lag 1:  Inger Andersson, 21177 - Inger Borland, 26237 - Anita Wenzel, 15832   PNU
Lag 2:  Bengt Bergqvist, 12399 - Torsten Norberg, 12415 - Ove Olsson, 25789   NJV
Lag 3:  Inger Löfgren, 10110 - Ove Löfgren, 16095 - Christer Swenson, 18744   KÄR
Lag 4:  Gunnar Näslund, 27545 - Ingegerd Hedenskog, 28029 - Harald Jonson, 30004   KLO

V65 Trippel, Pool 32, Bana 163-164
Lag 1:  Sivert Eriksson, 12582 - Ingemar Karlsson, 12597 - Aina Svensson, 19732   SKA
Lag 2:  Alf Eriksson, 28960 - Lars-Olof Larsson, 27135 - Birgitta Wennerberg, 19824   UPS
Lag 3:  Jan Lindqvist, 24772 - Kenneth Lindvall, 20808 - Rolf Lindvall, 24021   VPC
Lag 4:  Ove Jansson, 29771 - Inge Wedholm, 29787 - Carl Evert Bengtsson, 29762   STL

Öppen Dubbel
Öppen Dubbel, Pool 1, Bana 253
Lag 1:  Mushbata Ramazani, 30114 - Daniel Webiörn, 28577   ÖSK
Lag 2:  Evert Henriksson, 13165 - Peter Johansson, 11874   HVE
Lag 3:  Anders Gerestrand, 11464 - William Silfverberg, 28006   HPK
Lag 4:  Michael Olsson, 12565 - Rolf Olsson, 20366   DIF

Öppen Dubbel, Pool 2, Bana 254
Lag 1:  Jimmy Persson, 24945 - Niklas Villanyi, 30327   KÄV
Lag 2:  Ronny Gustavsson, 25286 - Janne Liljegren, 22271   SÖR
Lag 3:  Jörgen Forsberg, 15235 - Kenneth Stridfelt, 26335   BOD
Lag 4:  Ricky Henriksson, 29454 - Linus Mannerfors, 29499   SCP

Öppen Dubbel, Pool 3, Bana 255
Lag 1:  Lasse Isaksson, 22899 - Chai Kedeskog, 20034   BRO
Lag 2:  Stefan Johansson, 13963 - Jocke Sthare, 29098   SVÄ
Lag 3:  Bill Jönsson, 14279 - Carljohan Möller, 21128   ÅST
Lag 4:  Svante Andersson, 14198 - Maria Morell, 14234   BHM

Öppen Dubbel, Pool 4, Bana 256
Lag 1:  Staffan Karp, 13889 - Mikael Rännar, 13897   NOR
Lag 2:  Annica Kallionpää, 23857 - Mikael Karlsson, 30969   OPP
Lag 3:  Jimmy Bysell, 30970 - Noon Geffenblad, 20505   SCP
Lag 4:  Erik Ekström, 25780 - Tommy Lundell, 30661   ÖSK

Öppen Dubbel, Pool 5, Bana 257
Lag 1:  Christina Ceder, 11480 - Lage Hedin, 24068   NIL
Lag 2:  Jimmy Lagerkvist, 13779 - Rickard Nilsson, 30   CPC
Lag 3:  Håkan Eriksson, 11262 - Jan Åsberg, 15067   LEJ
Lag 4:  Peter Bengtsson, 7 - Leif Bäckström, 13987   MAR

Öppen Dubbel, Pool 6, Bana 258
Lag 1:  Linus Engman, 17825 - Love Engman, 17826   NOR
Lag 2:  Pontus Ekman, 30397 - Kristina Jernqvist, 30401   MAL
Lag 3:  Fredrik Dahl, 24966 - Anders Ståhl, 15034   HBK
Lag 4:  Ronny Carlsson, 27396 - Patrik Wirström, 21211   KAJ

Öppen Dubbel, Pool 7, Bana 259
Lag 1:  Kenneth Marell, 15077 - Jan Vejdegren, 14436   BRO
Lag 2:  Patrik Myhre, 29657 - Mats Nordqvist, 28999   LBJ
Lag 3:  Jörgen Jensen, 13866 - Leif Karlsson, 15093   BKS
Lag 4:  Niklas Marklund, 11826 - Hasse Silverberg, 14932   SIT

Öppen Dubbel, Pool 8, Bana 260
Lag 1:  Marcus Fredriksson, 30022 - Robert Lindström, 22105   KAJ
Lag 2:  Ola Andersson, 23615 - Tommy Mårtensson, 30761   EBP
Lag 3:  Lisa Claesson, 16943 - Jessica Johansson, 38   CPC
Lag 4:  Tommy Gustafsson, 21515 - Anna Kylstad, 28002   GBB

Öppen Dubbel, Pool 9, Bana 261
Lag 1:  Conny Carlsson, 20560 - Daniel Tingvall, 19908   KAJ
Lag 2:  Mia Johansson Engdahl, 22241 - Jonas Sjökvist, 21477   SÖR
Lag 3:  Fredrik Holmqvist, 23289 - Andreas Petersson, 23481   HÄL
Lag 4:  Lars-Ola Jacobsson, 12903 - Emil Nilsson, 26187   PET

Öppen Dubbel, Pool 10, Bana 262
Lag 1:  Kristian Eklund , 12718 - Björn Johansson, 12   KÄR
Lag 2:  Patrik Ekström, 13074 - Mikael Hallendorf, 30247   PET
Lag 3:  Kenneth Olsson, 29244 - Suzanna Olsson, 29245   SUM
Lag 4:  Mikael Andersson, 24641 - Patrik Thelaus, 13069   BTT

Öppen Dubbel, Pool 11, Bana 263
Lag 1:  Hans- Erik Hermansson, 18573 - Maria Hermansson, 18574   PNU
Lag 2:  Michael Bjartorp, 20558 - Daniel Rosenlund, 24868   KAJ
Lag 3:  Marcus Laagen, 23128 - Karl Sandgren, 29569   GAR
Lag 4:  Erik Rosén, 13969 - Håkan Westling, 13975   SVÄ

Öppen Dubbel, Pool 12, Bana 264
Lag 1:  Per Carlsson, 24305 - Niklas Grimstedt, 20214   SVÄ
Lag 2:  Oscar Karlsson, 28038 - Owe Karlsson, 26316   POM
Lag 3:  Patrik Andersson, 23 - Thomas Wiede, 12100   HPK
Lag 4:  Maths Lind, 12555 - Kjell Pettersson, 12263   SIT

Öppen Dubbel, Pool 13, Bana 265
Lag 1:  Zoran Caric, 20668 - Taisto Eskonniemi, 20141   BON
Lag 2:  Eva Carlsson, 25 - Fredrik J Svensson, 27   LBO
Lag 3:  Nils Nilsson, 20103 - Jonny Wennman, 27846   ÖSK
Lag 4:  Marcus Enbom, 15298 - Joakim Kristiansson, 23594   BOO

Öppen Dubbel, Pool 14, Bana 266
Lag 1:  Lars Ekroth, 20942 - Mats Hamberg, 17153   BOO
Lag 2:  Daniel Eriksson, 23699 - Simon Åkesson, 26008   CPC
Lag 3:  Ronny Lillelund, 18449 - Håkan Ström, 17586   018
Lag 4:  Alexander Heikkinen, 27429 - Eino Heikkinen, 13138   POM

Öppen Dubbel, Pool 15, Bana 267
Lag 1:  Stefan Berglund, 14783 - Jerry Karlsson, 12168   SÖR
Lag 2:  Thomas Callderyd, 11355 - Simon Jakobsson, 27952   HÄL
Lag 3:  William Heinonen, 29116 - Peter Qvist, 30453   EBP
Lag 4:  Håkan Pettersson, 18513 - Pia Tonelid, 10623   TBC

Öppen Dubbel, Pool 16, Bana 268
Lag 1:  Erik Frieberg, 14968 - Arne Kemvall, 14973   BRO
Lag 2:  Karin Morän, 24123 - Joakim Nilsson, 30021   KLL
Lag 3:  Andreas Dandenell, 23003 - Patrick Roselin, 19994   ÖSK
Lag 4:  Håkan Berg, 13 - Ulf Wallman, 14508   LID

Öppen Dubbel, Pool 17, Bana 269
Lag 1:  Bo Janding, 11323 - Fredrik Ljungström, 14063   LAN
Lag 2:  Stefan Blom, 15272 - Mikael Karlsson, 12723   LEJ
Lag 3:  Carina Ellvin, 28015 - Dan Johansson, 20491   SUM
Lag 4:  Oskar Augustsson, 23629 - Stefan Nordström, 20520   SÖR

Öppen Dubbel, Pool 18, Bana 270
Lag 1:  Henrik Hugosson, 11319 - Janne Johansson, 24435   LID
Lag 2:  Rickard Westler, 16766 - Magnus Wedel, 15087   HPK
Lag 3:  Vittorio Cataldo, 14163 - Daniel Gillan, 14316   SIT
Lag 4:  Henry Steffensen, 21530 - Johan Westling, 17486   SVÄ

