SM 2010
Slutspelsplaceringar

Öppen Mixed -- V55 Mixed -- V65 Mixed -- Öppen Singel -- Dam Singel -- V55 Singel -- V65 Singel -- Öppen Trippel -- Dam Trippel -- V55 Trippel -- V65 Trippel -- Öppen Dubbel -- Dam Dubbel -- V55 Dubbel -- V65 Dubbel -- Junior Mixed -- Yngre Junior Mixed -- Minior Mixed -- Junior Singel -- Yngre Junior Singel -- Minior Singel -- Junior Trippel -- Yngre Junior Trippel -- Minior Trippel -- Junior Dubbel -- Yngre Junior Dubbel -- Minior Dubbel --

Öppen Mixed
1:a Joachim Andersson, Jessica Johansson, COCCINELLE PETANQUE CLUB MALMÖ, CPC
2:a Pablo Patron, Anette Söderlund, SSK GOTHENBURG BOULE BANGERS, GBB
3:a Elisabet Larsson, Rickard Nilsson, COCCINELLE PETANQUE CLUB MALMÖ, CPC
3:a Birgitta Ekroth, Mats Hamberg, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/4: Anders Csapó, Carina Schultz, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/4: Susanne Johansson, Albin Plantin, SIBIRIEN CLUB PETANQUE, SCP
1/4: Mikael Andersson, Signe Holgersson, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/4: Charlotta Brohult, Niklas Marklund, BK SITTING BOULE, SIT
1/8: Peter Ahlbom, Katarina Tell, BILL OCH BOULE, BOB
1/8: Björn Johansson, Ingrid Wahlbin, SIBIRIEN CLUB PETANQUE, SCP
1/8: Fredrik Ekwall, Jenny Hamberg, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/8: Cecilia Holm, Carljohan Möller, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/8: Patrik Andersson, Therése Sjöström, HALMSTAD PETANK, HPK
1/8: Måns Daniel, Lotta Larsson, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/8: Helene Blomqvist, Jesper Skult, BOULERO SSK, BRO
1/8: Annelie Behring, Patric Larsson, BOULE KLUBB STRAND HJO, BKS
1/16: Linda Bengtsson, Henri von Eggers Patron, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/16: Thomas Callderyd, Eva-Karin Ingelstedt, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/16: Bill Jönsson, Nina Roth, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/16: Kenneth Tengström, Åsa Tengström, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/16: Emma Larsson, Jörgen Strende, BOULE KLUBB STRAND HJO, BKS
1/16: Bo Persson, Emilia Rosander, RONNEBY BOULE CLUB, RON
1/16: Kent Carlsson, Agneta Garpenskog, HALMSTAD PETANK, HPK
1/16: Carina Nilsson, Thomas Wiede, HALMSTAD PETANK, HPK
1/16: Håkan Eriksson, Monica Eriksson, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/16: Camilla Csapó, Lennart Wahlberg, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/16: Gudrun Andréasson, Hannu Kolehmainen, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/16: Annika Fjelkner, Stefan Holmström, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/16: Stefan Blom, Kicki Wahlberg, CLUB ISTANBOULE, IST
1/16: Evelina Lans, Kent Wilhelmsson, KLOTSKALLARNA, KLO
1/16: Staffan Karp, Jeanette Olofsson, BS NORDBOULEN, NOR
1/16: Anders Holmberg, Ewa Söderholm-Holmberg, BK PARDÅNG NORRKÖPING, PAR
1/32: Kerstin Hjelm, Thor Andreas Hjelm, COCCINELLE PETANQUE CLUB MALMÖ, CPC
1/32: Ingela Eriksson, Rickard Strandberg, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/32: Conny Plantin, Yvonne Plantin, CLUB DE BOULE GRÄNNA, CDB
1/32: Patric Ericsson, Charlotte Sällbom, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/32: Anita Dahlerus, Markel Sjöström, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/32: Eva Carlsson, Fredrik J Svensson, MPK LA BOULE D OR, LBO
1/32: Marco Silfverberg, Maria Wallman, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/32: Kent Larsson, Marie Widell, BOULE VON PLATEN, BVP
1/32: Katarina Malmström, Mikael Nilsson, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/32: Thomas Johansson, Mia Nyström, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/32: Sten Alstander, Ulrika Alstander, CLUB DE BOULE GRÄNNA, CDB
1/32: Frida Arvidsson, Jimmie Olsen, HALMSTAD PETANK, HPK
1/32: Gunilla Nilsson, Göran Nilsson, ÖSTRA TORP BOULEFÖRENING, ÖST
1/32: Robin Johansson, Petra Karlsson, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/32: Ann Callderyd, Åke Rydén, SSK GOTHENBURG BOULE BANGERS, GBB
1/32: Anette Zaklada, Stephane Zaklada, WESTERVIKS BOULESÄLLSKAP, WES
1/32: Gabriella Karp, Mats Lindgren, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/32: Lina von Eggers Patron, Viktor von Eggers Patron, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/32: Elisabeth Carlström, Daniel Trobäck, KULLTORPS BOULE KLUBB, KLL
1/32: Johanna Löfqvist, Pontus Tengström, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/32: Kristian Ejvegård Eklund, Fenja Oredsson, NOBEL PETANQUE, NOB
1/32: Jörgen Jensen, Eva-Lena Malm, BOULE KLUBB STRAND HJO, BKS
1/32: Anne-Marie Carlsson, Niclas Hertz, CLUB ISTANBOULE, IST
1/32: Per Karlsson, Ethela Lindqvist, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/32: Mikael Baaz, Marie den Dulk, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/32: Göran Gustavsson, Johanna Nilsson, ROXEN PETANQUE CLUB, RPC
1/32: Maria Bernström, Sten Fornell, DJURGÅRDENS IF BOULEFÖRENING, DIF
1/32: Anna-Karin Gräffelt, Hannu Mäkitalo, OPPBOGA GILLE och BOULE SS, OPP
1/32: Roger Gerdvall, Mia Johansson Engdahl, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
1/32: Dag Hervieu, Kerstin Hopman, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/32: Tommy Moberg, Carina Nygårds, MORA-ORSA BOULE SÄLLSKAP, MOR
1/32: Ulf Wallman, Helene Widing, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/64: Ann-Chatrine Johansson, Peter Johansson, SVÄRDSJÖ IDROTTSFÖRENING, SVÄ
1/64: Torbjörn Hedenborg, Malin Mattsson, KLOTSKALLARNA, KLO
1/64: Jan Hansson, Ella-Britt Ludvigsson, ÖSTRA TORP BOULEFÖRENING, ÖST
1/64: Ann-Sofi Björndahl, Davy Johansson, HÄLLESÅKER IF, HÄL
1/64: Nina Nyström, Lars Svensson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/64: Linda Silfverberg, Ali Abdi Aden, BK SITTING BOULE, SIT
1/64: Conny Carlsson, Kerstin Ek, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/64: Joakim Trogen, Sanna Trogen, D. E. LA BOULE, DEB
1/64: Erika Hedström, Bertil Jacobsson, ÖREBRO BOULESÄLLSKAP, ÖRE
1/64: Emma Bergström, Hans Hellqvist, BOULE VON PLATEN, BVP
1/64: Per Davidsson, Eva Henningsson, KLOTSKALLARNA, KLO
1/64: Elna Nilsson, Nicklas Nyström, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/64: Lars Finné, Linda Finné, HALMSTAD PETANK, HPK
1/64: Magnus Bergström, Rebecka Bergström, BOULE VON PLATEN, BVP
1/64: Ulla Wahlstedt, Jan Östgren, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/64: Lars Ekroth, Pia Terestchenko, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/64: Anders Lindberg, Ann-Charlotte Qvarnström, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
1/64: Birgitta Thorell, Herman Thorell, CLUB BOULE LA POMME DE PIN, POM
1/64: Fredrik Holmqvist, Sara Poulsen, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/64: Tomas Ruudh, Jenny Sandström, 018 PETANQUE SÄLLSKAP, 018
1/64: Christer Axenstål, Åsa Jonsson, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/64: Björn Knösch, Margareta Lind, MÄLARDALENS PS, MÄL
1/64: Therese Broberg, Pauli Mäkitalo, OPPBOGA GILLE och BOULE SS, OPP
1/64: Gabriel Kleijn, Lotta Kleijn, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/64: Kaisa Andersson, Mattias Thorell, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/64: Jacqueline Cohen- Scalie, Magnus Müller, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/64: Robin Eiselt Ohlsson, Karin Petersson, KULLTORPS BOULE KLUBB, KLL
1/64: Claes Wiberg, Denise Wiberg Nattstjärna, SUMPAN BOULEKLUBB, SUM
1/64: Peter Tingström, Inger Tyfting, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/64: Made Kölgran, Magnus Kölgran, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ

V55 Mixed
1:a Lena Rut Ahl, Simon Cohen, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
2:a Cerstin Pettersson, Tore Pettersson, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
3:a Lee Ekström, Catharina Wiberg, FAGERSJÖ PS, FPS
3:a Anita Karlsson, Lennart Lundahl, RONNEBY BOULE CLUB, RON
1/4: Britt-Louise Andersson, Sven Sundberg, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/4: Jonny Patron, Anita Rasmusson, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/4: Rolf Bonäs, Ingalill Halvarsson, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/4: Alf Nilsson, Rose-Britt Nilsson, FLENS BOULE FÖRENING, FLE
1/8: Björn Alvin, Lill Alvin, FÖRENINGEN GÄSTABUDBOULARNA, GÄS
1/8: Birgitta Boholm, Tommy Boholm, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/8: Mervi Lundkvist, Bert- Ove Sund, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/8: May-Britt Andersson, Ove Holm, SKARA PETANQUE CLUB, SKA
1/8: Marita Rigfelt, Arne Teljer, LIDKÖPINGS BOULE KLUBB, LDÖ
1/8: Birgit Bokö, Thomas Bokö, TYRESÖ PETANQUE, TSÖ
1/8: Jan-Åke Brandt, Gerd Sandin, SANSJÖ BOULEKLUBB, SSÖ
1/8: Thomas Albinsson, Karin Granevik, LIDKÖPINGS BOULE KLUBB, LDÖ
1/16: Reijo Hallikainen, Tuula Hallikainen, LERUMS BOULESÄLLSKAP, LER
1/16: Tommy Baudin, Kerstin I Jakobsson, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/16: Bernt Johansson, Eva Johansson, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
1/16: Anna-Maria Karlsson, Ingemar Karlsson, SKARA PETANQUE CLUB, SKA
1/16: Anna Lundberg, Urban Thor, IDROTTSKLUBBEN VINCO, VIN
1/16: Anne Börjesson, Åke Börjesson, HÄLLESÅKER IF, HÄL
1/16: Ingrid Backe, Karl-Axel Brytz, HÖGANÄS BOULE KLUBB, HBK
1/16: Einar Andersson, Monika Andersson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/16: Åke Winberg, Berit Åslin, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/16: Kenneth Bengtsson, Agneta Ljungberg Bengtsson, HÖGANÄS BOULE KLUBB, HBK
1/16: Bertil Lindqvist, Yvonne Lindqvist, LERUMS BOULESÄLLSKAP, LER
1/16: Seppo Luoma, Tuulikki Luoma, FLENS BOULE FÖRENING, FLE
1/16: Anett Martinsson, Benny Martinsson, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
1/16: Carina Janson, Clas Janson, COCCINELLE PETANQUE CLUB MALMÖ, CPC
1/16: Lena Stenbeck, Nils Stenbeck, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/16: Bengt-Göran Ohlsson, Marianne Ohlsson, KULLTORPS BOULE KLUBB, KLL
1/32: Ulla-Britt Mentzer, Kjell Vretinger, TROLLBÄCKENS BOULECLUB, TBC
1/32: Ann-Kristin Rosén, Tommy Åberg, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/32: Hannu Lilja, Leena Lilja, STOCKHOLMS BOULEKLUBB, SBK
1/32: Anders Nyström, Åse Nyström, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
1/32: Gunnel Jansson, Christer Olsson, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/32: Peter Elgström, Ragnhild Nyberg, STOCKHOLMS BOULEKLUBB, SBK
1/32: Ulla Nilsson, Arne Trobäck, KULLTORPS BOULE KLUBB, KLL
1/32: Sten-Eric Lindqvist, Siv Vedung, MOPS HERR NILSON, NIL
1/32: Gun Heidenreich, Werner Heidenreich, SKARA PETANQUE CLUB, SKA
1/32: Ingmar Stoor, Lotta Stoor, Södertälje Boule Klubb, SÖD
1/32: Ethel Forsberg, Sven Sandin, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/32: Karl-Gustav Lindblom, Vivian Simpsson, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/32: Cliff Johansson, Lena Sandberg, DJURGÅRDENS IF BOULEFÖRENING, DIF
1/32: Kjell Davidsson, Kristina Davidsson, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/32: Kristina Fröberg, Per Fröberg, FÖRENINGEN GÄSTABUDBOULARNA, GÄS
1/32: Lasse Kåhlberg, Mia Kåhlberg, TJÖRN BOULEKLUBB, TJÖ
1/32: Britt-Inger Nilsson, Rolf Nilsson, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
1/32: Birgitta Eklöw, Gunnar Eklöw, SKÖNSBERGS BOULE KLUBB, SKÖ
1/32: Lena Löfberg, Nicke Löfberg, PARTILLEBOULE.NU/KLUBB, PNU
1/32: Gunilla Persson, Kjell Persson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/32: Håkan Nordenstein, Lena Nordenstein, FAGERSJÖ PS, FPS
1/32: Ann Gustafsson, Kenneth Johansson, BOULE VON PLATEN, BVP
1/32: Spasa Jovanov, Ingrid Olsson, WEST WINDS IDROTTSKLUBB, WWI
1/32: Göran Sandell, Anita Sidhagen, BOULE VON PLATEN, BVP
1/32: Leif Karlsson, Anne-Marie Olsson, BOULE KLUBB STRAND HJO, BKS
1/32: Eva Böwes, Helmuth Böwes, BOULEKLUBBEN ZEFYR KUNGSBACKA, ZEF
1/32: Inger Årnfelt, Lars-Erik Årnfelt, ROXEN PETANQUE CLUB, RPC
1/32: Kjell Petersen, Sirkka Petersen, KRONÄNGS IF, KIF
1/32: Sten Ek, Hannele Kangas, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/32: Sven-Åke Johansson, Christina Nordlund, BOULANCHE PETANQUE CLUB, BPC
1/32: Leif Bergvall, Kerstin Jonsson, Föreningen Eskilstuna Boule, FEB
1/32: Bengt Carlsson, Lillemor Carlsson, LANDVETTERS BOULE CLUB, LAN
1/64: Sven Karlsson, Yvonne Karlsson, WESTERVIKS BOULESÄLLSKAP, WES
1/64: Lars Andersson, Berit Hållås, MORA-ORSA BOULE SÄLLSKAP, MOR
1/64: Marion Andersson, Gert Wulff, TYRINGE BOULEGETINGARNA, TBG
1/64: Rolf Mattsson, Margareta Mohlén, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/64: Ing-Marie Öhman, Sture Öhman, DJURGÅRDENS IF BOULEFÖRENING, DIF
1/64: Camilla Kannenberg, Hans Nilsson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/64: Greta Hedqvist, Gunnar Henriksson, KALIX BOULE KLUBB, KLX
1/64: Roger Lundmark, Kerstin Åhgren, GULDSTADENS BOULE CLUB, GBC

V65 Mixed
1:a ViviAnne Boström, Åke Jacobsson, GULDSTADENS BOULE CLUB, GBC
2:a Edina Veznaver, Rudjeroi Veznaver, JOBEROR BS LJUNGBY, JOB
3:a Jan Berndtsson, Liselotte Berndtsson, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
3:a Jan-Olof Holmström, Margareta Holmström, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/4: Margareta Söderholm, Stig Söderholm, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/4: Gert Dahlskog, Maj- Britt Liljeqvist, L H FJÄDERN BOULE CLUB, FJÄ
1/4: Rigmor Sjöåsen, Sven-Olof Sjöåsen, SSK KRYL-BOULEARNA, KRY
1/4: Kerstin Hedehag, Tomas Holmin, SKÖNSBERGS BOULE KLUBB, SKÖ
1/8: Ingegerd Henkelman, Roland Henkelman, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
1/8: Bengt Börjesson, Gertrud Börjesson, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/8: Kenneth Johansson, Birgitta Olausson, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
1/8: Berny Andersson, Inger Andersson, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
1/8: Karin Lindberg, Reie Lindberg, BS LA FLEUR, LFL
1/8: Eva Bengtsson, Olof Bengtsson, ESLÖVS PETANK, ESL
1/8: Yngve Dahlbom, Inga-Lill Johansson, DALSJÖFORS GOIF, DAL
1/8: Birgit Johansson, Leif Johansson, LERUMS BOULESÄLLSKAP, LER
1/16: Sören Lindh, Anita Wennberg, FÖRENINGEN GÄSTABUDBOULARNA, GÄS
1/16: Elis Gustafsson, Lilian Gustafsson, TELGE BOULE-SELLSKAP, TEL
1/16: Bengt Björk, Birgitta Eldh, GRYCKSBO-BJURSÅS BOULEKLUBB, GRY
1/16: Anita Flinkfeldt, Jan Flinkfeldt, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/16: Sten Wilhelmsson, Ulla Wilhelmsson, TRÅVAD BOULEKLUBB, TRÅ
1/16: Bo Jakobsson, Maj-Britt Jakobsson, FLENS BOULE FÖRENING, FLE
1/16: Ann-Mari Karlsson, Bernt Karlsson, TELGE BOULE-SELLSKAP, TEL
1/16: Gunilla Simonsson, Lars-Åke Simonsson, BOULE KLUBBEN KNUFF, KNF
1/16: Kenny Dely, Birgitta Westerlund, GRYCKSBO-BJURSÅS BOULEKLUBB, GRY
1/16: Jan-Olof Caspersson, Mona Larsson, KRONÄNGS IF, KIF
1/16: Inga Lindström, Lars Lindström, KLOTSKALLARNA, KLO
1/16: Jan Andersson, Siv Andersson, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/16: Marie-Louice Johansson, Rolf Johansson, BOULE VON PLATEN, BVP
1/16: Ann-Britt Blixt, Bo Nilsson, L H FJÄDERN BOULE CLUB, FJÄ
1/16: Bernt Åström, Grethel Åström, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/16: Lars-Göran Karlströmer, May Pettersson, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/32: Hilkka Boström, Ralf Boström, ULRICEHAMNS IF, ULC
1/32: Dorothy Johansson, Leif Johansson, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/32: Rolf Cronebratt, Elisabet Rilling, KLOTSKALLARNA, KLO
1/32: Assar Lindkvist, Barbro Lindkvist, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/32: Inger Lindström, Ove Lindholm, KLOTSKALLARNA, KLO
1/32: Anita Englund, Gert-Erik Englund, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/32: Rigmor Sundberg, Janne Söderström, BK ESPLANAD I GÄVLE, ESP
1/32: Marianne Gustafsson, Lennart Gustavsson, BOULEKLUBBEN ZEFYR KUNGSBACKA, ZEF
1/32: Gunnar Rendefors, Margareta Rendefors, VALLEN PÉTANQUE CLUB, VPC
1/32: Birgit Almér, Hans Karlsson, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/32: Bertil Karlsson, Siv Karlsson, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
1/32: Svend Aage Juhl, Kajsa Vedin, ÖDENÄS IDROTTSFÖRENING, ÖDE
1/32: Christer Swenson, Linnea Swenson, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/32: Margareta Lindroth, Per Lindroth, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/32: May Svensson, Lars Erik Wallin, KLOTSKALLARNA, KLO
1/32: Margareta Carlson, Lars Gustavsson, BORÅS GOIF, BRÅ
1/32: Göte Andersson, Asta Hägg, ALMEDALENS BOULEKLUBB, ALM
1/32: Börje Fransson, Siw Widegren, SKARA PETANQUE CLUB, SKA
1/32: Lisbeth Stensson, Sven-Uno Stensson, TVÅÅKERS BOULEKLUBB, TVÅ
1/32: Tommy Andersson, Berith Olsson, L H FJÄDERN BOULE CLUB, FJÄ
1/32: Stina Eriksson, Kurt Johnson, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/32: Gustav Davidsson, Eva Ljungberg, MORA-ORSA BOULE SÄLLSKAP, MOR
1/32: Anders Lindecrantz, Lena Lindecrantz, ÖREBRO BOULESÄLLSKAP, ÖRE
1/32: Karl-Eric Nordström, Solveig Nordström, BERGUMS IF, BER
1/32: Barbro Eriksson, Hans Eriksson, HOFORS BOULESSK1999, HOF
1/32: Kurt Jakobsson, Eva Risberg, GULDSTADENS BOULE CLUB, GBC
1/32: Majvor Nordström, Åke Vestman, PANG PÉTANQUE SÄLLSKAPET, PAN
1/32: Anita Persson, Bo Persson, L H FJÄDERN BOULE CLUB, FJÄ
1/32: Björn Hansson, Gunnel Hansson, SÄLLSKAPET QUATRE BOULES, QUA
1/32: Åke Lundén, Gun-Britt Östling, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/32: Tage Axelsson, Karin Bergström, SANSJÖ BOULEKLUBB, SSÖ
1/32: Bo Eriksson, Siv Eriksson, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/64: Bo Ellvin, Solveig Ellvin, BK ESPLANAD I GÄVLE, ESP
1/64: Bengt Bergqvist, Wivi Jonsson, SKÖNSBERGS BOULE KLUBB, SKÖ
1/64: Bert Norberg, Maj-Lis Olsson, SKÖNSBERGS BOULE KLUBB, SKÖ
1/64: Britt-Marie Viberg, Jan Viberg, KUNGSBACKA BOULEKLUBB, KUN
1/64: Aina Bång, Oskar Bång, MORA-ORSA BOULE SÄLLSKAP, MOR
1/64: Anita Claesson, Rolf Claesson, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/64: Kurt Andersson, Ulla Andersson, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/64: Claes Bergh, Siw Bergh, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/64: Sven-Åge Poulsen, Tove Poulsen, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/64: Göran Ekolin, Taili Heinmets, KULLTORPS BOULE KLUBB, KLL
1/64: Gunnar Sandberg, Inga Stenbrink, UPSALA PETANQUE CLUB, UPS
1/64: Nils Fransson, Inga-May Pettersson, BOULEKLUBBEN ZEFYR KUNGSBACKA, ZEF
1/64: Hilding Frank, Ulla Frank, Föreningen Eskilstuna Boule, FEB
1/64: Gun Nyström, Hans Nyström, TROLLBÄCKENS BOULECLUB, TBC
1/64: Birgitta Bäcklund, Göte Bäcklund, BOULANCHE PETANQUE CLUB, BPC
1/64: Birgitta Fredriksson, Börje Fredriksson, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/64: Annika Gröningsson, Gerhard Socnik, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/64: Britt Andrén, Björn Hugosson, KUNGSBACKA BOULEKLUBB, KUN
1/64: Britt Ahlström, Stig Sundström, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
1/64: Ulla Humla, Göran Nilsson, SKÖNSBERGS BOULE KLUBB, SKÖ
1/64: Ingvar Carlsson, Sigrid Carlsson, BOULEKLUBBEN ZEFYR KUNGSBACKA, ZEF
1/64: Bengt Pålsson, Birgith Pålsson, UPSALA PETANQUE CLUB, UPS
1/64: Barbro Lindvall, Kenneth Lindvall, VALLEN PÉTANQUE CLUB, VPC
1/64: Gun-Britt Csapo´, Gyula Csapo´, LERUMS BOULESÄLLSKAP, LER
1/64: Jan Olsson, Wivi-Ann Olsson, LILLENS VÄNNER, LVÄ
1/64: Bertil Andersson, Lena Andersson, ALMEDALENS BOULEKLUBB, ALM
1/64: Gerd Hedlund, Ulf Hedlund, GRYCKSBO-BJURSÅS BOULEKLUBB, GRY
1/64: Siw Kämpe, Göran Schultz, CLUB ISTANBOULE, IST
1/64: Birgit Larsson, Karl- Erik Larsson, KLOTSKALLARNA, KLO
1/64: Bengt-Ove Nilsson, Ingrid Nilsson, FÖRENINGEN FALKEN PETANQUE, FFP
1/64: Egart Calin, Birgit Valsberg, STEEL BOULEFÖRENING SANDVIKEN, STL
1/64: Aune Henriksson, Björn Henriksson, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/64: Ingemar Janson, Kerstin Silfverstrand, SKARA PETANQUE CLUB, SKA
1/64: Britt Ståhl, Åke Ståhl, SSK KRYL-BOULEARNA, KRY
1/64: Maj-Britt Nordin, Nils-Olof Nordin, TYRINGE BOULEGETINGARNA, TBG
1/64: Göte Peterson, Harriet Peterson, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/64: Arne Håkansson, Anita Söderberg, FÖRENINGEN GÄSTABUDBOULARNA, GÄS
1/64: Bibbi Eriksson, Roland Eriksson, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/64: Lars-Gunnar Krantz, Helena Ojala, KRONÄNGS IF, KIF
1/64: Bodil Hansson, Jan Nilsson, LILLENS VÄNNER, LVÄ
1/64: Margaretha Fridh, Hans Nilsson, IDROTTSKLUBBEN VINCO, VIN
1/64: Oscar Bergman, Anne Bergqvist, WEST WINDS IDROTTSKLUBB, WWI
1/64: Ingegerd Hedenskog, Gunnar Näslund, KLOTSKALLARNA, KLO
1/64: Bengt Lundbäck, Margaretha Vilhelmsson, BOULEKLUBBEN ZEFYR KUNGSBACKA, ZEF
1/64: Claes-Göran Claesson, Ingrid Larsson, KUNGSBACKA BOULEKLUBB, KUN
1/64: Leila Gustafsson, Ola Stenbrink, FÖRENINGEN FALKEN PETANQUE, FFP
1/64: Clary Glaas, Allan Johansson, BS NORDBOULEN, NOR
1/64: Britta Thunander, Hans Thunander, ÖREBRO BOULESÄLLSKAP, ÖRE
1/64: Laila Böcker, Rolf Böcker, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/64: Ann-Christin Olsson, Göran Olsson, WEST WINDS IDROTTSKLUBB, WWI
1/64: Arne Andersson, Inger Andersson, PARTILLEBOULE.NU/KLUBB, PNU
1/64: Stelio Bersan, Lillvor Varnrot, SSK KRYL-BOULEARNA, KRY
1/64: Birgitta Rastborg, Inge Rastborg, BOULEKLUBBEN ZEFYR KUNGSBACKA, ZEF
1/64: Astrid Jacobsson, Rune Åström, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL

Öppen Singel
1:a Rickard Nilsson, COCCINELLE PETANQUE CLUB MALMÖ, CPC
2:a Thomas Wiede, HALMSTAD PETANK, HPK
3:a Håkan Berg, LINDOME BOULE KLUBB, LID
3:a Alexander Norin, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/4: Patrik Andersson, HALMSTAD PETANK, HPK
1/4: Mattias Thorell, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/4: Björn Johansson, SIBIRIEN CLUB PETANQUE, SCP
1/4: Albin Plantin, SIBIRIEN CLUB PETANQUE, SCP
1/8: Johan Karlsson, BOULE KLUBB STRAND HJO, BKS
1/8: Robin Johansson, SIBIRIEN CLUB PETANQUE, SCP
1/8: Kristian Ejvegård Eklund, NOBEL PETANQUE, NOB
1/8: Marcus Enbom, MARIA BOULEKLUBB, MAR
1/8: Pontus Thuresson, HALMSTAD PETANK, HPK
1/8: Jimmy Löf, HALMSTAD PETANK, HPK
1/8: Pablo Patron, SSK GOTHENBURG BOULE BANGERS, GBB
1/8: Roger Söder, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/16: Mikael Baaz, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/16: Olle Larsson, 018 PETANQUE SÄLLSKAP, 018
1/16: Patric Larsson, BOULE KLUBB STRAND HJO, BKS
1/16: Conny Carlsson, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/16: Fredrik J Svensson, MPK LA BOULE D OR, LBO
1/16: Erik Olofsson, BK PARDÅNG NORRKÖPING, PAR
1/16: Bo Persson, RONNEBY BOULE CLUB, RON
1/16: Jesper Skult, BOULERO SSK, BRO
1/16: Stephane Zaklada, WESTERVIKS BOULESÄLLSKAP, WES
1/16: Anders Pramholt, RONNEBY BOULE CLUB, RON
1/16: Peter Bengtsson, MARIA BOULEKLUBB, MAR
1/16: Henri von Eggers Patron, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/16: Johan Bredin, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/16: Robin Johansson, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/16: Filip Goldéus, SIBIRIEN CLUB PETANQUE, SCP
1/16: Anders Möller, NOBEL PETANQUE, NOB
1/32: Thomas Eriksson, ÖDENÄS IDROTTSFÖRENING, ÖDE
1/32: Ulf Wallman, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/32: Sten Alstander, CLUB DE BOULE GRÄNNA, CDB
1/32: Bill Jönsson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/32: Magnus Johansson, CLUB DE PÉTANQUE NYNÄSHAMN, CPN
1/32: Dag Hervieu, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/32: Mats Gelin, BOULERO SSK, BRO
1/32: Anders Larsson, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/32: Hannu Kolehmainen, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/32: Jari Lahnamaa, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
1/32: Edvard Eriksson, ÖDENÄS IDROTTSFÖRENING, ÖDE
1/32: Jonas Strende, BOULE KLUBB STRAND HJO, BKS
1/32: Niklas Marklund, BK SITTING BOULE, SIT
1/32: Patric Ericsson, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/32: Herman Thorell, CLUB BOULE LA POMME DE PIN, POM
1/32: Jessica Johansson, COCCINELLE PETANQUE CLUB MALMÖ, CPC
1/32: Joachim Andersson, COCCINELLE PETANQUE CLUB MALMÖ, CPC
1/32: Daniel Jönsson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/32: Charlotta Brohult, BK SITTING BOULE, SIT
1/32: Anders Csapó, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/32: Andreas Bengtsson, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/32: Markel Sjöström, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/32: Pontus Tengström, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/32: Ingrid Wahlbin, SIBIRIEN CLUB PETANQUE, SCP
1/32: Peter Oskarsson, HALMSTAD PETANK, HPK
1/32: Jacob Andersson, GÖTEBORGS BS KULING, GBK
1/32: Åke Rydén, SSK GOTHENBURG BOULE BANGERS, GBB
1/32: Mikael Trechera, NOBEL PETANQUE, NOB
1/32: Vincent Söderberg, CLUB DE PÉTANQUE NYNÄSHAMN, CPN
1/32: Fredrik Wessmann, ARVIKA BOULESÄLLSKAP, ABS
1/32: Stefan Holmström, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/32: Håkan Westling, SVÄRDSJÖ IDROTTSFÖRENING, SVÄ
1/64: Emil Nilsson, LE PETIT BOULE KLUBB, PET
1/64: Tony Jakobsson, BOULE CLUB ÖLAND, BCÖ
1/64: Adam Nilsson, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
1/64: Lotta Larsson, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/64: Fredrik Arvidson, HALMSTAD PETANK, HPK
1/64: Andreas Richter, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/64: Oskar Augustsson, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
1/64: Hasse Silfverberg, BK SITTING BOULE, SIT
1/64: Jan Nyman, HALMSTAD PETANK, HPK
1/64: Kjell Söderling, HUDDINGE BOULE SSK, HBS
1/64: Henry Steffensen, SVÄRDSJÖ IDROTTSFÖRENING, SVÄ
1/64: Carljohan Möller, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/64: Kent Wilhelmsson, KLOTSKALLARNA, KLO
1/64: Markus Fransson, BOLIDEN BOULEKLUBB, BBK
1/64: Marcus Knösch, MÄLARDALENS PS, MÄL
1/64: Roger Svensson, RONNEBY BOULE CLUB, RON
1/64: Jörgen Forsberg, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
1/64: Gert Svensson, KÄVLINGE BS, KÄV
1/64: Markus Viktorsson, C4 BOULESÄLLSKAP, C4B
1/64: Jonas Sjökvist, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
1/64: Sören Friis- Hansen, KRONÄNGS IF, KIF
1/64: Ulf Hjelm, 018 PETANQUE SÄLLSKAP, 018
1/64: Andreas Petersson, HÄLLESÅKER IF, HÄL
1/64: Kenneth Johansson, BOULE VON PLATEN, BVP
1/64: Stefan Bergström, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/64: Leif Salovaara, KLOTSKALLARNA, KLO
1/64: Magnus Magnusson, ARVIKA BOULESÄLLSKAP, ABS
1/64: Björn Knösch, MÄLARDALENS PS, MÄL
1/64: Thomas Finné, HALMSTAD PETANK, HPK
1/64: Gert Olsson, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/64: Davy Johansson, HÄLLESÅKER IF, HÄL
1/64: Oscar Andersson, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/64: Erik Lööf-Ekström, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/64: Mikael Rännar, BS NORDBOULEN, NOR
1/64: Anders Holmberg, BK PARDÅNG NORRKÖPING, PAR
1/64: Kenneth Tengström, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/64: Patrik Sandin, 018 PETANQUE SÄLLSKAP, 018
1/64: Ali Abdi Aden, BK SITTING BOULE, SIT
1/64: Jörgen Jensen, BOULE KLUBB STRAND HJO, BKS
1/64: Joakim Trogen, D. E. LA BOULE, DEB
1/64: Thomas Johansson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/64: Rickard Strandberg, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/64: Tommy Lundqvist, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/64: Kjell Mårts, BOLIDEN BOULEKLUBB, BBK
1/64: Roland Bengtsson, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/64: Staffan Stjernholm, MOPS HERR NILSON, NIL
1/64: Emil Lundgren, ÖDENÄS IDROTTSFÖRENING, ÖDE
1/64: Carl Ahlstrand, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/64: Ulf Gustafsson, BOLIDEN BOULEKLUBB, BBK
1/64: Mikael Nilsson, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/64: Börje Hörndahl, KRONÄNGS IF, KIF
1/64: Fredrik Ekwall, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/64: Anders Ståhl, HÖGANÄS BOULE KLUBB, HBK
1/64: Kenneth Köhalmi, BK SITTING BOULE, SIT
1/64: Viktor von Eggers Patron, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/64: Christer Jansson, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
1/64: Lars Nilsson, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
1/64: Lagge Oldensjö, BK SITTING BOULE, SIT