Öppen Dubbel, Pool 19, Bana 271
Lag 1:  Eric Ericsson, 10866 - Thomas Sjöberg, 23059   EBP
Lag 2:  Joakim Trogen, 15836 - Sanna Trogen, 10911   DEB
Lag 3:  Morgan Ericsson, 24241 - Pontus Ericsson, 23048   TRX
Lag 4:  Dennis Duvenfelt, 15076 - Harko Verhagen, 15046   BRO

Öppen Dubbel, Pool 20, Bana 272
Lag 1:  Stefan Giza, 11317 - Stefan Holmström, 24   LID
Lag 2:  Dan Edman, 15543 - Patrik Wiik, 16505   RON
Lag 3:  Christer Eriksson, 18541 - Patrik Sandin, 11947   018
Lag 4:  Fredrik Ekwall, 22408 - Pia Terestchenko, 19283   BOO

Öppen Dubbel, Pool 21, Bana 273
Lag 1:  Håkan Eriksson, 25149 - Kent Wilhelmsson, 19990   SVÄ
Lag 2:  Johannes Boström, 16933 - Johan Isaksson, 13687   BOD
Lag 3:  Bertil Rosenkvist, 12855 - Stefan Schönhult, 25551   TBG
Lag 4:  Anders Csapó, 23666 - Robin Johansson, 18838   SCP

Öppen Dubbel, Pool 22, Bana 274
Lag 1:  Davy Johansson, 11154 - Johan Karlberg, 11330   HÄL
Lag 2:  Leif Svensson, 10127 - Bo Persson, 10501   RON
Lag 3:  Jerker Axelsson, 30055 - Tobias Wallden, 29905   KLB
Lag 4:  Gösta Berg, 23890 - Leif Lundin, 29242   SUM

Öppen Dubbel, Pool 23, Bana 275
Lag 1:  Robin Eiselt Ohlsson, 22600 - Daniel Trobäck, 11940   KLL
Lag 2:  Håkan Eriksson, 18256 - Krister Lindberg, 12511   AIK
Lag 3:  Bosse Gustafsson, 12106 - Lasse Kallionpää, 22880   OPP
Lag 4:  Jörgen Strende, 14243 - Roger Söder, 14246   BKS

Öppen Dubbel, Pool 24, Bana 276
Lag 1:  Sten Alstander, 15582 - Stephane Zaklada, 28058   CDB
Lag 2:  Ingalill Halvarsson, 11741 - Leif Johansson, 18717   018
Lag 3:  Dag Hervieu, 15007 - Jan Östgren, 20253   BRO
Lag 4:  Herman Thorell, 24669 - Urban Thorell, 29707   POM

Öppen Dubbel, Pool 25, Bana 277
Lag 1:  Nicklas Gustavsson, 30649 - Harri Kolehimainen, 29006   HOF
Lag 2:  Tommy Bagge, 19497 - Christina Nilsson, 27760   USK
Lag 3:  Kent Jakobsson, 21618 - Mathias Lönngren, 28014   BOO
Lag 4:  Patric Larsson, 15378 - Jonas Strende, 16577   BKS

Öppen Dubbel, Pool 26, Bana 278
Lag 1:  Fredrik Bisenius, 28161 - Magnus Sjöstrand, 25496   BSJ
Lag 2:  Thomas Bäck, 13876 - Magnus Sandberg, 12731   NOR
Lag 3:  Iwe Krüger, 10512 - Jannica Nilsson, 24734   ÅST
Lag 4:  Pauli Mäkitalo, 17708 - Pontus Tengström, 10736   BTT

Öppen Dubbel, Pool 27, Bana 279
Lag 1:  Leif Rappner, 19703 - Tobias Svensson, 20653   CPC
Lag 2:  Kent Carlsson, 12075 - Stefan Sabel, 15862   HPK
Lag 3:  Roger Gerdvall, 20515 - Adam Nilsson, 24333   SÖR
Lag 4:  Michael Lind, 20370 - Tommy Lindqvist, 12567   BRO

Öppen Dubbel, Pool 28, Bana 280
Lag 1:  Peter Carlén, 28046 - Tony Jakobsson, 27951   BCÖ
Lag 2:  Anders Lindberg, 26277 - Lars Nilsson, 24332   SÖR
Lag 3:  Andreas Halvorsen, 21839 - Mikael Ström, 27703   TBG
Lag 4:  Ali Abdi Aden, 28431 - Jerker Malmsten, 13055   SIT

Öppen Dubbel, Pool 29, Bana 281
Lag 1:  Dick Söderman, 14913 - Thomas Söderman, 13974   HOF
Lag 2:  Kenneth Köhalmi, 37 - Jimmy Löf, 11350   HPK
Lag 3:  Dan Backne, 10599 - Pär Rosén, 10615   TBC
Lag 4:  Anders Pramholt, 12636 - Roger Svensson, 11550   RON

Öppen Dubbel, Pool 30, Bana 282
Lag 1:  Mattias Johansson, 13881 - Pierre Renkonen, 13896   NOR
Lag 2:  Jimmie Olsen, 12094 - Johan Skagerlund, 14221   HPK
Lag 3:  Anders Runnman, 23246 - Jan Westerberg, 29795   KAJ
Lag 4:  Rickard Arvidsson, 22619 - Jan-Åke Öst, 11957   018

Öppen Dubbel, Pool 31, Bana 283
Lag 1:  Anders Larsson, 6 - Albin Plantin, 12625   SCP
Lag 2:  Bjarne Axelsson, 12014 - Lars Kroon, 30809   SIM
Lag 3:  Thomas Finné, 12081 - Annika Fjelkner, 12235   HPK
Lag 4:  Cecilia Forsell, 21292 - Peter Lundqvist, 11748   018

Öppen Dubbel, Pool 32, Bana 284
Lag 1:  Hans Brandin, 24398 - Robert Malm, 14544   SIT
Lag 2:  Tommy Andersson, 11623 - Stefan Kulinder, 11964   SUN
Lag 3:  Per Davidsson, 13950 - Jan Östberg, 25094   SVÄ
Lag 4:  Henri von Eggers Patron, 11102 - Viktor von Eggers Patron, 11103   KÄR

Dam Dubbel
Dam Dubbel, Pool 1, Bana 228
Lag 1:  Annie Plantin, 12626 - Yvonne Plantin, 12629   CDB
Lag 2:  Ingrid Hedvall, 28497 - Carina Sjöberg, 25912   ÖSK
Lag 3:  Eva-Karin Ingelstedt, 15369 - Gun Larsson, 20596   SKT
Lag 4:  Margareta Holmström, 27567 - Britta Rosenberg, 24885   LUL

Dam Dubbel, Pool 2, Bana 229
Lag 1:  Annelie Cavallin, 11119 - Ann-Catrine Stubbendorff, 30758   AIK
Lag 2:  Ann-Sofi Björndahl, 26071 - Anja Lysén, 22639   HÄL
Lag 3:  Linn Callderyd, 24900 - Saga Wahlberg, 27275   CPC
Lag 4:  Carina Mård, 11758 - Siv Vedung, 11756   NIL

Dam Dubbel, Pool 3, Bana 230
Lag 1:  Agneta Lundgren, 27519 - Birgitta Westerlund, 28102   FFB
Lag 2:  Annelie Behring, 12580 - Marie Nord, 14476   BKS
Lag 3:  Annicka Bergström, 23788 - Anita Sidhagen, 21877   BVP
Lag 4:  Greta Hedqvist, 27829 - Airi Johansson, 27548   KLX

Dam Dubbel, Pool 4, Bana 231
Lag 1:  Jenny Jönsson, 29359 - Marlene Karlsson, 30584   TRX
Lag 2:  Marie Holm, 28824 - Lena Säberg, 25820   BSJ
Lag 3:  Malin Kallbro, 29292 - Ingrid Ståhl, 19277   ÅST
Lag 4:  Monica Eriksson, 11263 - Gabriella Karp, 13884   LEJ

Dam Dubbel, Pool 5, Bana 232
Lag 1:  Inger Ljungström, 14064 - Majlis Olsson, 20714   LAN
Lag 2:  Margareta Lindén, 30424 - Inga Stenbrink, 27824   UPS
Lag 3:  Anita Dahlerus, 16683 - Hannele Kangas, 25248   BSJ
Lag 4:  Åsa Nordin, 27384 - Cerstin Pettersson, 21298   SKL

Dam Dubbel, Pool 6, Bana 233
Lag 1:  Inger Björling, 28166 - Irma Gustafson, 19973   LEJ
Lag 2:  Carola Martinsson, 22101 - Inger Tyfting, 21506   KAJ
Lag 3:  Charlotta Brohult, 14 - Linda Silverberg, 26   SIT
Lag 4:  Anna-Karin Andersson, 25781 - Therese Göthe, 21327   ÖSK

Dam Dubbel, Pool 7, Bana 234
Lag 1:  Vakant
Lag 2:  Susanne Johansson-Laagen, 23913 - Jenny Laagen, 27793   GAR
Lag 3:  Solveig Axelsson, 13204 - Pamela Lindgren, 24663   GBK
Lag 4:  Camilla Csapó Olsson, 24288 - Ingrid Wahlbin, 11453   SCP

Dam Dubbel, Pool 8, Bana 235
Lag 1:  Gun-Britt Jansson, 30162 - Carina Svahn, 28822   SKL
Lag 2:  Annika Karlsson, 26317 - Birgitta Thorell, 25150   POM
Lag 3:  Inga-Lott Mellin, 19815 - Ylva Mellin, 19816   ÖSK
Lag 4:  Anita Lysen, 10215 - Mari Nordfors, 27042   HBK

Dam Dubbel, Pool 9, Bana 236
Lag 1:  Kicki Ericsson, 27162 - Kate Lind, 28578   ÖSK
Lag 2:  Jeanette Goddard, 30009 - Gun Landell, 12802   FPS
Lag 3:  Anne Börjesson, 10318 - Therése Sjöström, 11369   HÄL
Lag 4:  Monika Andersson, 10916 - Malin Rosquist, 11245   KÄV

Dam Dubbel, Pool 10, Bana 237
Lag 1:  Pirjo Karlsson, 15092 - Eva-Lena Malm, 13867   BKS
Lag 2:  Therese Broberg, 18279 - Signe Holgersson, 24649   BTT
Lag 3:  Ulla Bergbom, 19538 - Birgitta Elvingson, 28805   LUL
Lag 4:  Agneta Garpenskog, 27123 - Carina Nilsson, 11416   HPK

Dam Dubbel, Pool 11, Bana 238
Lag 1:  Ragnhild Nyberg, 22702 - Kicki Åberg, 27592   FPS
Lag 2:  Birgitta Eklöw, 22447 - Kerstin Söderman, 22043   SKÖ
Lag 3:  Eva Grundström, 30685 - Marianne Henriksson, 11736   018
Lag 4:  Siv Eriksson, 24992 - Birgitta Ziemke, 27563   LEJ

Dam Dubbel, Pool 12, Bana 239
Lag 1:  Ingrid Bengtsson, 27921 - Charlotte Thorén, 30909   CPC
Lag 2:  Siw Bergh, 14204 - Ann-Lis Svensson, 20682   BON
Lag 3:  Ann Gustafsson, 24638 - Gitten Råsander, 11267   LEJ
Lag 4:  Emma Bergström, 24855 - Rebecka Bergström, 24856   SCP

Dam Dubbel, Pool 13, Bana 240
Lag 1:  Karin Andréasson, 26054 - Annette Sköld, 30243   VIR
Lag 2:  Åsa Jonsson, 21738 - Lena Stenbeck, 11929   LBJ
Lag 3:  Kerstin Hopman, 21448 - Lotta Wiberg, 13102   BSJ
Lag 4:  Monica Gylfe, 25742 - Diana Lind Borg, 28726   USK

Dam Dubbel, Pool 14, Bana 241
Lag 1:  Anna-Lena Eriksson, 22223 - Gun Nyström, 17271   TBC
Lag 2:  Helene Widing, 14080 - Josiane Wåhlander, 18366   DEB
Lag 3:  Eva Bengtsson, 10341 - Gunilla Winberg, 10370   KÄV
Lag 4:  Carina Andersson, 28863 - Birgitta Rasmusson, 27727   ÖRE

Dam Dubbel, Pool 15, Bana 242
Lag 1:  Eva Johansson, 21850 - Anett Martinsson, 19527   BOD
Lag 2:  Maria Bergström, 21642 - Evelina Lans, 27212   SVÄ
Lag 3:  Lis Brandberg Svensson, 10999 - Berit Hindgård, 10977   GBK
Lag 4:  Birgitta Ekroth, 20941 - Jenny Hamberg, 21007   BOO

Dam Dubbel, Pool 16, Bana 243
Lag 1:  Anneli Nilsson, 25240 - Anitha Persson, 17734   PET
Lag 2:  Britt Andersson, 30846 - Birgitta Neroth, 12882   SME
Lag 3:  Johanna Löfqvist, 16259 - Åsa Tengström, 16026   BTT
Lag 4:  Monica Haara, 30964 - Inger Karlund, 23276   HÄL

Dam Dubbel, Pool 17, Bana 244
Lag 1:  Ewa Hahn Karp, 13880 - Majlis Israelsson, 22836   NOR
Lag 2:  Kjerstin Andersson, 13491 - Tess Hallén, 13493   CPC
Lag 3:  Margareta Lind, 20311 - Birgitta Wennerberg, 19824   UPS
Lag 4:  Monica Buchheim, 29942 - Camilla Dufvenfelt, 21500   BRO

Dam Dubbel, Pool 18, Bana 245
Lag 1:  Karin Hellström, 30346 - Berit Ronnebjer, 29485   UPS
Lag 2:  Kicki Wahlberg, 18516 - Maria Wallman, 17306   LID
Lag 3:  Iwona Eriksson, 10643 - Eva Nobel Norrman, 10572   BRO
Lag 4:  Eva Bolve, 19106 - Johanna Nilsson, 10057   LEJ

Dam Dubbel, Pool 19, Bana 246
Lag 1:  Anna-Karin Gräffelt, 22882 - Ulrica Näslund, 29360   OPP
Lag 2:  Ulrika Alstander, 16641 - Anette Zaklada, 28057   CDB
Lag 3:  Kerstin Johansson, 10320 - Lynn Ljungberg, 11522   HÄL
Lag 4:  Helene Blomqvist, 12545 - Carina Johansson, 25564   BRO

Dam Dubbel, Pool 20, Bana 247
Lag 1:  Lena Hansen, 21598 - Berit Åslin, 12411   SUN
Lag 2:  Dorothy Johansson, 25527 - Hjördis Mörk, 25014   BON
Lag 3:  Margareta Hydén, 10182 - Marianne Lindeberg, 21180   BOO
Lag 4:  Anna Englund, 27057 - Linda Näslund, 18849   BTT

Dam Dubbel, Pool 21, Bana 248
Lag 1:  Annika Andersson, 23521 - Aina Gårdeman, 17749   BSJ
Lag 2:  Gun-Britt Csapo´, 22870 - Tuula Hallikainen, 21976   LER
Lag 3:  Clary Christansson, 28639 - Erika Hedström, 27728   ÖRE
Lag 4:  Cecilia Andersson, 12008 - Katharina Göthlin, 22528   SIM

Dam Dubbel, Pool 22, Bana 249
Lag 1:  Anna-Lena Ericsson, 10865 - Iiris Heinonen, 10874   EBP
Lag 2:  Sandra Jönsson, 12022 - Nina Roth, 19181   ÅST
Lag 3:  Emma Larsson, 27242 - Anne-Marie Olsson, 23555   BKS
Lag 4:  Christina Berglund, 29241 - Leena Lilja, 15203   FPS

Dam Dubbel, Pool 23, Bana 250
Lag 1:  Agneta Ljungberg Bengtsson, 10213 - Birgitta Nordfors, 22670   HBK
Lag 2:  Eva Sares, 27104 - Malin Sares, 27776   SVÄ
Lag 3:  Kerstin Andersson, 19255 - Petra Karlsson, 22205   TRX
Lag 4:  Sara Andersson, 28000 - Ulla Wahlstedt, 20252   BRO

Dam Dubbel, Pool 24, Bana 251
Lag 1:  Ingrid Söderstjerna, 30922 - Katarina Tell, 12540   BOB
Lag 2:  Lena Gustavson, 29546 - Birgit Östling, 30508   LBJ
Lag 3:  Jessica Karlsson, 23562 - Karina Larsen, 29120   TBG
Lag 4:  Kerstin Hedehag, 11662 - Ulla Humla, 20171   SKÖ

V55 Dubbel
V55 Dubbel, Pool 1, Bana 201
Lag 1:  Jim Borg, 28727 - Christer Gylfe, 25743   USK
Lag 2:  Birgitta Boholm, 24869 - Tommy Boholm, 20516   KAJ
Lag 3:  Mia Jacobsson, 11671 - Yvonne Westerlund, 26320   SKÖ
Lag 4:  Rolf Bonäs, 11922 - Tommy Åberg, 11956   LBJ

V55 Dubbel, Pool 2, Bana 202
Lag 1:  Rikard Klang, 13082 - Jan Nilsson, 25239   PET
Lag 2:  Lennart Haage, 21770 - Anders Karlsson, 14428   DIF
Lag 3:  May-Britt Andersson, 15459 - Anna-Maria Karlsson, 12595   SKA
Lag 4:  Kjell Karp, 13886 - Curt Renkonen, 13895   NOR

V55 Dubbel, Pool 3, Bana 203
Lag 1:  Bosse Hedlund, 21859 - Håkan Lundin, 19270   KAJ
Lag 2:  Bengt Carlsson, 12426 - Lillemor Carlsson, 12427   LAN
Lag 3:  Carina Janson, 11012 - Clas Janson, 11050   CPC
Lag 4:  Tommy Lundqvist, 11936 - Nils Stenbeck, 11950   LBJ