Dam Singel
1:a Jenny Hamberg, BOO SPORT KLUBB, BOO
2:a Victoria Gradin, CLUB BOULE LA POMME DE PIN, POM
3:a Camilla Csapó, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
3:a Marie den Dulk, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/4: Annelie Behring, BOULE KLUBB STRAND HJO, BKS
1/4: Carina Mård, MOPS HERR NILSON, NIL
1/4: Jannica Nilsson, COCCINELLE PETANQUE CLUB MALMÖ, CPC
1/4: Sandra Jönsson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/8: Emma Köhalmi, BK SITTING BOULE, SIT
1/8: Majlis Israelsson, BS NORDBOULEN, NOR
1/8: Maria Bergström, KLOTSKALLARNA, KLO
1/8: Hanna Larsson, SIBIRIEN CLUB PETANQUE, SCP
1/8: Anette Söderlund, SSK GOTHENBURG BOULE BANGERS, GBB
1/8: Eva Friis- Hansen, CLUB BOULE LA POMME DE PIN, POM
1/8: Katarina Malmström, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/8: Kerstin Hedehag, SKÖNSBERGS BOULE KLUBB, SKÖ
1/16: Lena Stenbeck, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/16: Åsa Tengström, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/16: Åsa Jonsson, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/16: Eva Carlsson, MPK LA BOULE D OR, LBO
1/16: Tove Poulsen, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/16: Carina Schultz, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/16: Evelina Lans, KLOTSKALLARNA, KLO
1/16: Kerstin Hopman, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/16: Lotta Broman, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/16: Kerstin Lindroth, KRONÄNGS IF, KIF
1/16: Inga-Lisa Corell- Sällberg, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/16: Anne-Marie Carlsson, CLUB ISTANBOULE, IST
1/16: Emma Larsson, BOULE KLUBB STRAND HJO, BKS
1/16: Helene Rosenholm, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/16: Johanna Nilsson, ROXEN PETANQUE CLUB, RPC
1/16: Leena Lilja, STOCKHOLMS BOULEKLUBB, SBK
1/32: Johanna Löfqvist, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/32: Malin Gustafsson, BS NORDBOULEN, NOR
1/32: Carina Janson, COCCINELLE PETANQUE CLUB MALMÖ, CPC
1/32: Lis Brandberg Svensson, GPS KANONKULORNA, KAN
1/32: Made Kölgran, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/32: Margareta Lind, MÄLARDALENS PS, MÄL
1/32: Maj- Britt Norberg, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/32: Birgitta Nordfors, HÖGANÄS BOULE KLUBB, HBK
1/32: Linda Näslund, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/32: Kerstin Johansson, HÄLLESÅKER IF, HÄL
1/32: Monica Kristiansson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/32: Elisabet Larsson, COCCINELLE PETANQUE CLUB MALMÖ, CPC
1/32: Pia Terestchenko, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/32: Anita Rasmusson, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/32: Monika Andersson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/32: Lynn Ljungberg, HÄLLESÅKER IF, HÄL
1/32: Maria Bernström, DJURGÅRDENS IF BOULEFÖRENING, DIF
1/32: Gitten Råsander, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/32: Maggan Mikaelsson, SOLBERGA BOULEKLUBB, SOL
1/32: Carina Nilsson, HALMSTAD PETANK, HPK
1/32: Linda Bengtsson, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/32: Ewa Hahn Karp, BS NORDBOULEN, NOR
1/32: Iwona Eriksson, BOULERO SSK, BRO
1/32: Anna Strand, MARIA BOULEKLUBB, MAR
1/32: Birgitta Ekroth, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/32: Inga-Lill Johansson, DALSJÖFORS GOIF, DAL
1/32: Sanna Trogen, D. E. LA BOULE, DEB
1/32: Eva Nobel Norrman, BILL OCH BOULE, BOB
1/32: Anna-Karin Gräffelt, OPPBOGA GILLE och BOULE SS, OPP
1/32: Anna Theander, SSK GOTHENBURG BOULE BANGERS, GBB
1/32: Ylva Mellin, ÖRSUNDSBRO SPORTKLUBB, ÖSK
1/32: Frida Arvidsson, HALMSTAD PETANK, HPK
1/64: Ragnhild Nyberg, STOCKHOLMS BOULEKLUBB, SBK
1/64: Ann-Kristin Rosén, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/64: Jennifer Andersson Persson, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/64: Anita Lysen, HÖGANÄS BOULE KLUBB, HBK
1/64: Anne-Marie Olsson, BOULE KLUBB STRAND HJO, BKS
1/64: Denise Wiberg Nattstjärna, SUMPAN BOULEKLUBB, SUM
1/64: Anita Dahlerus, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/64: Susanne Lindblad, HALMSTAD PETANK, HPK
1/64: Kaisa Andersson, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/64: Ulrika Alstander, CLUB DE BOULE GRÄNNA, CDB
1/64: Monica Gylfe, TJÖRN BOULEKLUBB, TJÖ
1/64: Marie Eriksson, HÄLLESÅKER IF, HÄL
1/64: Britt-Inger Nilsson, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
1/64: Malin Råsander, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/64: Ann-Sofi Björndahl, HÄLLESÅKER IF, HÄL
1/64: Carina Isaksson, BK SITTING BOULE, SIT
1/64: Berit Åslin, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/64: Lena Hansen, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/64: Greta Hedqvist, KALIX BOULE KLUBB, KLX
1/64: Marianne Ohlsson, KULLTORPS BOULE KLUBB, KLL
1/64: Christina Lund , ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/64: Therese Broberg, OPPBOGA GILLE och BOULE SS, OPP

V55 Singel
1:a Simon Cohen, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
2:a Lars Frykberg, 018 PETANQUE SÄLLSKAP, 018
3:a Sven Sandin, FAGERSJÖ PS, FPS
3:a Jonny Patron, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/4: Bertil Jacobsson, ÖREBRO BOULESÄLLSKAP, ÖRE
1/4: Yngve Nilsson, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/4: Håkan Nordenstein, FAGERSJÖ PS, FPS
1/4: Tore Pettersson, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
1/8: Kristina Davidsson, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/8: Lars Finné, HALMSTAD PETANK, HPK
1/8: Gunilla Petersson, WEST WINDS IDROTTSKLUBB, WWI
1/8: Lars-Åke Kulinder, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/8: Tuulikki Luoma, FLENS BOULE FÖRENING, FLE
1/8: Kjell Andersson, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
1/8: Hans Lindgren, TROLLBÄCKENS BOULECLUB, TBC
1/8: Birgitta Boholm, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/16: Sven Erick Alm, MOPS HERR NILSON, NIL
1/16: Bertil Adlivankin, BOULERO SSK, BRO
1/16: Nils Stenbeck, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/16: Per Olof Fransson, CLUB DE BOULE GRÄNNA, CDB
1/16: Anita Sidhagen, BOULE VON PLATEN, BVP
1/16: Sally Martinsson, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
1/16: Lars Nordin, GULDSTADENS BOULE CLUB, GBC
1/16: Cliff Johansson, DJURGÅRDENS IF BOULEFÖRENING, DIF
1/16: Bernhard Rubinsztajn, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/16: Jan-Erik Gram, SIMRISHAMNS BF SILLBOULARNA, SIM
1/16: Kjell Mattsson, STOCKHOLMS BOULEKLUBB, SBK
1/16: Jan Westerberg, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/16: Werner Heidenreich, SKARA PETANQUE CLUB, SKA
1/16: Leif Abrahamsson, Södertälje Boule Klubb, SÖD
1/16: Karl-Gustav Lindblom, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/16: Åke Winberg, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/32: Jan Asp, HALMSTAD PETANK, HPK
1/32: Johan Nilsson, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/32: Kjell Petersen, KRONÄNGS IF, KIF
1/32: Mats Lindén, COCCINELLE PETANQUE CLUB MALMÖ, CPC
1/32: Torkel Skau, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/32: Stig-Olof Andersson, TIBRO BOULESÄLLSKAP DÉJA` VU, TIB
1/32: Kenneth Bengtsson, HÖGANÄS BOULE KLUBB, HBK
1/32: Bengt Hedvall, ÖRSUNDSBRO SPORTKLUBB, ÖSK
1/32: Hasse Ekström, BOULERO SSK, BRO
1/32: Bert- Ove Sund, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/32: Einar Andersson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/32: Lars Falk, NOBEL PETANQUE, NOB
1/32: Jan Ahlberg, DALSJÖFORS GOIF, DAL
1/32: Lennart Rasmusson, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/32: Göran Ivarsson, CLUB DE BOULE GRÄNNA, CDB
1/32: Jan Borgö, GRIPSHOLMS BOULE SÄLLSKAP, GRI
1/32: Peter Ahlbom, BILL OCH BOULE, BOB
1/32: Tommy Åberg, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/32: Håkan Lundin, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/32: Karl-Axel Brytz, HÖGANÄS BOULE KLUBB, HBK
1/32: Urban Thor, IDROTTSKLUBBEN VINCO, VIN
1/32: Jörg Schmit, L H FJÄDERN BOULE CLUB, FJÄ
1/32: Göran Gustavsson, ROXEN PETANQUE CLUB, RPC
1/32: Max Carlsson, SSK KRYL-BOULEARNA, KRY
1/32: Tommy Baudin, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/32: Sten Ek, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/32: Sture Öhman, DJURGÅRDENS IF BOULEFÖRENING, DIF
1/32: Peter Elgström, STOCKHOLMS BOULEKLUBB, SBK
1/32: Gunnel Andersson, SIMRISHAMNS BF SILLBOULARNA, SIM
1/32: Robert Petersohn, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/32: Thomas Albinsson, LIDKÖPINGS BOULE KLUBB, LDÖ
1/32: Thomas Wallin, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/64: Anna Lundberg, IDROTTSKLUBBEN VINCO, VIN
1/64: Sten-Åke Henricson, MOPS HERR NILSON, NIL
1/64: Margareta Lidberg, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/64: Lennart Helgsten, SKÖNSBERGS BOULE KLUBB, SKÖ
1/64: Benny Martinsson, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
1/64: Lars Lilieqvist, ROXEN PETANQUE CLUB, RPC
1/64: Harry Hugosson, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/64: Björn Alvin, FÖRENINGEN GÄSTABUDBOULARNA, GÄS
1/64: Kent Tungström, BOULE VON PLATEN, BVP
1/64: Rolf Olsson, DJURGÅRDENS IF BOULEFÖRENING, DIF
1/64: Thomas Carlén, BOULE CLUB ÖLAND, BCÖ
1/64: Gudrun Andréasson, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/64: Marion Andersson, TYRINGE BOULEGETINGARNA, TBG
1/64: Ulf Lindström, HÄLLESÅKER IF, HÄL
1/64: Claes Norrman, BILL OCH BOULE, BOB
1/64: Kjell Karp, BS NORDBOULEN, NOR
1/64: Seppo Luoma, FLENS BOULE FÖRENING, FLE
1/64: Lars-Göran Persson, GULLBRANNA BOULE KLUBB, GUB
1/64: Lillemor Carlsson, LANDVETTERS BOULE CLUB, LAN
1/64: Christer Nilsson, BILL OCH BOULE, BOB
1/64: Lee Ekström, FAGERSJÖ PS, FPS
1/64: BengtGunnar Damberg, CLUB DE BOULE GRÄNNA, CDB
1/64: Tommy Ström, BOLLNÄS BOULEKLUBB, BLK
1/64: Roland Henkelman, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
1/64: Alf Nilsson, FLENS BOULE FÖRENING, FLE
1/64: Jan Persson, BOULE CLUB ÖLAND, BCÖ
1/64: Christer Gylfe, TJÖRN BOULEKLUBB, TJÖ
1/64: Tommy Boholm, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/64: Anders Linderoth, BS LA FLEUR, LFL
1/64: Ivan Stipic, ROXEN PETANQUE CLUB, RPC
1/64: Ulla Schönning, KLOTSKALLARNA, KLO
1/64: Lars-Erik Årnfelt, ROXEN PETANQUE CLUB, RPC
1/64: Conny Wittemyr, ARVIKA BOULESÄLLSKAP, ABS
1/64: Lasse Kåhlberg, TJÖRN BOULEKLUBB, TJÖ
1/64: Gunilla Eriksson, Föreningen Eskilstuna Boule, FEB
1/64: Ulf Bolve, ROXEN PETANQUE CLUB, RPC
1/64: Anders Strand, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/64: Clarence Näslund, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED

V65 Singel
1:a Inger Löfgren, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
2:a Jörgen Stening, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
3:a Jan Nilsson, LILLENS VÄNNER, LVÄ
3:a Rune Utterström, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/4: Ove Löfgren, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/4: Birgitta Eklöw, SKÖNSBERGS BOULE KLUBB, SKÖ
1/4: Yngve Dahlbom, DALSJÖFORS GOIF, DAL
1/4: Per Karlsson, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/8: Östen Marklund, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/8: Tomas Holmin, SKÖNSBERGS BOULE KLUBB, SKÖ
1/8: Carin Lundmark, GULDSTADENS BOULE CLUB, GBC
1/8: Rolf Claesson, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/8: Jan Viberg, KUNGSBACKA BOULEKLUBB, KUN
1/8: Tommy Andersson, L H FJÄDERN BOULE CLUB, FJÄ
1/8: Bernt Karlsson, TELGE BOULE-SELLSKAP, TEL
1/8: Nils Fransson, BOULEKLUBBEN ZEFYR KUNGSBACKA, ZEF
1/16: Gunnel Hansson, SÄLLSKAPET QUATRE BOULES, QUA
1/16: Jan Eriksson, MORA-ORSA BOULE SÄLLSKAP, MOR
1/16: Bengt-Göran Nilsson, FÖRENINGEN FALKEN PETANQUE, FFP
1/16: Berth Lindelöf, BK RÖVAREKULAN, RVK
1/16: Sten-Eric Lindqvist, MOPS HERR NILSON, NIL
1/16: Per-Olof Ahlin, SÄLL.MARIESTADSBOULEARNA, SMB
1/16: Rolf Olsson, ÖREBRO BOULESÄLLSKAP, ÖRE
1/16: Lars Rahme, STOCKHOLMS BOULEKLUBB, SBK
1/16: Lennart Schyller, ÅKESHOVS IF, ÅKE
1/16: Ture Engstedt, BOLLNÄS BOULEKLUBB, BLK
1/16: Bengt Stener, TVÅÅKERS BOULEKLUBB, TVÅ
1/16: Leif Johansson, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/16: Ove Olsson, FÖR.NJURUNDA BOULEVETERANER, NJV
1/16: Berny Andersson, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
1/16: Lars Tomt, MORA-ORSA BOULE SÄLLSKAP, MOR
1/16: Bengt Pålsson, UPSALA PETANQUE CLUB, UPS
1/32: Jan-Åke Brandt, SANSJÖ BOULEKLUBB, SSÖ
1/32: Inga Olsson, KUNGSBACKA BOULEKLUBB, KUN
1/32: Douglas Adolfsson, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
1/32: Björn Hansson, SÄLLSKAPET QUATRE BOULES, QUA
1/32: Bo Persson, L H FJÄDERN BOULE CLUB, FJÄ
1/32: Knut Öhman, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/32: Uno Larsson, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/32: Kurt Larsson, FÖRENINGEN FALKEN PETANQUE, FFP
1/32: Krister Svedberg, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/32: Wolf Billström, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/32: Leif Jakobsson, MORA-ORSA BOULE SÄLLSKAP, MOR
1/32: Bo Larsson, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/32: Boris Rygert, FÖRENINGEN HÖKERUM BOULE, HÖK
1/32: Bengt Bergqvist, SKÖNSBERGS BOULE KLUBB, SKÖ
1/32: Sören Lindh, FÖRENINGEN GÄSTABUDBOULARNA, GÄS
1/32: Göte Peterson, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/32: Lennart Johansson, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
1/32: Gösta Gunderson, KLOTSKALLARNA, KLO
1/32: Bo Eriksson, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/32: Sven-Olof Carlsson, VÄXJÖ BOULESÄLLSKAP, VÄX
1/32: Gyula Csapo´, LERUMS BOULESÄLLSKAP, LER
1/32: Clas Göthlin, MPK LA BOULE D OR, LBO
1/32: Kerstin Belfrage, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/32: Jan-Olof Caspersson, KRONÄNGS IF, KIF
1/32: Nils Ståhlberg, BOULE CLUB ÖLAND, BCÖ
1/32: Hasse Hagberg, HAMMARBY IF BOULEFÖRENING, HBY
1/32: Thure Berg, BS NORDBOULEN, NOR
1/32: Roger Johansson, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/32: Siw Kämpe, CLUB ISTANBOULE, IST
1/32: Lars Erik Wallin, KLOTSKALLARNA, KLO
1/32: Per Fröberg, FÖRENINGEN GÄSTABUDBOULARNA, GÄS
1/32: Rehne Lillelund, FÖRENINGEN GÄSTABUDBOULARNA, GÄS
1/64: Gunnar Henriksson, KALIX BOULE KLUBB, KLX
1/64: Anita Söderberg, FÖRENINGEN GÄSTABUDBOULARNA, GÄS
1/64: Harald Mrozek, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/64: Elis Gustafsson, TELGE BOULE-SELLSKAP, TEL
1/64: Stig Söderholm, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/64: Erkki Munnukka, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/64: Lennart Nyberg, SKÖNSBERGS BOULE KLUBB, SKÖ
1/64: Per Lindroth, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/64: Åke Ståhl, SSK KRYL-BOULEARNA, KRY
1/64: Göran Krantz, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/64: Stig Olsson, SSK KRYL-BOULEARNA, KRY
1/64: Bertil Lindqvist, LERUMS BOULESÄLLSKAP, LER
1/64: Göran Olsson, WEST WINDS IDROTTSKLUBB, WWI
1/64: Seppo Möller, L H FJÄDERN BOULE CLUB, FJÄ
1/64: Jan Berndtsson, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/64: Romano Percat, FÖRENINGEN FALKEN PETANQUE, FFP
1/64: Pertti Boman, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/64: Leif Andersson, ÅKESHOVS IF, ÅKE
1/64: Anders Almquist, ÅKESHOVS IF, ÅKE
1/64: Anders Lindecrantz, ÖREBRO BOULESÄLLSKAP, ÖRE
1/64: Gunnel Jansson, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/64: Lars-Gunnar Krantz, KRONÄNGS IF, KIF
1/64: Uno Andersson, ÖREBRO BOULESÄLLSKAP, ÖRE
1/64: Per Wennberg, DJURGÅRDENS IF BOULEFÖRENING, DIF
1/64: Sven Sundberg, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/64: Bertil Johnsson, FÖR. MATAKI-BOULE KULLABYGDEN, MTK
1/64: Sven Eric Perttu, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/64: Nils-Olof Nordin, TYRINGE BOULEGETINGARNA, TBG
1/64: Ulf Zetterlund, MORA-ORSA BOULE SÄLLSKAP, MOR
1/64: Lars Gustavsson, BS NORDBOULEN, NOR
1/64: Åke Jacobsson, GULDSTADENS BOULE CLUB, GBC
1/64: Jan Johansson, BILL OCH BOULE, BOB
1/64: Lennart Jönsson, LILLENS VÄNNER, LVÄ
1/64: Winfried Austler, BS LA FLEUR, LFL
1/64: Åke Hörder, SKENE BOULEKLUBB, SKN
1/64: Leif Karlsson, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
1/64: Åke Westrin, BOULE VON PLATEN, BVP
1/64: Gull Thellberg, FÖR.NJURUNDA BOULEVETERANER, NJV
1/64: Leif Johansson, LERUMS BOULESÄLLSKAP, LER
1/64: Nils-Olof Nilsson, MPK LA BOULE D OR, LBO
1/64: Agneta Stillman, Föreningen Eskilstuna Boule, FEB
1/64: Margaretha Andersson, BOULE VON PLATEN, BVP
1/64: Gunnar Jansson, ÖDENÄS IDROTTSFÖRENING, ÖDE
1/64: Olle Almquist, ÅKESHOVS IF, ÅKE
1/64: Lennart Nilsson, BORÅS GOIF, BRÅ
1/64: Ingemar Johansson, BS LA FLEUR, LFL
1/64: Rolf Cronebratt, KLOTSKALLARNA, KLO
1/64: Jan Morstedt, VÄXJÖ BOULESÄLLSKAP, VÄX
1/64: Sören Sahlén, KLOTSKALLARNA, KLO
1/64: Gert Dahlskog, L H FJÄDERN BOULE CLUB, FJÄ
1/64: Kai Scherman, L H FJÄDERN BOULE CLUB, FJÄ
1/64: Benny Eriksson, Föreningen Eskilstuna Boule, FEB
1/64: Margaretha Vilhelmsson, BOULEKLUBBEN ZEFYR KUNGSBACKA, ZEF
1/64: Hilding Frank, Föreningen Eskilstuna Boule, FEB
1/64: Lars Holm, SIMRISHAMNS BF SILLBOULARNA, SIM
1/64: Carl- Eric Grahn, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/64: Åke Vallin, GULDSTADENS BOULE CLUB, GBC
1/64: Per Johansson, VIRSERUM - NYE BOULE CLUB, VIR
1/64: Rune Gruddpers, MORA-ORSA BOULE SÄLLSKAP, MOR
1/64: Leif Carlsson, KLOTSKALLARNA, KLO
1/64: Ingrid Larsson, KUNGSBACKA BOULEKLUBB, KUN
1/64: Gert Olsson, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
1/64: Olof Johansson, TJÖRN BOULEKLUBB, TJÖ
1/64: Rigmor Sundberg, BK ESPLANAD I GÄVLE, ESP
1/128: Kerstin Persson, SSK KRYL-BOULEARNA, KRY
1/128: Kurt Sandvreten, ÅKESHOVS IF, ÅKE
1/128: Ulla Wilhelmsson, TRÅVAD BOULEKLUBB, TRÅ
1/128: Åke Bengtsson, MAJGÅRDENS BOULEKLUBB, MGÅ
1/128: Birgitta Ziemke, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/128: Göte Åberg, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/128: Rolf Mattsson, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/128: Bengt Lind, TROLLBÄCKENS BOULECLUB, TBC
1/128: Kjell Olsson, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
1/128: Roland Gustafson, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/128: Bernt Andersson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/128: Hans Thunander, ÖREBRO BOULESÄLLSKAP, ÖRE
1/128: Leif Rundblad, TROLLBÄCKENS BOULECLUB, TBC
1/128: Sven Nordlund, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/128: Monica Andersson, TIBRO BOULESÄLLSKAP DÉJA` VU, TIB
1/128: Siw Agerlo, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/128: Eigil Hansson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/128: Göte Andersson, ALMEDALENS BOULEKLUBB, ALM
1/128: Elsbritt Svensson, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/128: Ingrid Elfström, BOULE CLUB ÖLAND, BCÖ
1/128: Gunnar Sandberg, UPSALA PETANQUE CLUB, UPS
1/128: Lars-Åke Simonsson, BOULE KLUBBEN KNUFF, KNF
1/128: Astrid Jacobsson, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/128: Osborn Johansson, TJÖRN BOULEKLUBB, TJÖ
1/128: Allan Sjöberg, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/128: Hans Eriksson, TROLLBÄCKENS BOULECLUB, TBC
1/128: Christer Lundqvist, ÖREBRO BOULESÄLLSKAP, ÖRE
1/128: Helmuth Böwes, BOULEKLUBBEN ZEFYR KUNGSBACKA, ZEF
1/128: Hasse Lindberg, STOCKHOLMS BOULEKLUBB, SBK
1/128: Vivie Norberg, FÖR.NJURUNDA BOULEVETERANER, NJV
1/128: Bengt Persson, BK ESPLANAD I GÄVLE, ESP
1/128: Ulla Andersson, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/128: Bengt Carlsson, LANDVETTERS BOULE CLUB, LAN
1/128: Adalbert Kamerer, FAGERSJÖ PS, FPS
1/128: Rune Jansson, PRINS BERTILS BOULECLUB, PRI
1/128: Inger Andersson, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
1/128: Kerstin I Jakobsson, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/128: Grethel Åström, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/128: Britt Lundbäck, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/128: Uno Stener, FÖRENINGEN GÄSTABUDBOULARNA, GÄS
1/128: Allan Henriksson, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/128: Birgit Johansson, LERUMS BOULESÄLLSKAP, LER
1/128: Roland Nilsson, FÖRENINGEN GÄSTABUDBOULARNA, GÄS
1/128: Monica Lind, TROLLBÄCKENS BOULECLUB, TBC
1/128: Kjell Davidsson, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/128: Gunnar Rendefors, VALLEN PÉTANQUE CLUB, VPC
1/128: Kurt Johnson, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/128: Elisabet Rilling, KLOTSKALLARNA, KLO
1/128: Edina Veznaver, JOBEROR BS LJUNGBY, JOB
1/128: Stig Gustavsson, Föreningen Eskilstuna Boule, FEB
1/128: Assar Lindkvist, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/128: Nicke Löfberg, PARTILLEBOULE.NU/KLUBB, PNU
1/128: Peter Gategren, BILL OCH BOULE, BOB
1/128: Stig Jonsson, FÖR. MATAKI-BOULE KULLABYGDEN, MTK
1/128: Kjell Nilsson, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/128: Bengt Lundbäck, BOULEKLUBBEN ZEFYR KUNGSBACKA, ZEF
1/128: Rolf Nilsson, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
1/128: Elvy Nilsson, FÖRENINGEN FALKEN PETANQUE, FFP
1/128: Bertil Andersson, ALMEDALENS BOULEKLUBB, ALM
1/128: Lars Ljungqvist, BORÅS GOIF, BRÅ
1/128: Hans Larsson, BS LA FLEUR, LFL
1/128: Ola Stenbrink, FÖRENINGEN FALKEN PETANQUE, FFP
1/128: Kenneth Johansson, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
1/128: Jan Johansson, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/128: Göran Nilsson, SKÖNSBERGS BOULE KLUBB, SKÖ
1/128: Malte Lindberg, BS NORDBOULEN, NOR
1/128: Folke Björkman, KALIX BOULE KLUBB, KLX
1/128: Lennart Petersson, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/128: Lennart Blomqvist, BK ESPLANAD I GÄVLE, ESP
1/128: Lennart Gustavsson, BOULEKLUBBEN ZEFYR KUNGSBACKA, ZEF
1/128: Halvard Larsson, GULDSTADENS BOULE CLUB, GBC
1/128: Maj-Britt Hansson, FÖR. MATAKI-BOULE KULLABYGDEN, MTK