V55 Dubbel, Pool 4, Bana 204
Lag 1:  Sten Ek, 19142 - Kjell Mattsson, 27324   BSJ
Lag 2:  Lars Haara, 22418 - Daniel Lindgren, 13420   HÄL
Lag 3:  Ulf Söderström, 11937 - Kenneth Tengström, 10735   BTT
Lag 4:  Ivan Brouer, 28189 - Christer Pettersson, 10508   ÅST

V55 Dubbel, Pool 5, Bana 205
Lag 1:  Gunnar Eklöw, 24084 - Tomas Holmin, 12403   SKÖ
Lag 2:  Cliff Johansson, 23778 - Bo Wahrgren, 15590   DIF
Lag 3:  Max Carlsson, 27188 - Britt-Marie Englund, 27189   KRY
Lag 4:  Ove Holm, 12589 - Curt Wulcan, 19742   SKA

V55 Dubbel, Pool 6, Bana 206
Lag 1:  BengtGunnar Damberg, 14327 - Per Olof Fransson, 12057   CDB
Lag 2:  Roland Hydén, 12572 - Ove Lindeberg, 21181   BOO
Lag 3:  Mats Peterson, 10060 - Hans-Åke Svensson, 27787   VAR
Lag 4:  Ulf Hjelm, 11443 - Olle Larsson, 11451   018

V55 Dubbel, Pool 7, Bana 207
Lag 1:  Urban Jönhagen, 29481 - Jan Norberg, 29282   AIK
Lag 2:  Marianne Blixt, 27701 - Johan Nordlander, 19053   RPC
Lag 3:  Lillan Callmyr, 29206 - Tommy Ström, 19204   BLK
Lag 4:  Gunnel Andersson, 12011 - Laila Kindberg, 12024   SIM

V55 Dubbel, Pool 8, Bana 208
Lag 1:  Ulf Nilsson, 11418 - Ulf Stenqvist, 12777   SBO
Lag 2:  Patrick Dumée, 12457 - Stig Eriksson, 25887   BSJ
Lag 3:  Thomas Ericson, 14098 - Lars Finné, 12078   HPK
Lag 4:  Lars Cato, 18490 - Sven Duvdahl, 16206   KÄV

V55 Dubbel, Pool 9, Bana 209
Lag 1:  Lasse Blychert, 21785 - Ingemar Gabrielsson, 24543   GBK
Lag 2:  Håkan Johnsson, 21056 - Torkil Åsenhed, 11281   LEJ
Lag 3:  Stigbjörn Hellman, 12382 - Robert Petersohn, 20440   KAJ
Lag 4:  Ronny Andersson, 12124 - Karl-Erik Svensson, 21155   FJÄ

V55 Dubbel, Pool 10, Bana 210
Lag 1:  Stefan Landell, 12803 - Håkan Nordenstein, 14818   FPS
Lag 2:  Ronnie Andersson, 12822 - Bengt-Göran Ohlsson, 23729   KLL
Lag 3:  Tord Jakobsson, 20190 - Gunnar Sigvardsson, 20554   BLK
Lag 4:  Jan Brandberg, 10970 - Bo Hindgård, 10978   GBK

V55 Dubbel, Pool 11, Bana 211
Lag 1:  Peter Gategren, 18803 - Christer Nilsson, 16441   BOB
Lag 2:  Roland Bengtsson, 10088 - Jonny Patron, 13273   KÄR
Lag 3:  Roger Holm, 17618 - Åke Winberg, 11994   SUN
Lag 4:  Gerd Sandin, 25568 - Gerd Tunje, 27722   SSÖ

V55 Dubbel, Pool 12, Bana 212
Lag 1:  Kurt Lindström, 29626 - Leif Ranemo, 29012   MAL
Lag 2:  Jan Holmgren, 28065 - Bodil Nilsson, 27651   HLS
Lag 3:  Britta Westergaard, 29729 - Rolf Westergaard, 29730   LUL
Lag 4:  Mats Gelin, 10792 - Gunnar Janson, 15365   BRO

V55 Dubbel, Pool 13, Bana 213
Lag 1:  Stefan Lydeborn, 22411 - Åke Sterner, 14622   BOO
Lag 2:  Jan-Erik Gram, 27309 - John Lysén, 10216   HBK
Lag 3:  Agneta Nordström, 23164 - Stina Stenqvist, 12776   SBO
Lag 4:  Sven Erick Alm, 11462 - Per Wahlund, 11478   NIL

V55 Dubbel, Pool 14, Bana 214
Lag 1:  Leif Andersson, 24328 - Håkan Sjöström, 23661   ÅKE
Lag 2:  Sven Jönhede, 13253 - Mikael Uppström, 21760   NOB
Lag 3:  Bernt Flinck, 13440 - Kjell Klintgren, 23663   KNF
Lag 4:  Hans Hellqvist, 14587 - Kent Tungström, 12735   BVP

V55 Dubbel, Pool 15, Bana 215
Lag 1:  Peter Ahlbom, 12455 - Per Lindblom, 12462   BOB
Lag 2:  Christer Jansson, 20934 - Benny Martinsson, 19528   BOD
Lag 3:  Robert Sjöström, 21201 - Jaime Higa, 15344   NOB
Lag 4:  Peter Olsson, 23536 - Britt Rosén, 23324   LBJ

V55 Dubbel, Pool 16, Bana 216
Lag 1:  Marianne Ohlsson, 18386 - Arne Trobäck, 10764   KLL
Lag 2:  Kjell Andersson, 22339 - Lars Frykberg, 11439   018
Lag 3:  Roland Gustafson, 19974 - Mats Lindgren, 13891   LEJ
Lag 4:  Pelle Brood, 13323 - Håkan Engman, 16546   MAR

V55 Dubbel, Pool 17, Bana 217
Lag 1:  Bengt Åke Mattsson, 14844 - Ulla Willnersson- Mattsson, 14845   ÅST
Lag 2:  Hasse Ekström, 13037 - Bengt Malmström, 15008   BRO
Lag 3:  Dennis Videll, 20317 - Marie Videll, 21592   BVP
Lag 4:  Lorens Davidsson, 10376 - Sören Forss, 24069   SKL

V55 Dubbel, Pool 18, Bana 218
Lag 1:  Lennart Claesson, 30560 - Inge Gren, 30561   SMB
Lag 2:  Christer Lindqvist, 24053 - Göran Sandell, 12732   BVP
Lag 3:  Margareta Mohlén, 17290 - Mats Olsson, 11941   LBJ
Lag 4:  Harri Anttila, 28326 - Göran Ekroth, 21079   BOO

V55 Dubbel, Pool 19, Bana 219
Lag 1:  Bengt Berglund, 15209 - Adalbert Kamerer, 14905   FPS
Lag 2:  John-Erik Eriksson, 19339 - Birgitta Vestling, 15978   LLE
Lag 3:  Lars Nordin, 17209 - Tore Pettersson, 21299   SKL
Lag 4:  Sten-Åke Bergström, 14752 - Karl-Gustav Lindblom, 20684   LBJ

V55 Dubbel, Pool 20, Bana 220
Lag 1:  Ingvar Häggbrink, 10055 - Somwang Häggbrink, 19197   RPC
Lag 2:  Björn Gjörwell, 29160 - Alf Selberg, 10616   TBC
Lag 3:  Inger Malmberg, 27403 - Klaus Grossmann, 15015   VAR
Lag 4:  Birgitta Jannesson, 21274 - Åke Rydén, 12436   GBB

V55 Dubbel, Pool 21, Bana 221
Lag 1:  Hannu Kolehmainen, 14061 - Bert- Ove Sund, 17683   SKT
Lag 2:  Kerstin Lundberg, 28969 - Kerstin Samuelsson, 28051   KNF
Lag 3:  Bertil Adlivankin, 12491 - Leif Eriksson, 10642   BRO
Lag 4:  Hans Jansson, 29093 - Yvonne Lindqvist, 10078   SKA

V55 Dubbel, Pool 22, Bana 222
Lag 1:  Kjell Petersen, 22587 - Sirkka Petersen, 24029   KIF
Lag 2:  Åke Börjesson, 10319 - Bo Haraldsson, 15546   HÄL
Lag 3:  Christer Fundin, 10604 - Kjell Vretinger, 10626   TBC
Lag 4:  Dick Almqvist, 30729 - Bertil Jacobsson, 23426   ÖRE

V55 Dubbel, Pool 23, Bana 223
Lag 1:  Siw Agerlo, 17451 - Annette Wallin, 24502   KAJ
Lag 2:  Bo Sjöström, 11395 - Bengt-Åke Sällberg, 10331   HÄL
Lag 3:  Göran Gustavsson, 10052 - Kenneth Johansson, 11268   LEJ
Lag 4:  Ola Holmberg, 18499 - Olle Swanér, 11755   NIL

V55 Dubbel, Pool 24, Bana 224
Lag 1:  Ann-Kristin Rosén, 26303 - Vivianne Simpson, 26302   LBJ
Lag 2:  Ulf Bolve, 24331 - Johan Nilsson, 11277   LEJ
Lag 3:  Hans Larsson, 12680 - Anders Strand, 21458   LFL
Lag 4:  Bengt Johansson, 29009 - Gösta Svensson, 28407   FFP

V55 Dubbel, Pool 25, Bana 225
Lag 1:  Anne-Louice Simonsson, 29229 - Johnny Simonsson, 29230   UPS
Lag 2:  Bernhard Rubinsztajn, 24449 - Kjell Wallman, 12531   BSJ
Lag 3:  Thomas Gustavsson, 19977 - Gunilla Jonsson, 30336   BHM
Lag 4:  Anita Jansson, 22485 - Kent Ljungström, 14066   LAN

V55 Dubbel, Pool 26, Bana 226
Lag 1:  Britt Frånberg, 19428 - Carl- Eric Grahn, 18419   SKÖ
Lag 2:  Kenneth Bengtsson, 10187 - Mats Jönsson, 16627   HBK
Lag 3:  Lee Ekström, 13951 - Sven Sandin, 11563   FPS
Lag 4:  Kjell Ahlbin, 10006 - Gunilla Eriksson, 10868   MAL

V55 Dubbel, Pool 27, Bana 227
Lag 1:  Per Ekemark, 15302 - Kenneth Ljungberg, 15271   LLE
Lag 2:  Björn Andersson, 25761 - Anders Neroth, 12881   SME
Lag 3:  Birgitta Abrahamsson, 23510 - Leif Abrahamsson, 19694   SÖD
Lag 4:  Ole Jansson, 30163 - Roger Lundmark, 21297   SKL

V65 Dubbel
V65 Dubbel, Pool 1, Bana 101
Lag 1:  Göran Dufåker, 28360 - Yngve Jonsson, 20385   PAN
Lag 2:  Per Lindroth, 21334 - Ivan Stipic, 21624   LEJ
Lag 3:  Tommy Baudin, 24214 - Bengt Åkvist, 18898   LUL
Lag 4:  Hasse Lindberg, 14169 - Lars Rahme, 14171   FPS

V65 Dubbel, Pool 2, Bana 102
Lag 1:  Kjell Wallström, 28390 - Märta Wallström, 28574   KLO
Lag 2:  Birgitta Wildsjö, 30902 - Kurt Wildsjö, 30901   SÖD
Lag 3:  Mats Andersson, 28084 - Jan-Erik Johansson, 26160   SKN
Lag 4:  Åke Håkansson, 28237 - Jan Persson, 27469   BCÖ

V65 Dubbel, Pool 3, Bana 103
Lag 1:  Lennart Bengtsson, 29131 - Nils-Olof Nilsson, 14284   LBO
Lag 2:  Rolf Olsson, 28074 - Hans Thunander, 27729   ÖRE
Lag 3:  Claes-Göran Claesson, 11143 - Ingrid Larsson, 11175   KUN
Lag 4:  Rolf Hermansson, 24935 - Åke Thunfors, 11984   SMB

V65 Dubbel, Pool 4, Bana 104
Lag 1:  Maja Lindholm, 23258 - Karina Pettersson, 16818   GBK
Lag 2:  Jan Eriksson, 15650 - Jan-Erik Lönn, 21244   MOR
Lag 3:  Christer Kullberg, 12598 - Lars Thomasson, 12541   SKA
Lag 4:  Ove Johansson, 28406 - Ola Stenbrink, 20794   FFP

V65 Dubbel, Pool 5, Bana 105
Lag 1:  Rune Sundell, 29862 - Rune Gustavsson, 28835   GRY
Lag 2:  Arne Bjelk, 13545 - Erian Bjelk, 13546   QUA
Lag 3:  Tage Axelsson, 19998 - Göran Nyman, 28518   SMB
Lag 4:  Siw Kämpe Uddemar, 27533 - Göran Schultz, 21938   IST

V65 Dubbel, Pool 6, Bana 106
Lag 1:  Rolf Larsson, 24390 - Janne Söderström, 24891   ESP
Lag 2:  Jan Lindqvist, 24772 - Kenneth Lindvall, 20808   VPC
Lag 3:  Ole Gröndahl, 27284 - Lars Gustafsson, 23583   NOR
Lag 4:  Lizzie Hjert, 16484 - Erkki Munnukka, 14620   LBJ

V65 Dubbel, Pool 7, Bana 107
Lag 1:  Björn Fränding, 28739 - Benny Larsson, 29693   VPC
Lag 2:  Inga Lindström, 25218 - Lars Lindström, 26252   KLO
Lag 3:  Barbro Skogsmark, 18120 - Bertil Stenman, 30496   KRY
Lag 4:  Marion Andersson, 10315 - Gert Wulff, 26260   TBG

V65 Dubbel, Pool 8, Bana 108
Lag 1:  Leila Partti, 19545 - Vesa Partti, 10021   HÖG
Lag 2:  Stig Gustavsson, 13954 - Stig-Gunnar Pettersson, 29007   HOF
Lag 3:  Håkan Blomqvist, 25810 - Bo Ekberg, 11011   FLE
Lag 4:  Maj-Lis Löving, 26229 - Aina Svensson, 19732   SKA

V65 Dubbel, Pool 9, Bana 109
Lag 1:  Jan-Olof Caspersson, 10854 - Mona Larsson, 26253   KIF
Lag 2:  Berit Almén, 23524 - Britt Ståhl, 23321   KRY
Lag 3:  Ove Häggström, 26338 - Kurt Larsson, 25758   NPF
Lag 4:  Bertil Andréasson, 26053 - Christer Sköld, 30242   VIR

V65 Dubbel, Pool 10, Bana 110
Lag 1:  Ulla Gustavsson, 28703 - Lars Pettersson, 28501   VÄX
Lag 2:  Laila Hillström, 28597 - Bengt Hillström, 28373   NÄS
Lag 3:  Lennart Johansson, 19281 - Rune Åström, 21024   LUL
Lag 4:  Bengt Lind, 16797 - Monica Lind, 16796   TBC

V65 Dubbel, Pool 11, Bana 111
Lag 1:  Claes Bergh, 14202 - Stefan Svensson, 20681   BON
Lag 2:  Assar Lindkvist, 25606 - Barbro Lindkvist, 25605   LUL
Lag 3:  Els Marie Niccolai, 23009 - Luciano Niccolai, 23010   BLK
Lag 4:  Karin Berg, 27580 - Margareta Lindroth, 21335   LEJ

V65 Dubbel, Pool 12, Bana 112
Lag 1:  Kristina Fröberg, 21548 - Per Fröberg, 21546   FEB
Lag 2:  Edina Veznaver, 25884 - Rudjero Veznaver, 25883   JOB
Lag 3:  Stina Magnusson, 29028 - Arne Pettersson, 29027   KAJ
Lag 4:  Jan Norman, 23972 - Majvi Norman, 23971   ÖSK

V65 Dubbel, Pool 13, Bana 113
Lag 1:  Britt Andrén, 19648 - Björn Hugosson, 23605   KUN
Lag 2:  Gunnel Jansson, 27171 - Ann-Britt Olsson, 22268   PAN
Lag 3:  Margit Kroohn, 19886 - Britt Lundbäck, 14231   BON
Lag 4:  Leif Carlsson, 25750 - Lars Erik Wallin, 25727   KLO

V65 Dubbel, Pool 14, Bana 114
Lag 1:  Bernt Johansson, 17400 - Anders Nyström, 11829   BOD
Lag 2:  Gert Dahlskog, 11515 - Bo Persson, 24701   FJÄ
Lag 3:  Inger Årnfelt, 16557 - Lars-Erik Årnfelt, 16518   RPC
Lag 4:  Rolf Raumer, 28391 - Lars-Inge Wiberg, 29000   LBJ

V65 Dubbel, Pool 15, Bana 115
Lag 1:  Hans Eriksson, 22224 - Hans Nyström, 15902   TBC
Lag 2:  Ove Brendelius, 29494 - Walter Montin, 22957   ÖSK
Lag 3:  Wivi Jonsson, 28221 - Allis Wedberg, 22660   NJV
Lag 4:  Lennart Johansson, 29527 - Eva Larsson, 29528   FLE

V65 Dubbel, Pool 16, Bana 116
Lag 1:  Torsten Norberg, 12415 - Vivie Norberg, 12416   NJV
Lag 2:  Ingemar Olmats, 25144 - Anders Täpp, 28575   MOR
Lag 3:  Per-Olof Ahlin, 24473 - Ingemar Johansson, 20458   SMB
Lag 4:  Berndt Eskilsborn, 24769 - Inger Eskilsborn, 25244   VPC

V65 Dubbel, Pool 17, Bana 117
Lag 1:  Anne Bergqvist, 24108 - Göran Olsson, 24127   WWI
Lag 2:  Åke Einarsson, 27886 - Sven Englund, 27071   MOR
Lag 3:  Ingegerd Hedenskog, 28029 - Gunnar Näslund, 27545   KLO
Lag 4:  Elizabeth Clausén, 18143 - Rune Jansson, 14623   PRI

V65 Dubbel, Pool 18, Bana 118
Lag 1:  Per-Axel Hansson, 11442 - Erling Hongell, 14618   BOO
Lag 2:  Ulf Eriksson, 22902 - Svante Sjölin, 19673   BLK
Lag 3:  Carlos Soto, 12931 - Claes Svensson, 13114   VÄX
Lag 4:  Leif Lindberg, 29775 - Ingemar Pettersson, 29780   STL