Öppen Trippel
1:a Joachim Andersson, Jessica Johansson, Rickard Nilsson, COCCINELLE PETANQUE CLUB MALMÖ, CPC
2:a Håkan Berg, Anders Larsson, Alexander Norin, LINDOME BOULE KLUBB, LID
3:a Marcus Enbom, Martin Jansson, Åke Löwbeer, MARIA BOULEKLUBB, MAR
3:a Patrik Andersson, Jimmy Löf, Thomas Wiede, HALMSTAD PETANK, HPK
1/4: Fredrik Ekwall, Mats Hamberg, Joakim Kristiansson, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/4: Kjell Andersson, Roger Gerdvall, Jonas Sjökvist, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
1/4: Peter Bengtsson, Leif Bäckström, Björn Johansson, MARIA BOULEKLUBB, MAR
1/4: Kent Carlsson, Thomas Finné, Jimmie Olsen, HALMSTAD PETANK, HPK
1/8: Leo Brood Björk, Måns Daniel, Erik Lööf-Ekström, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/8: Anders Csapó, Carljohan Möller, Lennart Wahlberg, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/8: Sten Alstander, Mikael Karlsson, Conny Plantin, CLUB DE BOULE GRÄNNA, CDB
1/8: Stefan Holmström, Henrik Hugosson, Roger Söder, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/8: Robin Johansson, Patrik Nicklasson, Mattias Thorell, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/8: Erik Rosén, Jocke Sthare, Jan Östberg, SVÄRDSJÖ IDROTTSFÖRENING, SVÄ
1/8: Thomas Johansson, Iwe Krüger, Lars Svensson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/8: Mats Andersson, Dennis Larsson, Jesper Skult, BOULERO SSK, BRO
1/16: Katarina Malmström, Mikael Nilsson, Markel Sjöström, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/16: Thomas Wallin, Ulf Wallman, Thomas Callderyd, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/16: Anders Strand, Henri von Eggers Patron, Viktor von Eggers Patron, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/16: Roland Henkelman, Kristofer Hirverud, Sven Hörnfalk, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
1/16: Stefan Blom, Magnus Karlsson, Benny Åkesson, CLUB ISTANBOULE, IST
1/16: Bodil Hansson, Anders Månsson, Lena Nilsson, LILLENS VÄNNER, LVÄ
1/16: Bo Persson, Anders Pramholt, Roger Svensson, RONNEBY BOULE CLUB, RON
1/16: Andreas Bengtsson, Annika Fjelkner, Stefan Giza, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/16: Linda Näslund, Kenneth Tengström, Pontus Tengström, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/16: Åke Börjesson, Jerry Eriksson, Andreas Godsäter, HÄLLESÅKER IF, HÄL
1/16: Christer Eriksson, Lars Frykberg, Tomas Ruudh, 018 PETANQUE SÄLLSKAP, 018
1/16: Joakim Janson, Magnus Magnusson, Fredrik Wessmann, ARVIKA BOULESÄLLSKAP, ABS
1/16: Per Davidsson, Evelina Lans, Malin Mattsson, KLOTSKALLARNA, KLO
1/16: Owe Karlsson, Herman Thorell, Leif Thulin, CLUB BOULE LA POMME DE PIN, POM
1/16: Anna-Karin Gräffelt, Hannu Mäkitalo, Pauli Mäkitalo, OPPBOGA GILLE och BOULE SS, OPP
1/16: Patric Larsson, Jonas Strende, Jörgen Strende, BOULE KLUBB STRAND HJO, BKS
1/32: Edvard Eriksson, Thomas Eriksson, Emil Lundgren, ÖDENÄS IDROTTSFÖRENING, ÖDE
1/32: Johan Bredin, Anton Hellström, Rasmus Kling, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/32: Thomas Bäck, Mikael Rännar, Magnus Sandberg, BS NORDBOULEN, NOR
1/32: Jimmy Andersson, Kristina Lindgren, Jan Åkesson, TROLLBÄCKENS BOULECLUB, TBC
1/32: Kenneth Köhalmi, Maths Lind, Niklas Marklund, BK SITTING BOULE, SIT
1/32: Jan Hansson, Gunilla Nilsson, Göran Nilsson, ÖSTRA TORP BOULEFÖRENING, ÖST
1/32: Jacob Andersson, Robert Nilsson, Lars Rehnborg, GÖTEBORGS BS KULING, GBK
1/32: Alexander Björkroth, Kent Nilsson, Lagge Oldensjö, BK SITTING BOULE, SIT
1/32: Niklas Carlén, Rickard Jacobsson, Fredrik Wilhelmsson, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/32: Bo Haraldsson, Mats Holmqvist, Patrik Thelaus, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/32: Ulf Jansson, Johan Karlsson, Jan Lundgren, BOULE KLUBB STRAND HJO, BKS
1/32: Lars Ekroth, Bengt Kleijn, Jan Östgren, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/32: Rolf Eriksson, Ulla Eriksson, Beryl Johnson, FÖRENINGEN GÄSTABUDBOULARNA, GÄS
1/32: Anne-Marie Carlsson, Niclas Hertz, Kicki Wahlberg, CLUB ISTANBOULE, IST
1/32: Kenneth Marell, Jonny Swedin, Jan Vejdegren, BOULERO SSK, BRO
1/32: Oskar Augustsson, Max Carlström, Adam Nilsson, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
1/32: Olle Larsson, Ronny Lillelund, Håkan Ström, 018 PETANQUE SÄLLSKAP, 018
1/32: Eva Carlsson, Anders Persson, Fredrik J Svensson, MPK LA BOULE D OR, LBO
1/32: Kristian Ejvegård Eklund, Freddie Tapper, Mikael Trechera, NOBEL PETANQUE, NOB
1/32: Christian Andersson, Magnus Johansson, Vincent Söderberg, CLUB DE PÉTANQUE NYNÄSHAMN, CPN
1/32: Robin Eiselt Ohlsson, Arne Trobäck, Daniel Trobäck, KULLTORPS BOULE KLUBB, KLL
1/32: Sören Friis- Hansen, Börje Hörndahl, Hans Lindroth, KRONÄNGS IF, KIF
1/32: Roland Bengtsson, Christer Swenson, Yngve Evaldsson, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/32: Mikael Baaz, Hannu Kolehmainen, Bert- Ove Sund, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/32: Patrik Björklund, Ulf Hjelm, Patrik Sandin, 018 PETANQUE SÄLLSKAP, 018
1/32: Johnny Eriksson, Hasse Hagberg, Tore Remmert, HAMMARBY IF BOULEFÖRENING, HBY
1/32: Lotta Broman, Zoran Caric, Anders Johansson, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/32: Dag Hervieu, Gabriel Kleijn, Andreas Richter, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/32: Tommy Andersson, Patric Ericsson, Charlotte Sällbom, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/32: Lovisa Malm, Robert Malm, Hasse Silfverberg, BK SITTING BOULE, SIT
1/32: Magnus Müller, Gert Olsson, Kim Olsson, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/32: Martin Börjesson, Davy Johansson, Andreas Petersson, HÄLLESÅKER IF, HÄL
1/64: Anders Bernström, Anders Lindberg, Lars Nilsson, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
1/64: David Andersson, Cliff Johansson, Bo Wahrgren, DJURGÅRDENS IF BOULEFÖRENING, DIF
1/64: Michael Olsson, Rolf Olsson, Stefan Olsson, DJURGÅRDENS IF BOULEFÖRENING, DIF
1/64: Peter Johansson, Mikael Ström, Markus Viktorsson, C4 BOULESÄLLSKAP, C4B
1/64: Tommy Gustafsson, Åke Rydén, Anna Theander, SSK GOTHENBURG BOULE BANGERS, GBB
1/64: Fredrik Brorsson, Kent Eklöv, Mats Peterson, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR

Dam Trippel
1:a Birgitta Ekroth, Jenny Hamberg, Pia Terestchenko, BOO SPORT KLUBB, BOO
2:a Monica Eriksson, Irma Gustafson, Gabriella Karp, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
3:a Eva-Karin Ingelstedt, Marli Pettersson, Helene Widing, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
3:a Birgitta Bengtsson, Sandra Jönsson, Nina Roth, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/4: Signe Holgersson, Johanna Löfqvist, Åsa Tengström, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/4: Susanne Johansson, Hanna Larsson, Ingrid Wahlbin, SIBIRIEN CLUB PETANQUE, SCP
1/4: Bodil Nilsson, Elna Nilsson, Ingrid Ståhl, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/4: Anne Börjesson, Marie Eriksson, Anja Lysen, HÄLLESÅKER IF, HÄL
1/8: Camilla Csapó, Marie den Dulk, Carina Schultz, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/8: Kerstin Hopman, Lotta Kleijn, Ulla Wahlstedt, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/8: Monica Kristiansson, Mia Nyström, Nina Nyström, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/8: Linda Bengtsson, Matilda Boström, Lina von Eggers Patron, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/8: Jennifer Andersson Persson, Lena Hansen, Helene Rosenholm, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/8: Monika Andersson, Christina Lund , Susanne Olofsson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/8: Harriet Peterson, Gitten Råsander, Malin Råsander, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/8: Anna Karin Lilieqvist, Johanna Nilsson, Eva Padashifard, ROXEN PETANQUE CLUB, RPC
1/16: Kerstin Andersson, Laila Andersson, Petra Karlsson, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/16: Monica Gylfe, Mia Kåhlberg, Kerstin Sundkvist, TJÖRN BOULEKLUBB, TJÖ
1/16: Gun Heidenreich, Emelie Karlsson, Emma Karlsson, SKARA PETANQUE CLUB, SKA
1/16: Helene Blomqvist, Iwona Eriksson, Monica Lindqvist, BOULERO SSK, BRO
1/16: Mona Larsson, Kerstin Lindroth, Sirkka Petersen, KRONÄNGS IF, KIF
1/16: Erika Hedström, Birgitta Rasmusson, Britta Thunander, ÖREBRO BOULESÄLLSKAP, ÖRE
1/16: Anett Martinsson, Åse Nyström, Cerstin Pettersson, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
1/16: Ann Callderyd, Anna Kylstad, Anette Söderlund, SSK GOTHENBURG BOULE BANGERS, GBB
1/16: Kerstin Hjelm, Elisabet Larsson, Jannica Nilsson, COCCINELLE PETANQUE CLUB MALMÖ, CPC
1/16: Cecilia Holm, Gun Larsson, Maria Wallman, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT

V55 Trippel
1:a Simon Cohen, Jonny Patron, Lennart Rasmusson, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
2:a Carina Janson, Clas Janson, Mats Lindén, COCCINELLE PETANQUE CLUB MALMÖ, CPC
3:a Lee Ekström, Sven Sandin, Catharina Wiberg, FAGERSJÖ PS, FPS
3:a Marianne Henriksson, Peter Olsson, Britt Rosén, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/4: Hasse Lindberg, Kjell Mattsson, Lars Rahme, STOCKHOLMS BOULEKLUBB, SBK
1/4: Bengt Arktoft, Sten Fornell, Sture Öhman, DJURGÅRDENS IF BOULEFÖRENING, DIF
1/4: Benny Martinsson, Anders Nyström, Tore Pettersson, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
1/4: Seppo Luoma, Tuulikki Luoma, Alf Nilsson, FLENS BOULE FÖRENING, FLE
1/8: Gudrun Andréasson, Mervi Lundkvist, Eva-Britt Wallin, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/8: Werner Heidenreich, Ove Holm, Curt Wulcan, SKARA PETANQUE CLUB, SKA
1/8: Göran Högberg, Lars-Elis Karlsson, Arne Olofsson, HÖGLANDETS BOULE SÄLLSKAP, HÖG
1/8: Per Ekemark, John-Erik Eriksson, Kenneth Ljungberg, BOULEKLUBBEN LILLA LE, LLE
1/8: Britt-Louise Andersson, Harald Mrozek, Sven Sundberg, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/8: Hans Hellqvist, Christer Lindqvist, Kent Tungström, BOULE VON PLATEN, BVP
1/8: Karola Andersson, Per Johansson, Gert Karlberg, VIRSERUM - NYE BOULE CLUB, VIR
1/8: Bengt Berglund, Roland Hydén, Ove Lindeberg, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/16: Göran Gustavsson, Ingvar Häggbrink, Ivan Stipic, ROXEN PETANQUE CLUB, RPC
1/16: Ulf Bolve, Lars Lilieqvist, Johan Nordlander, ROXEN PETANQUE CLUB, RPC
1/16: Birgit Bokö, Thomas Bokö, Ove Ek, TYRESÖ PETANQUE, TSÖ
1/16: Hans Lindgren, Tom Mentzer, Kjell Vretinger, TROLLBÄCKENS BOULECLUB, TBC
1/16: Kenny Ekwall, Torkel Skau, Åke Sterner, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/16: Adalbert Kamerer, Stefan Landell, Håkan Nordenstein, FAGERSJÖ PS, FPS
1/16: Lars-Göran Andersson, Sten-Åke Henricson, Olle Swanér, MOPS HERR NILSON, NIL
1/16: Peter Ahlbom, Christer Nilsson, Claes Norrman, BILL OCH BOULE, BOB
1/16: Hans Karlsson, Lennart Lundahl, Leif Svensson, RONNEBY BOULE CLUB, RON
1/16: Sven Karlsson, Yvonne Karlsson, Claes Håkan Rydberg, WESTERVIKS BOULESÄLLSKAP, WES
1/16: Birgitta Boholm, Tommy Boholm, Bosse Hedlund, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/16: Uno Andersson, Bertil Jacobsson, Rolf Olsson, ÖREBRO BOULESÄLLSKAP, ÖRE
1/16: Jan-Olof Caspersson, Lars-Gunnar Krantz, Kjell Petersen, KRONÄNGS IF, KIF
1/16: Björn Hansson, Gunnel Hansson, Benny Roth, SÄLLSKAPET QUATRE BOULES, QUA
1/16: Jan Johansson, Kent Ohlsson, Lars-Göran Persson, GULLBRANNA BOULE KLUBB, GUB
1/16: Inger Ekstrand, Åke Ekstrand, Alex Strachan, BK ESPLANAD I GÄVLE, ESP
1/32: Ulf Eriksson, Gunnar Sigvardsson, Tommy Ström, BOLLNÄS BOULEKLUBB, BLK
1/32: Siw Agerlo, Kristina Davidsson, Roger Johansson, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/32: Gösta Berg, Bengt-Inge Finnström, Claes Wiberg, SUMPAN BOULEKLUBB, SUM
1/32: Christina Eng, Ingegerd Henkelman, Sally Martinsson, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
1/32: Elisabeth Carlström, Karin Morän, Karin Petersson, KULLTORPS BOULE KLUBB, KLL
1/32: Leif Ljungsryd, Palle Olsen, Anders Tapper, SÄLLSKAPET QUATRE BOULES, QUA
1/32: GunBritt Elmersund Åhman, Bertil Pettersson, Kurt Åhman, BOULEKLUBBEN BOULEHEMERNA RYDEBÄCK, HEM
1/32: Mats Jönsson, Anita Lysen, John Lysén, HÖGANÄS BOULE KLUBB, HBK
1/32: Birgitta Bengtsson, Åke Bengtsson, Ann-Louise Simonsson, MAJGÅRDENS BOULEKLUBB, MGÅ
1/32: Einar Andersson, Jan Holmgren, Hans Nilsson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/32: Eva Borgö, Jan Borgö, Bo Ekberg, GRIPSHOLMS BOULE SÄLLSKAP, GRI
1/32: Anne Bergqvist, Spasa Jovanov, Ingrid Olsson, WEST WINDS IDROTTSKLUBB, WWI
1/32: Ann Gustafsson, Kenneth Johansson, Göran Sandell, BOULE VON PLATEN, BVP
1/32: Ronnie Andersson, Bengt-Göran Ohlsson, Marianne Ohlsson, KULLTORPS BOULE KLUBB, KLL
1/32: BengtGunnar Damberg, Per Olof Fransson, Göran Ivarsson, CLUB DE BOULE GRÄNNA, CDB
1/32: Patrick Dumée, Harry Hugosson, Per Karlsson, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/32: Jan Asp, Lars Finné, Kjell Klintgren, HALMSTAD PETANK, HPK
1/32: Ivan Brouer, Gunilla Persson, Kjell Persson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/32: Harri Anttila, Janne Argus, Kent Jakobsson, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/32: Sten Ek, Carl-Axel Karlsson, Bernhard Rubinsztajn, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/32: Siverth Henriksson, Karl-Gustav Lindblom, Tommy Åberg, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/32: Lennart Gustafsson, Carl-Axel Jansson, Anders Linderoth, BS LA FLEUR, LFL