V65 Dubbel, Pool 19, Bana 119
Lag 1:  Monica Andersson, 26274 - Stig-Olof Andersson, 26275   TIB
Lag 2:  Folke Björkman, 26115 - Jan-Erik Åkvist, 27831   KLX
Lag 3:  Anne-Marie Skoog, 23537 - Lars Skoog, 23538   VED
Lag 4:  Ulla Britt Bragstedt, 23734 - Margit Erkers, 28902   LEK

V65 Dubbel, Pool 20, Bana 120
Lag 1:  Bert Ekendahl, 25575 - Karl-Eric Lagerquist, 28844   KRY
Lag 2:  Göran Eliasson, 16928 - Hannu Lilja, 15202   FPS
Lag 3:  Ann-Christin Olsson, 24126 - Gunilla Petersson, 24878   WWI
Lag 4:  Roland Nilsson, 28045 - Bo Norelius, 27124   OBS

V65 Dubbel, Pool 21, Bana 121
Lag 1:  Bo Eriksson, 24993 - Curt Ziemke, 27562   LEJ
Lag 2:  Ulf Ridefelt, 29724 - Karl-Erik Sedvall, 29620   ESP
Lag 3:  Anita Utterström, 23477 - Rune Utterström, 23476   LUL
Lag 4:  Hjördis Renfana, 29558 - Bertil Renfana, 29557   ÖRE

V65 Dubbel, Pool 22, Bana 122
Lag 1:  Clary Glaas, 27779 - Allan Johansson, 23325   NOR
Lag 2:  Birger Jansson, 29769 - Ove Jansson, 29771   STL
Lag 3:  Mats Nilsson, 25656 - Gert Persson, 17733   PET
Lag 4:  Ingemar Johansson, 23982 - Karin Lindberg, 23660   LFL

V65 Dubbel, Pool 23, Bana 123
Lag 1:  Björn Alvin, 28071 - Bengt Roos, 28067   OBS
Lag 2:  B-G Nilsson, 25585 - Elvy Nilsson, 25584   FFP
Lag 3:  Gunilla Backman, 29957 - Kjell Backman, 29958   LUL
Lag 4:  Barbro Hansson, 28457 - Gunnel Hansson, 10491   FJÄ

V65 Dubbel, Pool 24, Bana 124
Lag 1:  Mats-Ove Alexandersson, 28260 - Florence Lind, 28257   DER
Lag 2:  Kjell Davidsson, 24863 - Kristina Davidsson, 24864   KAJ
Lag 3:  Jan Petschler, 28188 - Kerstin Petschler, 28187   BOD
Lag 4:  Rolf Cronebratt, 19416 - Elisabet Rilling, 11945   LBJ

V65 Dubbel, Pool 25, Bana 125
Lag 1:  Bertil Karlsson, 23893 - Siv Karlsson, 23894   DER
Lag 2:  Åke Lundén, 10727 - Eva Wedin, 26183   PAN
Lag 3:  Inge Wedholm, 29787 - Carl Evert Bengtsson, 29762   STL
Lag 4:  Carl- Olov Land, 18406 - Christina Landh, 28704   ÅKE

V65 Dubbel, Pool 26, Bana 126
Lag 1:  Kjell Andersson, 27786 - Maj-Britt Petersson, 29052   FFP
Lag 2:  Lennart Andersson, 12323 - Lars-Åke Nordh, 21483   ÖDE
Lag 3:  Mona Johansson, 27448 - Margareta Lundqvist, 28778   VÄX
Lag 4:  Ture Engstedt, 21841 - Evert Ädel, 21840   BLK

V65 Dubbel, Pool 27, Bana 127
Lag 1:  Kjell Berglund, 16524 - Tutta Pettersson, 28877   FFP
Lag 2:  Lars-Gunnar Krantz, 27474 - Helena Ojala, 27475   KIF
Lag 3:  Kerstin Persson, 19039 - Lillvor Varnrot, 23519   KRY
Lag 4:  Lennart Gustafsson, 23129 - Reie Lindberg, 13914   LFL

V65 Dubbel, Pool 28, Bana 128
Lag 1:  Bengt Jonsson, 27775 - Lennart Hammarlind, 20860   KLO
Lag 2:  Ninni Lis Larsson, 12682 - Ann-Marie Olofson, 19232   LFL
Lag 3:  Lennart Andersson, 24193 - Gunilla Ribbert, 27582   LEJ
Lag 4:  Inger Hallqvist, 29873 - Leif Hallqvist, 29874   LEK

V65 Dubbel, Pool 29, Bana 129
Lag 1:  Christer Swenson, 18744 - Linnea Swenson, 18743   KÄR
Lag 2:  Barbro Hjalmarsson, 22963 - Christer Lindgren, 29263   FLE
Lag 3:  Åke Ekstrand, 27898 - Alex Strachan, 24039   TDJ
Lag 4:  Jan Berndtsson, 15558 - Liselotte Berndtsson, 15559   LEJ

V65 Dubbel, Pool 30, Bana 130
Lag 1:  Margareta Larsson, 23396 - Stig Larsson, 21013   TIB
Lag 2:  Leif Gustavsson, 27639 - Rolf Lindvall, 24021   VPC
Lag 3:  Britt-Louise Andersson, 18659 - Sven Sundberg, 18658   LUL
Lag 4:  Rolf Almén, 23523 - Åke Ståhl, 23662   KRY

V65 Dubbel, Pool 31, Bana 131
Lag 1:  Ulla Schönning, 25571 - Börje Andersson, 29032   KLO
Lag 2:  Lars-Erik Larsson, 18594 - Stina Lundblad, 20804   SKT
Lag 3:  Alf Eriksson, 28960 - Lars-Olof Larsson, 27135   UPS
Lag 4:  Inga-Lisa Corell- Sällberg, 22203 - Stig-Olof Sällberg, 22204   BON

V65 Dubbel, Pool 32, Bana 132
Lag 1:  Ebon Lundmark, 29818 - Bertil Pettersson, 30814   UPS
Lag 2:  Inger Borland, 26237 - Sture Sjöö, 22637   PNU
Lag 3:  Jan Gedeborg, 26063 - Jan-Olof Holmström, 27442   LUL
Lag 4:  Sune Karlsson, 22306 - Lars Nygårds, 25061   LEK

V65 Dubbel, Pool 33, Bana 133
Lag 1:  Maj- Britt Norberg, 18997 - Sven Nordlund, 18996   SUN
Lag 2:  Lisbeth Bonäs, 25475 - Per-Åke Lindgren, 23317   KLO
Lag 3:  Leif Jakobsson, 28193 - Bo Ögrim, 21247   MOR
Lag 4:  Hans Lindgren, 16662 - Tom Mentzer, 10609   TBC

V65 Dubbel, Pool 34, Bana 134
Lag 1:  Sture Lundström, 27089 - Arne Pers, 16421   LEK
Lag 2:  Anita Berg, 28121 - Ken Berg, 28122   FFP
Lag 3:  Sivert Eriksson, 12582 - Ingemar Karlsson, 12597   SKA
Lag 4:  Sten-Eric Lindquist, 19875 - Jan B W Rosengren, 25794   NIL

V65 Dubbel, Pool 35, Bana 135
Lag 1:  Annika Afzelius, 16523 - Gunnar Pettersson, 25843   FFP
Lag 2:  Anita Flinkfeldt, 23548 - Jan Flinkfeldt, 23475   LUL
Lag 3:  Oscar Bergman, 25430 - Göran Larsson, 24881   WWI
Lag 4:  Bengt Hedvall, 28496 - Rolf Thurfors, 23973   ÖSK

V65 Dubbel, Pool 36, Bana 136
Lag 1:  Sune Moberg, 25730 - Douglas Adolfsson, 23900   VAR
Lag 2:  Bengt Arktoft, 21537 - Sven Lövgren, 14232   TIB
Lag 3:  Gun Nyström, 17271 - Anna-Lena Eriksson, 22223   TBC
Lag 4:  Seppo Luoma, 12807 - Tuulikki Luoma, 12808   FLE

V65 Dubbel, Pool 37, Bana 137
Lag 1:  Maj-Britt Andersson, 30576 - Mayvor Bergstrand, 30577   TDJ
Lag 2:  Göran Borgman, 11025 - Lars-Göran Persson, 11042   GUB
Lag 3:  Wolf Billström, 20973 - Lars Ringdahl, 25442   BOO
Lag 4:  Anita Wenzel, 15832 - Sven Wenzel, 15833   PNU

V65 Dubbel, Pool 38, Bana 138
Lag 1:  Lena Nilsson, 29955 - Sven Nilsson, 29956   LUL
Lag 2:  Birgitta Olofsson, 28777 - Gunnar Sandberg, 26070   018
Lag 3:  Karl-Erik Karlsson, 27186 - Bertil Wendert, 27992   VPC
Lag 4:  Clas Göthlin, 11740 - Stig Karlsson, 12450   SIM

V65 Dubbel, Pool 39, Bana 139
Lag 1:  Tommy Andersson, 12125 - Björn Hansson, 10490   FJÄ
Lag 2:  Jörgen Pettersson, 30501 - Jan Viberg, 14468   KUN
Lag 3:  Bengt Edholm, 27983 - Ella Edholm, 27982   BOD
Lag 4:  Lars Wickström, 20339 - Stelio Bersan, 23323   KRY

V65 Dubbel, Pool 40, Bana 140
Lag 1:  Stig Smångs, 19658 - Maj-Britt Smångs, 19659   MOR
Lag 2:  Sven Derring, 21879 - Lars Ericsson, 10455   FJÄ
Lag 3:  Britt-Inger Nilsson, 22683 - Rolf Nilsson, 22684   BOO
Lag 4:  Leif Lind, 28579 - Karl-Oscar Sundqvist, 30315   ÖSK

V65 Dubbel, Pool 41, Bana 141
Lag 1:  Bengt Persson, 16184 - Margareta Persson, 24890   ESP
Lag 2:  Siv Lake, 16719 - Solfrid Persson, 19574   BON
Lag 3:  Ann-Britt Blixt, 21883 - Anita Persson, 28154   FJÄ
Lag 4:  Kenneth Johansson, 13821 - Birgitta Olausson, 18071   VAR

V65 Dubbel, Pool 42, Bana 142
Lag 1:  Inger Löfgren, 10110 - Ove Löfgren, 16095   KÄR
Lag 2:  Britta Olby, 17390 - Birger Eriksson, 22941   MOR
Lag 3:  Ebba Larsson, 27809 - Agneta Öhman, 28117   NPF
Lag 4:  Maj-Britt Bergsten, 23361 - Elna Johansson, 25289   FFP

V65 Dubbel, Pool 43, Bana 143
Lag 1:  Ingvar Carlsson, 25858 - Lennart Gustavsson, 25091   FLL
Lag 2:  Lennart Johansson, 17831 - Elsy Svensson, 26268   VAR
Lag 3:  Eivor Holmqvist, 19243 - Evy Lehman, 19535   LUL
Lag 4:  Bengt Norr, 22345 - Alf Glevén, 22343   KLO

V65 Dubbel, Pool 44, Bana 144
Lag 1:  Leif Eriksson, 10644 - Leif Rundblad, 13771   TBC
Lag 2:  Elisabeth Myrevik, 24799 - Östen Myrevik, 24800   LUL
Lag 3:  Lars-Göran Lind, 30379 - Mona Lindgren, 30380   ÖSK
Lag 4:  Kurt Blom, 25273 - Gunnar Jansson, 21343   ÖDE

V65 Dubbel, Pool 45, Bana 145
Lag 1:  Matz Rosenberg, 24886 - Tage Öhlen, 25497   LUL
Lag 2:  Gunnar Davidsson, 27711 - Bernt Norberg, 25680   GRY
Lag 3:  Leif Johansson, 24781 - Egon Mörk, 24780   BON
Lag 4:  Sven-Olof Carlsson, 24831 - Rudolf Jarz, 12923   VÄX

V65 Dubbel, Pool 46, Bana 146
Lag 1:  Inga-Britt Andersson, 20346 - Anita Eriksson, 15652   MOR
Lag 2:  Kristina Flisager-Mårtensson, 30349 - Gudmund Mårtensson, 30350   TBC
Lag 3:  Tage Axelsson, 24330 - Karin Bergström, 26195   SSÖ
Lag 4:  Inger Karlsson, 27185 - Ylva Wendert, 27993   VPC

V65 Dubbel, Pool 47, Bana 147
Lag 1:  Sten Wilhelmsson, 21059 - Ulla Wilhelmsson, 21058   TRÅ
Lag 2:  Arne Johansson, 18802 - Lennart Petersson, 21216   LEJ
Lag 3:  Kjell Karlsson, 27128 - Gösta Gunderson, 23646   KLO
Lag 4:  Per-Erik Holst, 28451 - Lennart Jönsson, 13916   LVÄ

V65 Dubbel, Pool 48, Bana 148
Lag 1:  Bo Jakobsson, 27272 - Maj-Britt Jakobsson, 27273   FLE
Lag 2:  Bengt Bergqvist, 12399 - Ove Olsson, 25789   NJV
Lag 3:  Eigil Hansson, 16463 - Hans Nilsson, 12848   ÅST
Lag 4:  Birgitta Bäcklund, 23314 - Göte Bäcklund, 23315   ÖSK

V65 Dubbel, Pool 49, Bana 149
Lag 1:  Bengt Olov Andreasen, 22607 - Karl-Erik Söderlund, 25771   TDJ
Lag 2:  Göran Nilsson, 20172 - Margaretha Norberg, 14611   SKÖ
Lag 3:  Anders Almquist, 13907 - Olle Almquist, 13908   ÅKE
Lag 4:  Arne Andersson, 21176 - Inger Andersson, 21177   PNU

V65 Dubbel, Pool 50, Bana 150
Lag 1:  Hans Karlsson, 27522 - Sören Sahlins, 26184   PAN
Lag 2:  Gunnar Henriksson, 15494 - Folke Johansson, 27549   KLX
Lag 3:  Thomas Persson, 22930 - Lars-Erik Rydberg, 27906   VAR
Lag 4:  Karl-Ivan Andersson, 25719 - Maud Andersson, 30458   FLE

V65 Dubbel, Pool 51, Bana 151
Lag 1:  Göran Ivarsson, 12059 - Kurt Sandberg, 28255   CDB
Lag 2:  Sven Edlund, 25352 - Olle Wiberg, 25291   UPS
Lag 3:  Thure Berg, 22445 - Lennart Johansson, 24205   NOR
Lag 4:  Kent Ohlsson, 11041 - Urban Sandberg, 19608   GUB

V65 Dubbel, Pool 52, Bana 152
Lag 1:  Barbro Blomqvist, 25811 - John Olof Hjalmarsson, 22948   FLE
Lag 2:  Maj-Britt Johansson, 30785 - Rune Johansson, 30786   UTS
Lag 3:  Bertil Andersson, 26141 - Kerstin Andersson, 26140   FFP
Lag 4:  Gösta Karlsson, 23135 - Östen Marklund, 23136   LUL

V65 Dubbel, Pool 53, Bana 153
Lag 1:  Göran Carlén, 12701 - Gunhild Carlén, 12700   SSÖ
Lag 2:  Allan Edlund, 21098 - Håkan Strand, 30660   ÖSK
Lag 3:  Aune Henriksson, 28317 - Björn Henriksson, 28318   KAJ
Lag 4:  Leif Hansson, 14495 - Rolf Lidén, 20661   LER

Junior Mixed Trippel
Junior Mixed Trippel, Pool 1, Bana 3-4
Lag 1:  Paul Johansson, 25521 - Ivar Liljegren, 25946 - Cajsa Qvarnström, 26278   SÖR
Lag 2:  Viktor Johansson, 27867 - Linn Callderyd, 24900 - Sara Andersson, 28000   HBY
Lag 3:  Emma Bernström, 27287 - Emmelie Gustavsson Engdahl, 28756 - Rasmus Gustavsson Engdahl, 28757   SÖR
Lag 4:  Isabelle Alstander, 27246 - Pierre Alstander, 25790 - Petter Svensson, 28106   CDB

Junior Mixed Trippel, Pool 2, Bana 5-6
Lag 1:  Adina Gerdvall, 25163 - Isac Gerdvall, 25162 - Carl Nordström, 25165   SÖR
Lag 2:  Jacob Andersson, 27969 - Jonas Andersson, 28011 - Olivia Carlén, 27953   BCÖ
Lag 3:  Elin Ekberg, 30241 - Maria Eriksson, 30407 - Hugo Åkesson, 30099   CPC
Lag 4:  Marcus Ström, 30363 - Saga Wahlberg, 27275 - Lava Franck, 27388   ÅBK

Junior Mixed Dubbel
Junior Mixed Dubbel, Pool 1, Bana 1-2
Lag 1:  Marcus Ström, 30363 - Linn Callderyd, 24900   ÅBK
Lag 2:  Paul Johansson, 25521 - Cajsa Qvarnström, 26278   SÖR
Lag 3:  Viktor Johansson, 27867 - Moa Kallionpää, 29362   HBY
Lag 4:  Isabelle Alstander, 27246 - Petter Svensson, 28106   CDB

Junior Mixed Dubbel, Pool 2, Bana 3-4
Lag 1:  Emma Bernström, 27287 - Carl Nordström, 25165   SÖR
Lag 2:  Jonas Andersson, 28011 - Olivia Carlén, 27953   BCÖ
Lag 3:  Pierre Alstander, 25790 - Saga Wahlberg, 27275   CDB
Lag 4:  Adina Gerdvall, 25163 - Isac Gerdvall, 25162   SÖR

Yngre Junior Mixed
Yngre Junior Mixed, Pool 1, Bana 5-6
Lag 1:  Emmelie Gustavsson Engdahl, 28756 - Ivar Liljegren, 25946   SÖR
Lag 2:  Lava Franck, 27388 - Jacob Andersson, 27969   GBB
Lag 3:  Moa Dahlén, 29444 - William Grandin, 30968   ÖSK
Lag 4:  Freja Terestchenko, 28244 - Pontus Terestchenko, 28245   BOO