V65 Trippel
1:a Kenneth Johansson, Lennart Johansson, Birgitta Olausson, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
2:a Kerstin Belfrage, Nils Belfrage, Jörgen Olsson, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
3:a Britt Frånberg, Maj- Britt Norberg, Sven Nordlund, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
3:a Per-Olof Ahlin, Ingemar Johansson, Åke Thunfors, SÄLL.MARIESTADSBOULEARNA, SMB
1/4: Gunborg Bergenhus, Lennart Blomqvist, Per Nordström, BK ESPLANAD I GÄVLE, ESP
1/4: Inger Löfgren, Ove Löfgren, Elsbritt Svensson, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/4: Arne Johansson, Lennart Petersson, Jörgen Stening, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/4: Sivert Eriksson, Ingemar Karlsson, Aina Svensson, SKARA PETANQUE CLUB, SKA
1/8: Berne Marklund, Britta Marklund, Bengt Persson, BK ESPLANAD I GÄVLE, ESP
1/8: Jan Grönoset, Ulla Hedberg, Tore Wilén, GRYCKSBO-BJURSÅS BOULEKLUBB, GRY
1/8: Henry Dahlin, Ann-Mari Karlsson, Bernt Karlsson, TELGE BOULE-SELLSKAP, TEL
1/8: Anna-Stina Hurtig, Birgit Johansson, Leif Johansson, LERUMS BOULESÄLLSKAP, LER
1/8: Annika Afzelius, Kjell Berglund, Britt Lingårdsson, FÖRENINGEN FALKEN PETANQUE, FFP
1/8: Assar Lindkvist, Barbro Lindkvist, Knut Öhman, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/8: Yngve Ahl, Lars Ekh, Erling Gustavsson, OSKARSHAMN BOULE CLUB, OSK
1/8: Börje Norberg, Leif Rundblad, Christer Woxbäck, TROLLBÄCKENS BOULECLUB, TBC
1/16: Nils Fransson, Per-Inge Malm, Inga-May Pettersson, BOULEKLUBBEN ZEFYR KUNGSBACKA, ZEF
1/16: Per-Åke Lindgren, Sture Lundström, Arne Pers, KLOTSKALLARNA, KLO
1/16: Jim Kellerman, Hans Larsson, Lars Olander, BS LA FLEUR, LFL
1/16: Birgitta Bäcklund, Göte Bäcklund, Sven-Åke Johansson, BOULANCHE PETANQUE CLUB, BPC
1/16: Bertil Andersson, Gunilla Simonsson, Lars-Åke Simonsson, BOULE KLUBBEN KNUFF, KNF
1/16: Marianne Gustafsson, Uno Gustafsson, Lennart Gustavsson, BOULEKLUBBEN ZEFYR KUNGSBACKA, ZEF
1/16: Ingrid Elfström, May Ottosson, Nils Ståhlberg, BOULE CLUB ÖLAND, BCÖ
1/16: Yngve Jonsson, Birgit Vestman, Åke Vestman, PANG PÉTANQUE SÄLLSKAPET, PAN
1/16: Egart Calin, Birgit Valsberg, Inge Wedholm, STEEL BOULEFÖRENING SANDVIKEN, STL
1/16: Maj-Britt Bergsten, Leila Gustafsson, Ola Stenbrink, FÖRENINGEN FALKEN PETANQUE, FFP
1/16: Jan Berndtsson, Liselotte Berndtsson, Stigh Erixon, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/16: Lars-Göran Karlströmer, Åke Lundén, Sören Sahlin, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/16: Claes Bergh, Anita Claesson, Rolf Claesson, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/16: Jan Eriksson, Jan-Erik Lönn, Ingemar Olmats, MORA-ORSA BOULE SÄLLSKAP, MOR
1/16: Bengt-Göran Nilsson, Elvy Nilsson, Ingrid Nilsson, FÖRENINGEN FALKEN PETANQUE, FFP
1/16: Lennart Johansson, Anita Utterström, Rune Utterström, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/32: Kenneth Andersson, Lizzie Hjert, Erkki Munnukka, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/32: Per-Axel Hansson, Kjell Stark, Billy Svanberg, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/32: Anita Englund, Birgitta Fredriksson, Börje Fredriksson, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/32: Anders Hansson, Ove Nilsson, Urban Sandberg, GULLBRANNA BOULE KLUBB, GUB
1/32: Gert-Erik Englund, Ingegerd Holmqvist, Kurt Holmqvist, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/32: Jan Andersson, Siv Andersson, Laila Böcker, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/32: Bertil Andersson, Anna-Lena Hultberg, Karl-Gerhard Hultberg, ALMEDALENS BOULEKLUBB, ALM
1/32: Lennart Jönsson, Jan Olsson, Wivi-Ann Olsson, LILLENS VÄNNER, LVÄ
1/32: Boris Rygert, Sven Staffansson, Britt Staffansson, FÖRENINGEN HÖKERUM BOULE, HÖK
1/32: Hilbert Björkdahl, Carlos Soto, Claes Svensson, SANDSBRO AIK, SAN
1/32: Elizabeth Clausén, Gerd Holmberg, Rune Jansson, PRINS BERTILS BOULECLUB, PRI
1/32: Torsten Norberg, Vivie Norberg, Ove Olsson, FÖR.NJURUNDA BOULEVETERANER, NJV
1/32: Maj- Britt Liljeqvist, Bo Persson, Kai Scherman, L H FJÄDERN BOULE CLUB, FJÄ
1/32: Hans Eriksson, Bengt Lind, Monica Lind, TROLLBÄCKENS BOULECLUB, TBC
1/32: Göran Ekolin, Taili Heinmets, Ulla Nilsson, KULLTORPS BOULE KLUBB, KLL
1/32: Rolf Mattsson, Vivian Simpsson, Nils Stenbeck, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/32: Malte Lindberg, Arne Rådström, Rune Söderlind, BS NORDBOULEN, NOR
1/32: Lars Ekvall, Curt Söderberg, Mabel Söderberg, GRYCKSBO-BJURSÅS BOULEKLUBB, GRY
1/32: Gun-Britt Csapo´, Bo Daag, Reijo Hallikainen, LERUMS BOULESÄLLSKAP, LER
1/32: Birgitta Lillelund, Rehne Lillelund, Bo Norelius, FÖRENINGEN GÄSTABUDBOULARNA, GÄS
1/32: Kurt Andersson, Ulla Andersson, Britt Lundbäck, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/32: Harriet Eriksson, Elis Gustafsson, Lilian Gustafsson, TELGE BOULE-SELLSKAP, TEL
1/32: Leif Gustavsson, Gunnar Rendefors, Margareta Rendefors, VALLEN PÉTANQUE CLUB, VPC
1/32: Birgitta Grevell, Leif Grewell, Jan Nilsson, LILLENS VÄNNER, LVÄ
1/32: Tommy Andersson, Gert Dahlskog, Lars Ericsson, L H FJÄDERN BOULE CLUB, FJÄ
1/32: Göte Andersson, Gustav du Rietz, Asta Hägg, ALMEDALENS BOULEKLUBB, ALM
1/32: Kajsa Hedberg, Kjell Nilsson, Gun-Britt Östling, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/32: Olof Johansson, Osborn Johansson, Tage Sundkvist, TJÖRN BOULEKLUBB, TJÖ
1/32: Leif Jakobsson, Britta Olby, Rune Gruddpers, MORA-ORSA BOULE SÄLLSKAP, MOR
1/32: Bernt Johansson, Rolf Nilsson, Stig Sundström, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
1/32: Benny Eriksson, Hilding Frank, Bror Fredriksson, Föreningen Eskilstuna Boule, FEB
1/32: Kjell Davidsson, Lars E Karlsson, Berit Lindberg, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/64: Carin Lundmark, Erland Mikaelsson, Eva Risberg, GULDSTADENS BOULE CLUB, GBC
1/64: Tage Axelsson, Bertil Tunje, Gerd Tunje, SANSJÖ BOULEKLUBB, SSÖ
1/64: Wolf Billström, Erling Hongell, Gerhard Socnik, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/64: Rolf Böcker, Lena Magnusson, Allan Sjöberg, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/64: Erik Andersson, Åke Einarsson, Sven Englund, MORA-ORSA BOULE SÄLLSKAP, MOR
1/64: Laila Johansson, Hans Rau, Sven Svensson, WEST WINDS IDROTTSKLUBB, WWI
1/64: Karin Carlsson, Sven-Olof Carlsson, Jan Morstedt, VÄXJÖ BOULESÄLLSKAP, VÄX
1/64: Ingemar Ek, Barbro Skogsmark, Lars Wickström, SSK KRYL-BOULEARNA, KRY
1/64: Nils Ceder, Stina Eriksson, Kurt Johnson, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/64: Margareta Söderholm, Stig Söderholm, Rune Åström, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/64: Kjell Lundström, Bernt Åström, Grethel Åström, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/64: Ulla Bergbom, Barbro Larsson, Uno Larsson, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/64: Berit Stener, Lisbeth Stensson, Sven-Uno Stensson, TVÅÅKERS BOULEKLUBB, TVÅ
1/64: Leif Andersson, Carl- Olov Land, Kurt Sandvreten, ÅKESHOVS IF, ÅKE
1/64: Thure Edman, Sigfrid Gustavsson, Bertil Hagenbrant, BOULEKLUBBEN LILLA LE, LLE
1/64: Karin Ahlsten, Gösta Persson, Majlis Sjöström, HOFORS BOULESSK1999, HOF
1/64: Douglas Adolfsson, Leif Karlsson, Gert Olsson, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
1/64: Håkan Blomqvist, Bo Jakobsson, Maj-Britt Jakobsson, FLENS BOULE FÖRENING, FLE

Öppen Dubbel
1:a Patrik Andersson, Thomas Wiede, HALMSTAD PETANK, HPK
2:a Håkan Berg, Anders Larsson, LINDOME BOULE KLUBB, LID
3:a Alex Lindquist, Rickard Nilsson, COCCINELLE PETANQUE CLUB MALMÖ, CPC
3:a Thomas Finné, Jimmie Olsen, HALMSTAD PETANK, HPK
1/4: Alexander Norin, Fredrik Wilhelmsson, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/4: Sten Alstander, Conny Plantin, CLUB DE BOULE GRÄNNA, CDB
1/4: Måns Daniel, Erik Lööf-Ekström, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/4: Annika Fjelkner, Stefan Holmström, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/8: Henri von Eggers Patron, Viktor von Eggers Patron, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/8: Johan Karlsson, Patric Larsson, BOULE KLUBB STRAND HJO, BKS
1/8: Anders Csapó, Carljohan Möller, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/8: Freddie Tapper, Mikael Trechera, NOBEL PETANQUE, NOB
1/8: Niklas Grimstedt, Per Carlsson, KLOTSKALLARNA, KLO
1/8: Ali Abdi Aden, Kjell Pettersson, BK SITTING BOULE, SIT
1/8: Jimmy Löf, Pontus Thuresson, HALMSTAD PETANK, HPK
1/8: Johan Bredin, Rasmus Kling, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/16: Bertil Jacobsson, Christer Sjöblom, ÖREBRO BOULESÄLLSKAP, ÖRE
1/16: Bo Persson, Leif Svensson, RONNEBY BOULE CLUB, RON
1/16: Hannu Mäkitalo, Pauli Mäkitalo, OPPBOGA GILLE och BOULE SS, OPP
1/16: Urban Jansson, Leif Salovaara, KLOTSKALLARNA, KLO
1/16: Kenneth Tengström, Pontus Tengström, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/16: Niklas Carlén, Rickard Jacobsson, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/16: Stefan Giza, Patrik Thelaus, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/16: Torbjörn Hedenborg, Kent Wilhelmsson, KLOTSKALLARNA, KLO
1/16: Håkan Jonsson, Lars-Åke Kulinder, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/16: Jesper Skult, Jonny Swedin, BOULERO SSK, BRO
1/16: Chai Kedeskog, Arne Kemvall, HUDDINGE BOULE SSK, HBS
1/16: Leo Brood Björk, Markel Sjöström, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/16: Erik Rosén, Jan Östberg, SVÄRDSJÖ IDROTTSFÖRENING, SVÄ
1/16: Davy Johansson, Andreas Petersson, HÄLLESÅKER IF, HÄL
1/16: Anders Möller, Jimmi Nilsson, NOBEL PETANQUE, NOB
1/16: Joachim Andersson, Jessica Johansson, COCCINELLE PETANQUE CLUB MALMÖ, CPC
1/32: Patrik Björklund, Ulf Söderström, 018 PETANQUE SÄLLSKAP, 018
1/32: Staffan Karp, Mikael Rännar, BS NORDBOULEN, NOR
1/32: Kjell-Arne Johansson, Åsa Nordin, GULDSTADENS BOULE CLUB, GBC
1/32: Stefan Johansson, Henry Steffensen, SVÄRDSJÖ IDROTTSFÖRENING, SVÄ
1/32: Uzi Geffenblad, Hasse Silfverberg, BK SITTING BOULE, SIT
1/32: Kenneth Köhalmi, Maths Lind, BK SITTING BOULE, SIT
1/32: Bo Haraldsson, Mats Holmqvist, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/32: Linus Engman, Love Engman, BS NORDBOULEN, NOR
1/32: Thomas Callderyd, Bert- Ove Sund, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/32: Anders Lindberg, Lars Nilsson, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
1/32: Lars Frykberg, Ronny Lillelund, 018 PETANQUE SÄLLSKAP, 018
1/32: Dag Hervieu, Claes Muschkin, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/32: Anders Pramholt, Roger Svensson, RONNEBY BOULE CLUB, RON
1/32: Jan Hansson, Göran Nilsson, ÖSTRA TORP BOULEFÖRENING, ÖST
1/32: Tommy Andersson, Patric Ericsson, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/32: Fredrik Arvidson, Johannes Thuresson, HALMSTAD PETANK, HPK
1/32: Andreas Richter, Jan Östgren, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/32: Leif Karlsson, Jonny Lundgren, BOULE KLUBB STRAND HJO, BKS
1/32: Jonas Strende, Jörgen Strende, BOULE KLUBB STRAND HJO, BKS
1/32: Andreas Bengtsson, Roger Söder, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/32: Ulf Wallman, Lennart Wahlberg, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/32: Stefan Blom, Magnus Karlsson, CLUB ISTANBOULE, IST
1/32: Markus Fransson, Kjell Mårts, BOLIDEN BOULEKLUBB, BBK
1/32: Ulf Gustafsson, Kenneth Nisén, BOLIDEN BOULEKLUBB, BBK
1/32: Niclas Hertz, Benny Åkesson, CLUB ISTANBOULE, IST
1/32: Bill Jönsson, Daniel Jönsson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/32: Thomas Bäck, Magnus Sandberg, BS NORDBOULEN, NOR
1/32: Magnus Müller, Kim Olsson, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/32: Oskar Augustsson, Adam Nilsson, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
1/32: Mikael Ström, Markus Viktorsson, C4 BOULESÄLLSKAP, C4B
1/32: Mats Andersson, Dennis Larsson, BOULERO SSK, BRO
1/32: Magnus Magnusson, Fredrik Wessmann, ARVIKA BOULESÄLLSKAP, ABS
1/64: Gert Olsson, Tobias Rosdahl, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/64: Erik Jon- And, Kjell Söderling, HUDDINGE BOULE SSK, HBS
1/64: Mikael Johansson Rolfmark, Mats Olsson, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/64: Robert Lindström, Peter Tingström, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/64: Peter Carlén, Thomas Carlén, BOULE CLUB ÖLAND, BCÖ
1/64: Hasse Ekström, Ronny Elvin, BOULERO SSK, BRO
1/64: Lars Falk, Nina Falk, NOBEL PETANQUE, NOB
1/64: Peter Johansson, Leif Rappner, HVETLANDA BOULE CLUB, HVE
1/64: Charlotta Brohult, Linda Silfverberg, BK SITTING BOULE, SIT
1/64: Oscar Andersson, Mattias Thorell, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/64: Kent Carlsson, Peter Oskarsson, HALMSTAD PETANK, HPK
1/64: Roland Bengtsson, Yngve Evaldsson, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/64: Jimmi Hultkrantz, Erik Olofsson, BK PARDÅNG NORRKÖPING, PAR
1/64: Gabriel Kleijn, Stefan Lydeborn, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/64: Eva Carlsson, Anders Persson, MPK LA BOULE D OR, LBO
1/64: Lisa Claesson, Michael Claesson, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/64: Magnus Hanson, Joakim Trogen, D. E. LA BOULE, DEB
1/64: Carina Ekström, Hans Ekström, HAMMARBY IF BOULEFÖRENING, HBY
1/64: Dag Dannelid, Ulf Rystedt, WASA PETANQUE CLUB, WAS
1/64: Fredrik Brorsson, Kent Eklöv, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
1/64: Carl Ahlstrand, Henrik Ahlstrand, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/64: David Andersson, Bo Wahrgren, DJURGÅRDENS IF BOULEFÖRENING, DIF
1/64: Christer Jansson, Rolf Nilsson, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
1/64: Ulf Jansson, Jan Lundgren, BOULE KLUBB STRAND HJO, BKS
1/64: Håkan Westling, Johan Westling, SVÄRDSJÖ IDROTTSFÖRENING, SVÄ
1/64: Cliff Johansson, Janne Liljegren, DJURGÅRDENS IF BOULEFÖRENING, DIF
1/64: Leif Johansson, Håkan Ström, 018 PETANQUE SÄLLSKAP, 018
1/64: Fredrik Holmqvist, Rickard Strandberg, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/64: Jörgen Jensen, Lennart Roos, BOULE KLUBB STRAND HJO, BKS
1/64: Mikael Andersson, Christer Olsson, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED

Dam Dubbel
1:a Tove Orrbeck, Anna Theander, SSK GOTHENBURG BOULE BANGERS, GBB
2:a Anne-Marie Carlsson, Kicki Wahlberg, CLUB ISTANBOULE, IST
3:a Marie den Dulk, Carina Schultz, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
3:a Sandra Jönsson, Susanne Olofsson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/4: Johanna Nilsson, Eva Padashifard, ROXEN PETANQUE CLUB, RPC
1/4: Linda Bengtsson, Matilda Boström, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/4: Kerstin Hjelm, Elisabet Larsson, COCCINELLE PETANQUE CLUB MALMÖ, CPC
1/4: Ann Callderyd, Anette Söderlund, SSK GOTHENBURG BOULE BANGERS, GBB
1/8: Camilla Csapó, Maria Wallman, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/8: Charlotte Sällbom, Berit Åslin, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/8: Kaisa Andersson, Tova Bergh, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/8: Ann-Kristin Rosén, Vivian Simpsson, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/8: Nadja Krüger, Therése Sjöström, HALMSTAD PETANK, HPK
1/8: Ingela Eriksson, Suzanne Månsson, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/8: Monica Eriksson, Gabriella Karp, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/8: Maria Palselius, Sanna Trogen, D. E. LA BOULE, DEB
1/16: Annika Karlsson, Birgitta Thorell, CLUB BOULE LA POMME DE PIN, POM
1/16: Eva Fahlberg, Eva Nobel Norrman, BILL OCH BOULE, BOB
1/16: Annelie Behring, Emma Larsson, BOULE KLUBB STRAND HJO, BKS
1/16: Jennifer Andersson Persson, Lena Hansen, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/16: Beryl Johnson, Anita Wennberg, FÖRENINGEN GÄSTABUDBOULARNA, GÄS
1/16: Siw Bergh, Ann-Lis Svensson, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/16: Margareta Lind, Birgitta Wennerberg, MÄLARDALENS PS, MÄL
1/16: Kerstin Andersson, Petra Karlsson, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/16: Kerstin Hopman, Pia Terestchenko, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/16: Birgitta Ekroth, Lotta Kleijn, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/16: Anita Sidhagen, Marie Widell, BOULE VON PLATEN, BVP
1/16: Tuula Hallikainen, Lisbeth Pihl, LERUMS BOULESÄLLSKAP, LER
1/16: Christina Ahlberg, Inga-Lill Johansson, DALSJÖFORS GOIF, DAL
1/16: Ella-Britt Ludvigsson, Gunilla Nilsson, ÖSTRA TORP BOULEFÖRENING, ÖST
1/16: Carola Martinsson, Inger Tyfting, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/16: Yvonne Karlsson, Anette Zaklada, WESTERVIKS BOULESÄLLSKAP, WES
1/32: Gun-Britt Csapo´, Yvonne Lindqvist, LERUMS BOULESÄLLSKAP, LER
1/32: Mia Nyström, Nina Nyström, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/32: Karin Morän, Marianne Ohlsson, KULLTORPS BOULE KLUBB, KLL
1/32: Monica Pettersson, Margareta Wallenberg, ÖRSUNDSBRO SPORTKLUBB, ÖSK
1/32: Ann-Sofi Björndahl, Anja Lysen, HÄLLESÅKER IF, HÄL
1/32: Susanne Johansson, Hanna Larsson, SIBIRIEN CLUB PETANQUE, SCP
1/32: Birgitta Bengtsson, Nina Roth, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/32: Erika Hedström, Birgitta Rasmusson, ÖREBRO BOULESÄLLSKAP, ÖRE
1/32: Anett Martinsson, Åse Nyström, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
1/32: Gitten Råsander, Malin Råsander, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/32: Agneta Nordström, Stina Stenqvist, SSK BODENS BOULEKANONER, SBO
1/32: Eva Larsson, Britt-Inger Nilsson, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
1/32: Ingalill Gustafsson, Marita Lundin, BORÅS GOIF, BRÅ
1/32: Eva Bengtsson, Gunilla Winberg, ESLÖVS PETANK, ESL
1/32: Monica Kristiansson, Christina Lund , ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/32: Elna Nilsson, Ingrid Ståhl, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/32: Ann Bengtsson, Ingegerd Henkelman, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
1/32: Cecilia Holm, Eva-Karin Ingelstedt, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/32: Kerstin Belfrage, Gun Larsson, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/32: Maja Lindholm, Karina Pettersson, GÖTEBORGS BS KULING, GBK
1/32: Ulrika Alstander, Yvonne Plantin, CLUB DE BOULE GRÄNNA, CDB
1/32: Anne Börjesson, Marie Eriksson, HÄLLESÅKER IF, HÄL
1/32: Agneta Ljungberg Bengtsson, Birgitta Nordfors, HÖGANÄS BOULE KLUBB, HBK
1/32: Lena Sandberg, Helena Wallberg, DJURGÅRDENS IF BOULEFÖRENING, DIF
1/32: Linda Näslund, Åsa Tengström, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/32: Anita Claesson, Inga-Lisa Corell- Sällberg, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/32: Eva Friis- Hansen, Victoria Gradin, CLUB BOULE LA POMME DE PIN, POM
1/32: Gun Heidenreich, Emma Karlsson, SKARA PETANQUE CLUB, SKA

V55 Dubbel
1:a Simon Cohen, Jonny Patron, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
2:a Kenneth Bengtsson, Lars Öhman, HÖGANÄS BOULE KLUBB, HBK
3:a Kjell Karp, Curt Renkonen, BS NORDBOULEN, NOR
3:a Lars-Göran Persson, Urban Sandberg, GULLBRANNA BOULE KLUBB, GUB
1/4: Christer Fundin, Kjell Vretinger, TROLLBÄCKENS BOULECLUB, TBC
1/4: Siverth Henriksson, Karl-Gustav Lindblom, LA BOULE JOYEUSE, GPK, LBJ
1/4: Birgitta Boholm, Tommy Boholm, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/4: Lee Ekström, Sven Sandin, FAGERSJÖ PS, FPS
1/8: Christer Lindqvist, Göran Sandell, BOULE VON PLATEN, BVP
1/8: Jan Ahlberg, Lars-Göran Axelsson, DALSJÖFORS GOIF, DAL
1/8: Jan Asp, Lars Finné, HALMSTAD PETANK, HPK
1/8: Lena Löfberg, Nicke Löfberg, PARTILLEBOULE.NU/KLUBB, PNU
1/8: Roland Henkelman, Mats Peterson, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
1/8: Åke Börjesson, Jerry Eriksson, HÄLLESÅKER IF, HÄL
1/8: Mariana Gustafsson, Jan Persson, BOULE CLUB ÖLAND, BCÖ
1/8: Harri Anttila, Kenny Ekwall, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/16: Christer Kullberg, Curt Wulcan, SKARA PETANQUE CLUB, SKA
1/16: Lars-Göran Andersson, Sten-Åke Henricson, MOPS HERR NILSON, NIL
1/16: BengtGunnar Damberg, Göran Ivarsson, CLUB DE BOULE GRÄNNA, CDB
1/16: Lars Ericsson, Jörg Schmit, L H FJÄDERN BOULE CLUB, FJÄ
1/16: Roger Johansson, Ove Tyfting, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/16: Marion Andersson, Gert Wulff, TYRINGE BOULEGETINGARNA, TBG
1/16: Cerstin Pettersson, Tore Pettersson, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
1/16: Hans Nilsson, Urban Thor, IDROTTSKLUBBEN VINCO, VIN
1/16: Kerstin Sällbom, Sören Sällbom, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/16: Johan Nordlander, Ivan Stipic, ROXEN PETANQUE CLUB, RPC
1/16: Ethel Javhamre, Anita Karlsson, RONNEBY BOULE CLUB, RON
1/16: Stefan Landell, Håkan Nordenstein, FAGERSJÖ PS, FPS
1/16: Camilla Kannenberg, Gunilla Persson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/16: Janne Argus, Wolf Billström, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/16: Jerry Sunesson, Maj-Britt Sunesson, SANDSBRO AIK, SAN
1/16: Hans Karlsson, Lennart Lundahl, RONNEBY BOULE CLUB, RON
1/32: Bengt Berglund, Åke Sterner, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/32: May-Britt Andersson, Anna-Maria Karlsson, SKARA PETANQUE CLUB, SKA
1/32: Sten Fornell, Sture Öhman, DJURGÅRDENS IF BOULEFÖRENING, DIF
1/32: Hannu Lilja, Kjell Mattsson, STOCKHOLMS BOULEKLUBB, SBK
1/32: Seppo Luoma, Alf Nilsson, FLENS BOULE FÖRENING, FLE
1/32: Palle Olsen, Benny Roth, SÄLLSKAPET QUATRE BOULES, QUA
1/32: Kjell Lidberg, Margareta Lidberg, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/32: Alf Larsson, Birgitta Larsson, ÖSTRA TORP BOULEFÖRENING, ÖST
1/32: Thomas Bokö, Ove Ek, TYRESÖ PETANQUE, TSÖ
1/32: Patrick Dumée, Harry Hugosson, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/32: Tommy Baudin, Östen Myrevik, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/32: Bengt-Inge Finnström, Claes Wiberg, SUMPAN BOULEKLUBB, SUM
1/32: Bernt Andersson, Christer Pettersson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/32: Werner Heidenreich, Ove Holm, SKARA PETANQUE CLUB, SKA
1/32: Willie Andréason, Bernhard Rubinsztajn, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/32: Bo Färnström, Tommy Larsson, SSK KRYL-BOULEARNA, KRY
1/32: Anita Rasmusson, Linnea Swenson, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/32: Iwona Eriksson, Bengt Malmström, BOULERO SSK, BRO
1/32: Hans Hellqvist, Kent Tungström, BOULE VON PLATEN, BVP
1/32: Inger Årnfelt, Lars-Erik Årnfelt, ROXEN PETANQUE CLUB, RPC
1/32: Leif Eckerman, Kjell Wallman, FAGERSJÖ PS, FPS
1/32: Roger Holm, Åke Winberg, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/32: Kent Jakobsson, Ove Lindeberg, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/32: Bosse Hedlund, Jan Westerberg, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/32: Carina Janson, Clas Janson, COCCINELLE PETANQUE CLUB MALMÖ, CPC
1/32: Bengt-Göran Ohlsson, Arne Trobäck, KULLTORPS BOULE KLUBB, KLL
1/32: Lennart Gustafsson, Anders Linderoth, BS LA FLEUR, LFL
1/32: Bengt Mattsson, Yngve Nilsson, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/32: Arne Bjelk, Erian Bjelk, SÄLLSKAPET QUATRE BOULES, QUA
1/32: Leif Eriksson, Krister Palanius, TROLLBÄCKENS BOULECLUB, TBC
1/32: Pär Rosén, Jan Åkesson, TROLLBÄCKENS BOULECLUB, TBC
1/32: Leif Ljungsryd, Anders Tapper, SÄLLSKAPET QUATRE BOULES, QUA
1/64: Gun Andersson, Gunnar Eklöw, SKÖNSBERGS BOULE KLUBB, SKÖ
1/64: Ulf Bolve, Lars Lilieqvist, ROXEN PETANQUE CLUB, RPC
1/64: Leif Eklöf, Robert Petersohn, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/64: Jörgen Ahlqvist, Christer Jönsson, LE PETIT BOULE KLUBB, PET
1/64: Matti Nieminen, Kristina Fröberg, FÖRENINGEN GÄSTABUDBOULARNA, GÄS
1/64: Spasa Jovanov, Ingrid Olsson, WEST WINDS IDROTTSKLUBB, WWI
1/64: Benny Stignor, Pia Stignor, BERGUMS IF, BER
1/64: Jan-Olof Caspersson, Kjell Petersen, KRONÄNGS IF, KIF
1/64: Ingrid Backe, Karl-Axel Brytz, HÖGANÄS BOULE KLUBB, HBK
1/64: Ivan Brouer, Kjell Persson, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/64: Lennart Rasmusson, Anders Strand, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/64: Göran Högberg, Arne Olofsson, HÖGLANDETS BOULE SÄLLSKAP, HÖG

V65 Dubbel
1:a Jan Eriksson, Jan-Erik Lönn, MORA-ORSA BOULE SÄLLSKAP, MOR
2:a Sigfrid Gustavsson, Bertil Hagenbrant, BOULEKLUBBEN LILLA LE, LLE
3:a Hans Eriksson, Hans Nyström, TROLLBÄCKENS BOULECLUB, TBC
3:a Rehne Lillelund, Sören Lindh, FÖRENINGEN GÄSTABUDBOULARNA, GÄS
1/4: Anita Utterström, Rune Utterström, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/4: Maj-Britt Bergsten, Leila Gustafsson, FÖRENINGEN FALKEN PETANQUE, FFP
1/4: Lennart Jönsson, Jan Olsson, LILLENS VÄNNER, LVÄ
1/4: Jan-Olof Holmström, Kurt Johnson, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/8: Per-Olof Ahlin, Ingemar Johansson, SÄLL.MARIESTADSBOULEARNA, SMB
1/8: Bengt Lind, Monica Lind, TROLLBÄCKENS BOULECLUB, TBC
1/8: Bengt Johansson, Sören Sahlin, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/8: Åke Ekstrand, Alex Strachan, BK ESPLANAD I GÄVLE, ESP
1/8: Lars-Gunnar Krantz, Helena Ojala, KRONÄNGS IF, KIF
1/8: Lars-Göran Karlströmer, Åke Lundén, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/8: Britt Andrén, Björn Hugosson, KUNGSBACKA BOULEKLUBB, KUN
1/8: Ann-Mari Karlsson, Bernt Karlsson, TELGE BOULE-SELLSKAP, TEL
1/16: Kenneth Johansson, Birgitta Olausson, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
1/16: Bo Ellvin, Solveig Ellvin, BK ESPLANAD I GÄVLE, ESP
1/16: Björn Hansson, Gunnel Hansson, SÄLLSKAPET QUATRE BOULES, QUA
1/16: Jan Lindqvist, Kenneth Lindvall, VALLEN PÉTANQUE CLUB, VPC
1/16: Jan Berndtsson, Stigh Erixon, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/16: Romano Percat, Gunnar Pettersson, FÖRENINGEN FALKEN PETANQUE, FFP
1/16: Lennart Hammarlind, Karl- Erik Larsson, KLOTSKALLARNA, KLO
1/16: Ann-Christin Olsson, Göran Olsson, WEST WINDS IDROTTSKLUBB, WWI
1/16: Roland Nilsson, Bo Norelius, FÖRENINGEN GÄSTABUDBOULARNA, GÄS
1/16: Per-Axel Hansson, Erling Hongell, BOO SPORT KLUBB, BOO
1/16: Ingemar Johansson, Reie Lindberg, BS LA FLEUR, LFL
1/16: Thure Berg, Clary Glaas, BS NORDBOULEN, NOR
1/16: Bernt Johansson, Stig Sundström, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
1/16: Rolf Hermansson, Åke Thunfors, SÄLL.MARIESTADSBOULEARNA, SMB
1/16: Clas Göthlin, Nils-Olof Nilsson, MPK LA BOULE D OR, LBO
1/16: Carlos Soto, Claes Svensson, SANDSBRO AIK, SAN
1/32: Birgitta Bengtsson, Åke Bengtsson, MAJGÅRDENS BOULEKLUBB, MGÅ
1/32: Per-Åke Lindgren, Håkan Skoog, KLOTSKALLARNA, KLO
1/32: Anita Eriksson, Inga-Britt Andersson, MORA-ORSA BOULE SÄLLSKAP, MOR
1/32: Sören Sahlén, Lennart Östberg, KLOTSKALLARNA, KLO
1/32: Bertil Andersson, Asta Hägg, ALMEDALENS BOULEKLUBB, ALM
1/32: Nils Fransson, Inga-May Pettersson, BOULEKLUBBEN ZEFYR KUNGSBACKA, ZEF
1/32: Birgitta Eklöw, Britt Olsson, SKÖNSBERGS BOULE KLUBB, SKÖ
1/32: Barbro Larsson, Uno Larsson, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/32: Yngve Ahl, Lars Ekh, OSKARSHAMN BOULE CLUB, OSK
1/32: Lisbeth Stensson, Sven-Uno Stensson, TVÅÅKERS BOULEKLUBB, TVÅ
1/32: Britt-Marie Viberg, Jan Viberg, KUNGSBACKA BOULEKLUBB, KUN
1/32: Arne Johansson, Lennart Petersson, LEJONKULAN PETANQUE CLUB, LEJ
1/32: Laila Johansson, Sven Svensson, WEST WINDS IDROTTSKLUBB, WWI
1/32: Gunnar Bergbom, Ulla Bergbom, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/32: Assar Lindkvist, Stig Söderholm, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/32: Claes Bergh, Rolf Claesson, CLUB BOULE BONBON SKÖVDE, BON
1/32: Rolf Blomberg, Nils Nilsson, ÖRSUNDSBRO SPORTKLUBB, ÖSK
1/32: Göte Andersson, Gustav du Rietz, ALMEDALENS BOULEKLUBB, ALM
1/32: Kjell Davidsson, Lars E Karlsson, KAJUTAN BOULE CLUB, KAJ
1/32: Gert Dahlskog, Anita Persson, L H FJÄDERN BOULE CLUB, FJÄ
1/32: Kurt Jakobsson, Sten Lundström, GULDSTADENS BOULE CLUB, GBC
1/32: Lennart Melin, Olle Wiberg, UPSALA PETANQUE CLUB, UPS
1/32: Rigmor Sjöåsen, Sven-Olof Sjöåsen, SSK KRYL-BOULEARNA, KRY
1/32: Anna-Stina Björnarås, Birgitta Rastborg, BOULEKLUBBEN ZEFYR KUNGSBACKA, ZEF
1/32: Lars-Olof Larsson, Gunnar Sandberg, UPSALA PETANQUE CLUB, UPS
1/32: Jan-Erik Gram, Lars Holm, SIMRISHAMNS BF SILLBOULARNA, SIM
1/32: Elizabeth Clausén, Rune Jansson, PRINS BERTILS BOULECLUB, PRI
1/32: Börje Fransson, Ingemar Janson, SKARA PETANQUE CLUB, SKA
1/32: Helmuth Böwes, Ingvar Carlsson, BOULEKLUBBEN ZEFYR KUNGSBACKA, ZEF
1/32: Per Fröberg, Uno Stener, FÖRENINGEN GÄSTABUDBOULARNA, GÄS
1/32: Sivert Eriksson, Ingemar Karlsson, SKARA PETANQUE CLUB, SKA
1/32: Sten Ek, Anders Nyström, BOULESJEVIKERNA, BSJ
1/64: Siw Kämpe, Göran Schultz, CLUB ISTANBOULE, IST
1/64: Karin Bergström, Birgitta Eldh, GRYCKSBO-BJURSÅS BOULEKLUBB, GRY
1/64: Britt Ahlqvist, Jonna Jönsson, LE PETIT BOULE KLUBB, PET
1/64: Ann-Britt Blixt, Einar Liljeqvist, L H FJÄDERN BOULE CLUB, FJÄ
1/64: Uno Ericsson, Rigmor Sundberg, BK ESPLANAD I GÄVLE, ESP
1/64: Torgny Thorwalls, Curt Winberg, GRYCKSBO-BJURSÅS BOULEKLUBB, GRY
1/64: Ove Löfgren, Allan Sjöberg, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/64: Sten Wilhelmsson, Ulla Wilhelmsson, TRÅVAD BOULEKLUBB, TRÅ
1/64: Hasse Lindberg, Lars Rahme, STOCKHOLMS BOULEKLUBB, SBK
1/64: Arne Håkansson, Anita Söderberg, FÖRENINGEN GÄSTABUDBOULARNA, GÄS
1/64: Asta Norberg, Rune Norberg, ÖREBRO BOULESÄLLSKAP, ÖRE
1/64: Gunnar Rendefors, Margareta Rendefors, VALLEN PÉTANQUE CLUB, VPC
1/64: Hilding Frank, Ulla Frank, Föreningen Eskilstuna Boule, FEB
1/64: Bertil Karlsson, Siv Karlsson, VARBERGS BK KULKNAPPEN, VAR
1/64: Berne Marklund, Britta Marklund, BK ESPLANAD I GÄVLE, ESP
1/64: Bengt-Göran Nilsson, Elvy Nilsson, FÖRENINGEN FALKEN PETANQUE, FFP
1/64: Ingegerd Johansson, Per-Inge Malm, BOULEKLUBBEN ZEFYR KUNGSBACKA, ZEF
1/64: Tom Mentzer, Christer Woxbäck, TROLLBÄCKENS BOULECLUB, TBC
1/64: Sven-Olof Carlsson, Jan Morstedt, VÄXJÖ BOULESÄLLSKAP, VÄX
1/64: Britt Ahlström, Britt Kaatari, IF BODENS PETANQUE ARCTIQUE BOULE, BOD
1/64: Rolf Larsson, Janne Söderström, BK ESPLANAD I GÄVLE, ESP
1/64: Karl-Eric Nordström, Solveig Nordström, BERGUMS IF, BER
1/64: Inger Löfgren, Elsbritt Svensson, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/64: Nils Ceder, Kerstin Jakobsson, LULEÅ BOULE KLUBB, LUL
1/64: Halvard Larsson, Eva Sundin, GULDSTADENS BOULE CLUB, GBC
1/64: Anita Larsson, Bengt-Ove Nilsson, FÖRENINGEN FALKEN PETANQUE, FFP
1/64: Britt Frånberg, Carl- Eric Grahn, SUNDSVALLS BOULEKLUBB, SUN
1/64: Lars-Elis Karlsson, Stig Björking, HÖGLANDETS BOULE SÄLLSKAP, HÖG
1/64: Anna-Lena Hultberg, Karl-Gerhard Hultberg, ALMEDALENS BOULEKLUBB, ALM
1/64: Dagmar Eriksson, Lennart Kvist, HEDEMORA BOULESÄLLSKAP, HED
1/64: Rolf Johnsson, Laila Klingvall, ÅSA BOULEFÖRENING, ÅSA
1/64: Ivar Ahlin, Jan Lindgren, ÖRSUNDSBRO SPORTKLUBB, ÖSK
1/64: Ingemar Ek, Lars Wickström, SSK KRYL-BOULEARNA, KRY
1/64: Folke Björkman, Gunnar Henriksson, KALIX BOULE KLUBB, KLX
1/64: Hans Torsten Carlsson, Marianne Carlsson, SKATÅS BOULE KLUBB, SKT
1/64: Sonja Danielsson, Eva Ljungberg, MORA-ORSA BOULE SÄLLSKAP, MOR
1/64: Carl-Gunnar Hedlund, Åke Jacobsson, GULDSTADENS BOULE CLUB, GBC
1/64: Edina Veznaver, Rudjeroi Veznaver, JOBEROR BS LJUNGBY, JOB
1/64: Jan Andersson, Siv Andersson, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/64: Oscar Bergman, Anne Bergqvist, WEST WINDS IDROTTSKLUBB, WWI
1/64: Håkan Egnell, Dage Larsson, HOFORS BOULESSK1999, HOF
1/64: Peter Gategren, Jan Johansson, BILL OCH BOULE, BOB
1/64: Bert Ekendahl, Barbro Skogsmark, SSK KRYL-BOULEARNA, KRY
1/64: Anders Almquist, Olle Almquist, ÅKESHOVS IF, ÅKE
1/64: Malte Lindberg, Rune Söderlind, BS NORDBOULEN, NOR
1/64: Allan Johansson, Evert Olofsson, BS NORDBOULEN, NOR
1/64: Bengt Stener, Berit Stener, TVÅÅKERS BOULEKLUBB, TVÅ
1/64: Birgitta Bäcklund, Göte Bäcklund, BOULANCHE PETANQUE CLUB, BPC
1/64: Eigil Hansson, Siegfried Kannenberg, ÅSTORPS BJÖRNBOULARE, ÅST
1/64: Göran Eliasson, Adalbert Kamerer, FAGERSJÖ PS, FPS
1/64: Leif Grewell, Jan Nilsson, LILLENS VÄNNER, LVÄ
1/64: Maj-Lis Löving, Aina Svensson, SKARA PETANQUE CLUB, SKA
1/64: Bo Nilsson, Bengt Rosvall, L H FJÄDERN BOULE CLUB, FJÄ
1/64: Bo Larsson, Lena Magnusson, BOULE KLUBBEN KÄRNAN, KÄR
1/64: Ann Leonardsson, Sture Norrman, KÅLLE BOULEFÖRENING, KÅL
1/64: Torsten Norberg, Vivie Norberg, FÖR.NJURUNDA BOULEVETERANER, NJV
1/64: Henry Dahlin, Harriet Eriksson, TELGE BOULE-SELLSKAP, TEL
1/64: Olof Johansson, Osborn Johansson, TJÖRN BOULEKLUBB, TJÖ
1/64: Nils Andersson, Berndt Hansson, SSK KRYL-BOULEARNA, KRY
1/64: Bert Jansson, LarsGunnar Medin, ÖRSUNDSBRO SPORTKLUBB, ÖSK

Junior Mixed
1:a Caroline Carlen, Daniel Eriksson, LINDOME BOULE KLUBB, LID
2:a Emelie Karlsson, Jack Jansson Carlsson, KLUBBMIXADES KLUBB, MXD
3:a Nanna Boström, Niklas Carlén, LINDOME BOULE KLUBB, LID
3:a Oliver Qvarnström, Amanda Sandström, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR

Yngre Junior Mixed
1:a Sara Andersson, Marcus Ström, BOO SPORT KLUBB, BOO
2:a Paul Johansson, Cajsa Qvarnström, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
3:a Emma Bernström, Carl Nordström, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
3:a Saga Wahlberg, Viktor Karlsson, CLUB ISTANBOULE, IST

Minior Mixed
1:a Linn Callderyd, Ivar Liljegren, KLUBBMIXADES KLUBB, MXD
2:a Emmelie Gustavsson Engdahl, Rasmus Gustavsson Engdahl, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR

Junior Singel
1:a Lars Nilmark, ÖDENÄS IDROTTSFÖRENING, ÖDE
2:a Thor Andreas Hjelm, COCCINELLE PETANQUE CLUB MALMÖ, CPC
3:a Niklas Carlén, LINDOME BOULE KLUBB, LID
3:a Loo Stening, COCCINELLE PETANQUE CLUB MALMÖ, CPC
1/4: Oliver Qvarnström, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
1/4: Rebecka Bergström, BOULE VON PLATEN, BVP
1/4: Tobias Svensson, KÄVLINGE BS, KÄV
1/4: Simon Åkesson, BK RÖVAREKULAN, RVK
1/8: Niklas Carlén, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/8: Petter Svensson, WESTERVIKS BOULESÄLLSKAP, WES
1/8: Emil Boman, BK RÖVAREKULAN, RVK
1/8: Daniel Eriksson, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/8: Emma Bergström, BOULE VON PLATEN, BVP
1/8: Stefan Schönhult, TYRINGE BOULEGETINGARNA, TBG
1/8: Malin Mattsson, KLOTSKALLARNA, KLO

Yngre Junior Singel
1:a William Silverberg, LINDOME BOULE KLUBB, LID
2:a Sebastian Hjortander, LINDOME BOULE KLUBB, LID
3:a Isac Gerdvall, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
3:a Paul Johansson, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
1/4: Cajsa Qvarnström, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
1/4: Erik Oskarsson, ÖDENÄS IDROTTSFÖRENING, ÖDE
1/4: Saga Wahlberg, CLUB ISTANBOULE, IST
1/4: Martin Hallgren, ÖDENÄS IDROTTSFÖRENING, ÖDE
1/8: Niklas Berntsson, ÖDENÄS IDROTTSFÖRENING, ÖDE
1/8: Jonas Andersson, BOULE CLUB ÖLAND, BCÖ
1/8: Adina Gerdvall, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
1/8: Simon Balsby, ÖDENÄS IDROTTSFÖRENING, ÖDE

Minior Singel
1:a Ivar Liljegren, DJURGÅRDENS IF BOULEFÖRENING, DIF
2:a Emil Blombäck, KALIX BOULE KLUBB, KLX
3:a Hjalmar Liljegren, DJURGÅRDENS IF BOULEFÖRENING, DIF
3:a Lava Franck, SSK GOTHENBURG BOULE BANGERS, GBB
1/4: Linn Callderyd, LINDOME BOULE KLUBB, LID
1/4: David Brolin, BOLLNÄS BOULEKLUBB, BLK

Junior Trippel
1:a Rebecka Bergström, Emil Boman, Oliver Qvarnström, KLUBBMIXADES KLUBB, MXD
2:a Emma Bergström, Simon Åkesson, Loo Stening, KLUBBMIXADES KLUBB, MXD
3:a Jack Jansson Carlsson, Lars Nilmark, Gustav Oskarsson, ÖDENÄS IDROTTSFÖRENING, ÖDE
3:a Nanna Boström, Caroline Carlen, Daniel Eriksson, LINDOME BOULE KLUBB, LID

Yngre Junior Trippel
1:a Filip Brazée, Sebastian Hjortander, William Silverberg, LINDOME BOULE KLUBB, LID
2:a Adina Gerdvall, Isac Gerdvall, Carl Nordström, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
3:a Simon Balsby, Niklas Berntsson, Martin Hallgren, ÖDENÄS IDROTTSFÖRENING, ÖDE
3:a Emma Bernström, Paul Johansson, Cajsa Qvarnström, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
1/4: Viktor Karlsson, Pierre Alstander, Petter Svensson, KLUBBMIXADES KLUBB, MXD
1/4: Emil Edqvist, Johan Hallgren, Erik Oskarsson, ÖDENÄS IDROTTSFÖRENING, ÖDE

Minior Trippel
1:a Ivar Liljegren, Hjalmar Liljegren, Lava Franck, KLUBBMIXADES KLUBB, MXD
2:a Linn Callderyd, Emelie Csapo, Kajsa Lunman, LINDOME BOULE KLUBB, LID
3:a Rasmus Gustavsson Engdahl, Emmelie Gustavsson Engdahl, Mose Gerdvall, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
3:a Sara Andersson, Freja Terestchenko, Pontus Terestchenko, BOO SPORT KLUBB, BOO

Junior Dubbel
1:a Thor Andreas Hjelm, Loo Stening, COCCINELLE PETANQUE CLUB MALMÖ, CPC
2:a Emma Bergström, Rebecka Bergström, BOULE VON PLATEN, BVP
3:a Oliver Qvarnström, Amanda Sandström, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
3:a Lars Nilmark, Gustav Oskarsson, ÖDENÄS IDROTTSFÖRENING, ÖDE
1/4: Tea Falk, Fenja Oredsson, NOBEL PETANQUE, NOB
1/4: Jack Jansson Carlsson, Tobias Svensson, KLUBBMIXADES KLUBB, MXD

Yngre Junior Dubbel
1:a Sebastian Hjortander, William Silverberg, LINDOME BOULE KLUBB, LID
2:a Emma Bernström, Adina Gerdvall, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
3:a Simon Balsby, Martin Hallgren, ÖDENÄS IDROTTSFÖRENING, ÖDE
3:a Johan Hallgren, Erik Oskarsson, ÖDENÄS IDROTTSFÖRENING, ÖDE
1/4: Paul Johansson, Cajsa Qvarnström, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
1/4: Isac Gerdvall, Carl Nordström, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
1/4: Jonas Andersson, Olivia Carlén, BOULE CLUB ÖLAND, BCÖ
1/4: Pierre Alstander, Petter Svensson, KLUBBMIXADES KLUBB, MXD

Minior Dubbel
1:a Hjalmar Liljegren, Ivar Liljegren, DJURGÅRDENS IF BOULEFÖRENING, DIF
2:a Linn Callderyd, Kajsa Lunman, LINDOME BOULE KLUBB, LID
3:a Rasmus Gustavsson Engdahl, Emmelie Gustavsson Engdahl, SÖRBYÄNGENS BOULEKLUBB, SÖR
3:a Sara Andersson, Noah Duvenfelt, BOO SPORT KLUBB, BOO