Minior Mixed
Minior Mixed, Pool 1, Bana 7-8
Lag 1:  Emmeli Rudin, 30286 - Lucas Rudin, 30284   SÖR
Lag 2:  Emil Brage, 30973 - Frida Brage, 30972   SÖR
Lag 3:  Mose Gerdvall, 28758 - Ida Wahlbin, 29445   SÖR
Lag 4:  Elin Ekberg, 30241 - Hugo Åkesson, 30099   CPC

Junior Singel
Junior Singel, Pool 1, Bana 308
Lag 1:  Moa Kallionpää, 29362   OPP
Lag 2:  Ivar Liljegren, 25946   SÖR
Lag 3:  Olivia Carlén, 27953   BCÖ
Lag 4:  Carl Nordström, 25165   SÖR

Junior Singel, Pool 2, Bana 309
Lag 1:  Saga Wahlberg, 27275   CPC
Lag 2:  Viktor Johansson, 27867   HBY
Lag 3:  Pierre Alstander, 25790   CDB
Lag 4:  Paul Johansson, 25521   SÖR

Junior Singel, Pool 3, Bana 310
Lag 1:  Isac Gerdvall, 25162   SÖR
Lag 2:  Petter Svensson, 28106   CDB
Lag 3:  Malin Kallbro, 29292   ÅST
Lag 4:  Jonas Andersson, 28011   BCÖ

Junior Singel, Pool 4, Bana 311
Lag 1:  Cajsa Qvarnström, 26278   SÖR
Lag 2:  Isabelle Alstander, 27246   CDB
Lag 3:  Marcus Ström, 30363   ÅBK
Lag 4:  Emma Bernström, 27287   SÖR

Yngre Junior Singel
Yngre Junior Singel, Pool 1, Bana 305
Lag 1:  Lava Franck, 27388   GBB
Lag 2:  Linn Callderyd, 24900   CPC
Lag 3:  Emmelie Gustavsson Engdahl, 28756   SÖR
Lag 4:  Sara Andersson, 28000   BRO

Yngre Junior Singel, Pool 2, Bana 306
Lag 1:  Linnea von Eggers Patron, 30289   KÄR
Lag 2:  Elis Carlsson, 30706   SIT
Lag 3:  Simon Thorell, 27579   POM
Lag 4:  Vakant

Yngre Junior Singel, Pool 3, Bana 307
Lag 1:  Samuel Stubbendorff, 28679   AIK
Lag 2:  Jacob Andersson, 27969   BCÖ
Lag 3:  Oliver Thorell, 30939   TRX
Lag 4:  William Grandin, 30968   ÖSK

Minior Singel
Minior Singel, Pool 1, Bana 301
Lag 1:  Elin Ekberg, 30241   CPC
Lag 2:  Rasmus Gustavsson Engdahl, 28757   SÖR
Lag 3:  Emelie Csapo, 29702   SKT
Lag 4:  Emil Brage, 30973   SÖR

Minior Singel, Pool 2, Bana 302
Lag 1:  Tim Duvenfelt, 30988   BRO
Lag 2:  Sebastian Kallionpää, 29363   OPP
Lag 3:  Mose Gerdvall, 28758   SÖR
Lag 4:  Emmeli Rudin, 30286   SÖR

Minior Singel, Pool 3, Bana 303
Lag 1:  Ida Wahlbin, 29445   ÖSK
Lag 2:  Frida Brage, 30972   SÖR
Lag 3:  Hugo Åkesson, 30099   CPC
Lag 4:  Lucas Rudin, 30284   SÖR

Minior Singel, Pool 4, Bana 304
Lag 1:  Maria Eriksson, 30407   CPC
Lag 2:  Moa Dahlén, 29444   ÖSK
Lag 3:  Noel Gustavsson Engdahl, 29443   SÖR
Lag 4:  Adam Rudin, 30287   SÖR

Junior Trippel
Junior Trippel, Pool 1, Bana 1-2
Lag 1:  Isabelle Alstander, 27246 - Pierre Alstander, 25790 - Petter Svensson, 28106   CDB
Lag 2:  Emma Bernström, 27287 - Isac Gerdvall, 25162 - Carl Nordström, 25165   SÖR
Lag 3:  Vakant
Lag 4:  Viktor Johansson, 27867 - Marcus Ström, 30363 - Emmelie Gustavsson Engdahl, 28756   HBY

Junior Trippel, Pool 2, Bana 3-4
Lag 1:  Mikael Bartoft, 29361 - Moa Kallionpää, 29362 - Sebastian Kallionpää, 29363   OPP
Lag 2:  Simon Thorell, 27579 - Pontus Thorell, 29708 - Jacob Thorell , 29709   POM
Lag 3:  Paul Johansson, 25521 - Ivar Liljegren, 25946 - Cajsa Qvarnström, 26278   SÖR
Lag 4:  Jacob Andersson, 27969 - Jonas Andersson, 28011 - Olivia Carlén, 27953   BCÖ

Yngre Junior Trippel
Yngre Junior Trippel, Pool 1, Bana 7-8
Lag 1:  Felix Bergström, 30282 - Max Bergström, 30283 - Axel Eriksson, 30285   SÖR
Lag 2:  Moa Dahlén, 29444 - William Grandin, 30968 - Ida Wahlbin, 29445   ÖSK
Lag 3:  Samuel Stubbendorff, 28679 - Elis Carlsson, 30706 - Pontus Terestchenko, 28245   AIK
Lag 4:  Sara Andersson, 28000 - Lava Franck, 27388 - Linnea von Eggers Patron, 30289   BRO

Minior Trippel
Minior Trippel, Pool 1, Bana 5-6
Lag 1:  Emil Brage, 30973 - Lucas Rudin, 30284 - Olle Eriksson, 30971   SÖR
Lag 2:  Mose Gerdvall, 28758 - Noel Gustavsson Engdahl, 29443 - Rasmus Gustavsson Engdahl, 28757   SÖR
Lag 3:  Tim Duvenfelt, 30988 - Emelie Csapo, 29702 - Oliver Thorell, 30939   BRO
Lag 4:  Elin Ekberg, 30241 - Maria Eriksson, 30407 - Hugo Åkesson, 30099   CPC

Junior Dubbel
Junior Dubbel, Pool 1, Bana 1
Lag 1:  Marcus Ström, 30363 - Emmelie Gustavsson Engdahl, 28756   ÅBK
Lag 2:  Emma Bernström, 27287 - Ivar Liljegren, 25946   SÖR
Lag 3:  Pierre Alstander, 25790 - Petter Svensson, 28106   CDB
Lag 4:  Isac Gerdvall, 25162 - Carl Nordström, 25165   SÖR

Junior Dubbel, Pool 2, Bana 2
Lag 1:  Viktor Johansson, 27867 - Isabelle Alstander, 27246   HBY
Lag 2:  Paul Johansson, 25521 - Cajsa Qvarnström, 26278   SÖR
Lag 3:  Mikael Bartoft, 29361 - Moa Kallionpää, 29362   OPP
Lag 4:  Jonas Andersson, 28011 - Olivia Carlén, 27953   BCÖ

Yngre Junior Dubbel
Yngre Junior Dubbel, Pool 1, Bana 3
Lag 1:  Freja Terestchenko, 28244 - Pontus Terestchenko, 28245   BOO
Lag 2:  Linnea von Eggers Patron, 30289 - Rasmus Gustavsson Engdahl, 28757   KÄR
Lag 3:  Vakant
Lag 4:  Simon Thorell, 27579 - Pontus Thorell, 29708   POM

Yngre Junior Dubbel, Pool 2, Bana 4
Lag 1:  Felix Bergström, 30282 - Axel Eriksson, 30285   SÖR
Lag 2:  Elis Carlsson, 30706 - Samuel Stubbendorff, 28679   SIT
Lag 3:  Jacob Andersson, 27969 - William Grandin, 30968   BCÖ
Lag 4:  Vakant

Minior Dubbel
Minior Dubbel, Pool 1, Bana 5
Lag 1:  Sebastian Kallionpää, 29363 - Tim Duvenfelt, 30988   OPP
Lag 2:  Max Bergström, 30283 - Lucas Rudin, 30284   SÖR
Lag 3:  Vakant
Lag 4:  Moa Dahlén, 29444 - Ida Wahlbin, 29445   ÖSK

Minior Dubbel, Pool 2, Bana 6
Lag 1:  Elin Ekberg, 30241 - Hugo Åkesson, 30099   CPC
Lag 2:  Emil Brage, 30973 - Adam Rudin, 30287   SÖR
Lag 3:  Frida Brage, 30972 - Emmeli Rudin, 30286   SÖR
Lag 4:  Vakant

Minior Dubbel, Pool 3, Bana 7
Lag 1:  Emelie Csapo, 29702 - Maria Eriksson, 30407   SKT
Lag 2:  Märta Bergström, 30975 - Olle Eriksson, 30971   SÖR
Lag 3:  Mose Gerdvall, 28758 - Noel Gustavsson Engdahl, 29443   SÖR
Lag 4:  Vakant